Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 16:52:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 181 182 [183] 184 185 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1548868 пъти)
 
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #2730 -: юли 03, 2007, 21:45:35 »

милинка не бой се ще се изглади ще се изправи а и до тогава има още време извини ме за тъпия въпрос роклята ти от M.Tyler ли беше защото и аз съм харесала една от там и ако нямаш нищо против можеш ли да ориентираш в цената извини ме отново blush а в твоята рокля направо съм влюбена give_rose
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #2731 -: юли 03, 2007, 21:51:45 »

не миличка не от Mtyler до там не стигнах при обикалянето за рокли.но Yana_Bahh си купи от там и може да ти помогне.Моята е от Shu Shi и излезе 2930.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #2732 -: юли 03, 2007, 21:55:38 »

много благодаря за инфото Wink бая се е озорила свекърва ти ако сте спазили традицията и тя я е купувала хехе шегувам се естествено.отново благодаря и изказвам възхищение от роклята
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #2733 -: юли 04, 2007, 05:59:21 »

Ех, и аз току що успях да ти видя роклята маслинка! Просто е приказна!  girl_in_love И особено много ми харесва този прекрасен,пищен шлейф! Изглеждаш като истинска принцеса!!!
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #2734 -: юли 04, 2007, 06:49:14 »

маслинка, роклята ти е прекрасна! Поздравления за избора, а на салона - за добрата работа  Wink

моята я качих в галерията, но  blush майка ми е снимала все едно ........  nea nea nea много е размазана снимката  blush
Активен
lilsan/Лили
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 439


Любовта е поезията и слънцето на живота!


Моят сватбен албум

« Отговор #2735 -: юли 04, 2007, 11:27:32 »

Момичета, ПОМОЩ! Имам по-малко от месец и половина и все още нямам рокля.Или съм много капризна или идея ниамам.Спряла съм се на два модела, но и в двата има нещо което ме спира да ги взема. В петък съм при едно момиче в Пловдив което шие булчински рокли, така че моля ви стискайте палци! sad
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #2736 -: юли 04, 2007, 11:37:35 »

Събирам всички поздравления в един пост, защото става много дълго!
Поздравления и на двете - Маслинка и solecito! Роклите са ви страхотни момичета и най-важното е че в самия ден ще изглеждате невероятно красиви!!!! Flower Flower Flower
Маслинка,сега виждам роклятати ,супер е Bravo Bravo Bravo
Маслинка роклята е приказнаааа ..Поздравления./ но и цената й е  Oh my .../
Maslinka роклята е приказна! Girl_sing И смея да кажа, че на теб ти седи ДОООСТА по-добре от колкото на модела от другата снимка която си сложила!
Soleicito въпреки качеството на снимката, прекрасно се вижда колко си щастлива от резултата и отражението в огледалото! Страхотно е, че се е получило това което си си представяла и че ще бъдеш много красива булка!
solecito поздравления за роклята, стой ти чудесно и е много красива!  give_rose

maslinka и за теб едни големи адмирации за чудесната рокля, а дантелата е просто ............. думи нямам. Поздравления!  Bravo
solecito много е хубава роклята Bravo много ми харесва падналото ръкавче и дантелката супер good
благодаря, момичета, много сте мили всички  give_rose give_rose give_rose kiss2 kiss2 kiss2  щеше да стои по-добре,ако бях поотслабнала още малко, ама....  nea nea nea
роклята наистина е чудесна good и айде стига с това отслабване че beating роклята ти стои много добре
Айде и аз да разпиша тука, макар,ч е дори не съм ходила в един магазин за рокли още:)

Little_Sweet_Didka, Честито!!!!!!!!!! Роклята ти е страхотна, стилна, изискана и много ти отива!!!Малко със закъснение, ама е невероятна!!!  Bravo DANCE give_rose

solecito, поздравления!!! Стои ти страхотно и си много красива в нея!!! Това е роклята за теб! Wink
 Bravo Bravo give_rose

maslinka, ти си нашата принцеса от приказките!!! Като излязла от илюстрация на приказка си наистина! Много е красива!!!! Bravo Bravo Bravo give_rose

Момичета още веднъж честито!!!!!!!!!!!!!!!!!!  yahoo А ако съм пропуснала да честитя на някой, не е нарочно... pardon
Момичета - Дидка, maslinka, solecito - страхотни рокли! Ще бъдете като приказни, вълшебни принцеси! Толкова сте красиви! Прекрасни булки си имаме в този форум! Браво за избора - на всяка от вас роклята и подхожда идеално - наистина това са ВАШИТЕ рокли!  Bravo
maslinka ЧЕСТИТО
роклята е суперска good
Момичета направо сте невероятни всичките. Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo @}->--Поздравления за избора ви smile
maslinka  роклята ти е изключително красива. Моите поздравления.  shok

В неделя се надявам да имам време и подходящи снимки да пусна и моята. DANCE


В неделя се надявам да имам време и подходящи снимки да пусна и моята. DANCE

И да е подходяща, look и да не е подходяща- пускай!!!!!! look
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #2737 -: юли 04, 2007, 11:38:20 »

Момичета, ПОМОЩ! Имам по-малко от месец и половина и все още нямам рокля.Или съм много капризна или идея ниамам.Спряла съм се на два модела, но и в двата има нещо което ме спира да ги взема. В петък съм при едно момиче в Пловдив което шие булчински рокли, така че моля ви стискайте палци! sad

lilsan, сигурна съм, че ще намериш твоята рокля! Успех  good . И аз така бях, имах няколко модела от интернет, който си бях харесала и накрая я избрах и така я поръчах да я шият. Но така и не се осмелих да облека готова рокля, просто да се видя от любопиство, просто искам да е моята!  smile
Активен
lilsan/Лили
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 439


Любовта е поезията и слънцето на живота!


Моят сватбен албум

« Отговор #2738 -: юли 04, 2007, 11:43:55 »

mehandjijska благодаря ти за успокоението. И аз като теб искам роклята да не е готова, а да е "моята" рокля. butterfly
Активен
Amar
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44


« Отговор #2739 -: юли 04, 2007, 13:26:17 »

   Момичета,
 Качих снимките на роклята в галерията и очаквам мнения...
 Съжалявам, че е на закачалка, но просто не мога сама да си облека роклята, камо ли да се снимам с нея....
 maslinka - роклята ти е невероятна...и свещите също! smile
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #2740 -: юли 04, 2007, 18:07:08 »

Masha   Girl_sing Роклята изглежда прелестна! Жалко че нямаш снимка облечена, но съм сигурна че в нея си като истинска царица! С огромно нетърпение очаквам снимките от сватбата ти! Ще имаш ли воал?

Masha  :bravo:наистина добър избор -сигурно си прелестна в роклята. Моите поздравления още веднъж.

   Благодаря ви много! smile
 Аз не исках да се получава чак толкова тип "принцеса", ама в салона като ми видяха рисунката (понеже аз си измислях модела) и малко се изхвърлиха с плата в долната част...Ама пак си я обожавам.
 Ще имам воал - екрю със съсвем тънък златист кант. Макар, че имаме голям спор с кумата, защото аз не искам да се "забулвам", а да го оставя назад...Ще видим.

роклята ти наистина е чудничка сигурна съм ти в нея си бонбон kiss2 браво че си я измислила сама наистина те поздравявям good
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #2741 -: юли 04, 2007, 18:17:09 »

Сладуранки качих в галерията си снимки на роклята си. Кажете какво мислите . до утре ще е там после ще я изтрия че милото да не я види smile
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #2742 -: юли 04, 2007, 19:06:41 »

еееееееее нееееее вие направо ме разбивате не мога да повярвам че след поредната разкошотия ще видя още една и още една DANCE Bravo скъпа роклята ти е супер вие вече не ми оставате избор ако не купя тази дето съм харесала за друга.трябва да копирам брее много е красива роклята а ти в нея си върхът Bravo нямам думи вече моля ви разтроих се толкова мили сте ми с тези прелести сякаш създадени за вас cray

Май модераторките пак ще комбинират постове!!! laugh
Rodi какво да мислим-прекрасно ти седи и много ти отива!!!!!  Girl_sing И като си те представя с един букет за цвят! girl_in_love Мммммм.....

Роди, Bravo Bravo Bravo
страхотна ти  е роклята,точно в мой стил  good

Rodi роклята ти е страхотна!  Bravo  И направо "залепва" за тебе...
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #2743 -: юли 04, 2007, 19:08:07 »

Роди smile

Роклята е много хубава  pleasantry
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #2744 -: юли 04, 2007, 19:09:35 »

Маслинка smile

и твойта е страхотна  pleasantry От кой магазин е ?
Активен
Страници: 1 ... 181 182 [183] 184 185 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines