Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 14:18:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 178 179 [180] 181 182 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1548597 пъти)
 
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #2685 -: юни 29, 2007, 23:06:04 »

Маслинка, това е дантела зашита върху роклята, но тъй като се режат отделните елементи са ги нашили просто да добия предтсва. Ще бъдат запълнени "дупките" и ще се спуска дантела и по плохоите Girl_sing Girl_hide
Благодаря Мария и на теб Маслинка, че ми вдъхвате доверие в това което съм избрала, че аз все нещо се чудя и...
Какво толкова се чудиш  crazy, то да ти кажа честно, на твоята фигура всяка рокля ще стои чудесно, но според мен си направила много добър избор с модела  good и дантелата е хубава, както и коланчето  girl_in_love
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #2686 -: юни 29, 2007, 23:08:05 »

Юле много се радвам за теб - честито и ще чакаме снимки на 08.07., както си писала! Bravo Bravo
Little_Sweet_Didka много добре изглеждаш - сигурно още неща ще има да се довършват по нея, така че съм сигурна че ще стане така както си я искала! Стискам палци да е точно това, което искаш! good @}->--А бродерията е невероятно красива!  girl_in_love
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #2687 -: юни 30, 2007, 07:40:38 »

Little_Sweet_Didka роклята ти наистина е толкова....красива и стилна Bravo..
Относно притеснението ти за воала, по мое мнение...мисля че няма смисъл да е целия в червено.Помня че твоята тиара или диадема /не знам кое е правилното  blush/ е с червен акцент и много красива, и ако и воала е такъв цвят някак си ще и се "загуби" чара.
Незнам дали е възможно от гледна точна на изпълнение, но ако воала е в цвят на роклята ти, а само като акцент по края да е поръбен с плата на коланчето ти ....а с тази красива диадема girl_in_love...мисля че ще изглежда прекрасно....Или вместо това по целия воал да има нещо подобно/камъчета или др./ на онези червените пеперудки които беше направила за украсата на ресторанта...
Но това си е само мое виждане.... pardon
Поздравления за добрия избор Bravo
« Последна редакция: юни 30, 2007, 07:54:43 от maichenceto » Активен
Nelkata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 284



Моят сватбен албум

« Отговор #2688 -: юни 30, 2007, 08:00:16 »

Дидка,роклята ти не е довършена,а вече изглежда невероятно.Няма какво да ти се пораждат съмнения,та тя е страхотна. Bravo
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #2689 -: юни 30, 2007, 08:01:23 »

Юле много ама наистина мнооого се радвам за теб и че си усяла да си вземеш роклята,както и че така ти харесва повече и проблема с коланчето отпадна.
Диде и за теб също много се радвам - та роклята ти е почти готова и съм съгласна с Майчето,че червеният воал ще изглежда претруфено ,ами да си призная честно не съм свикнала да гледам булките с червен воал ??? за мен е неестествено и така не се обиждай това е лично мнение.Иначе роклята е върховна girl_in_love
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #2690 -: юни 30, 2007, 08:23:35 »

Ами аз нямах предвид, че е натруфено, но мисля че само с червен акцент ще е в по-добра комбинация с диадемата pardon
А ето и една булка с изсяло червен воал
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=3290949
надявам се момичето да няма нищо против...
« Последна редакция: юни 30, 2007, 08:25:59 от maichenceto » Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #2691 -: юни 30, 2007, 08:57:42 »

Юле много се радвам за теб и чакаме снимки с нетърпение ;)Диде на знам какво да кажа give_rose наистина поклята ти е чудесна и нямам търпение да видя крайния резултат убедена съм в ефекта 'уоооууу' поздравления изглеждаш приказно
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #2692 -: юни 30, 2007, 10:11:05 »

Скъпи приятеллки, надявам се не ви притеснява обръщението, защото вие за мен наистина сте приятелки, макар и виртуални! Искам да ви благодаря за менията и съветите относно моята рокля. Всяко виждане ми е от огромна полза, независимо какво е дали положително или отрицателно-много ми помага! Аз на пробата бях сама и вашите постове ме карат да се чувствам така сякаш всички вие сте били до мен на пробата вчера! girl_in_love

Искам да благодартя и на anichka , Аni и fanimira които ми писаха на лични за роклята! girl_in_love

Наистина трябва да се пробва за да се види кое ще отива най-много на мен и на роклята. Вчера в салона мерих един воал който беше с нещо като бродерия покрая но бяла. Поисках да го направят но с червена бродерия, обаче се оказа че това са италиански воали, които идват готови. И ми предложиха, както е писала maichenceto обкантен покрая и след 3-4 см по нагоре от края пак минава същатата лента. Аз мерих такъв само че беше в екрю, е не е това което съм си представяла, но пак е по-добре. Много ми помогнахте и днес ще се обадя да кажа да не се занимават с воала, да го оставят за накрая, след като си взема роклята в завършен вариант ще преценя какъв да го направят. А до тогава ще мисля и пробвам кое би седяло най-добре.
Още веднъж сърдечно благодаря на всички ви!
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #2693 -: юни 30, 2007, 10:19:53 »

Ох Диде направо  cray cray cray blush много Ви обичкам и аз всичките и пожелавам на всяка да си вземе най-прекрасната рокля и да се получи като в мечтите й - Страхотни сте  girl_in_love kiss2
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #2694 -: юни 30, 2007, 10:33:00 »

ох ще ме cray cray cray и мен Cray Диде толкова си мила и ти също Бебче give_rose нямам думи просто и съм сигурна че говоря от името на всички момичета тук.чудесно е да знаеш че в такъв важен момент от живота ти има толкова много хора, които са с теб и ти помагат и наистина обръщението "приятелки" е най-подходящо, пък макар и както каза ти "виртуални" kiss2
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #2695 -: юни 30, 2007, 13:49:00 »

Дидката много хубава рокля  Bravo и ти стои добре smile От кои салон си я хареса ? Аз още обикалям по магазините  sad
Активен
Venera
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #2696 -: юни 30, 2007, 15:39:09 »

Здравейте и от мен момичета  blum
Първо да кажа и аз поздравления и адмирации за Дидка - чудесна рокля, а и то красотата идва и от хубавата булка  Wink Дано намериш и воал, който да ти допада, но и аз си позволявам да споделя личното си мнение, че е по-добре да не е изцяло червен.

Пиша ви, защото за мен днес беше много специален ден - за първи път облякох булчинска рокля  blush  Усещането е просто невероятно, почувствах се точно като принцеса  girl_in_love А като се има предвид, че това дори не беше  "моята" рокля , а просто модел, чиято пола е сходна..... просто не мога да си представя вълната от емоции, когато човек отиде на проба, а да не говорим за момента на обличането на готовата рокля  Girl_sing

 С мама отидохме до салона, който няколко приятелки са ми хвалили и дори вече избрахме платовете, уточнихме модела и сега другата седмица очаквам да ми се обадят, за да разбера цената и окончателно да направим поръчката.

Стискайте ми палци крайният ефект да е това, което си мечтая. А междувременно, ще ви държа в течение и ще се радвам на вашите мнения и съвети. good
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #2697 -: юни 30, 2007, 15:54:34 »

Благодаря ти Venera и стискам плаци твоята рокля да стане точно таква за каквато си мечтаеш!

 dani81 модела го съчетах е от 2 рокли на PRONOVIAS, а иначе я изработват в РОМАНТИКА.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #2698 -: юли 01, 2007, 20:47:58 »

Дидка чак сега виждам снимките ти
прекрасна си  girl_in_love
роклята се е получила супер yahoo
crazy аз чак сега виждам роклята ти Дидка, прекрасна си, много е стилна роклята   give_rose
Дидка, и аз си харесах  един модел в Романтика да ми шият smile Чувала ли си дали са добри ?

Диде и на мен проклята много ми харесва.Много уважавам красивите и изтънчени неща! good
« Последна редакция: юли 01, 2007, 20:49:48 от fiibi_bg » Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #2699 -: юли 01, 2007, 20:58:02 »

И аз чак сега виждам снимчиците, че отсъствах.Диде, милчика, направо си като кукличка, роклята е невероятна, и ти стои простоооо Oh my ..., аз също мисля, че воала би трябвало да е бял, само с някакъв акцент в червенко, но разбира се това е мое мнение, и ти си решаваш как ще бъде, защото това е ТВОЯ ден, и съм сигурна, че твоето решение ще бъде правилно, квото и да е то good give_rose

Юле, честито и на теб за рокличката, нямаме търпение да я видим  DANCE
Активен
Страници: 1 ... 178 179 [180] 181 182 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines