Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 17:26:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 177 178 [179] 180 181 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1548920 пъти)
 
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #2670 -: юни 29, 2007, 09:40:27 »

вече 3 пъти ходя в Минон на Пиротска и съм адски впечатлена от отношението и вниманието към мен.Там видях наистина стилни,красиви и различни рокли.Писна ми от панделки,розички и най-различни драперии.Моят модел ще е от корсет  и пола.Тези дни имам среща с дизайнерката от Бургас и ще изберем платовете и модела.Платовете са в самия магазин и може да се видят.Сряла съм се на креп сатен бял със сребъни мотиви,които се изработват ръчно.Към роклята правят и чантичка.Цената на всичко е около 400лв.Интересното на фирмата е че моделите са уникати.По 1 от рокля.Обикалях и други магазини,но останах разочарована от отношението и платовете с които работят.Ако,е малко по-луксозен и цената става луксозна.А в Минон са страхотни.Точно каквото търся от 4месеца

Радвам се , че има още едно момиче което се е спряло на Минон DANCE
Мила, моята рокля също я шият там, но в Бургас. Момичетата са адски мили и наистина ти отделят нужното внимание/както бях писала няколко поста нагоре /.
Моята проба е на 07.07 така че съвсем скоро ще имам и реални отзиви за работата им и разбира се ще ти ги споделя. Относно платовете и цените също съм възхитена и съгласна с теб
Активен
diki
Любопитен
*
Публикации: 24



« Отговор #2671 -: юни 29, 2007, 09:46:11 »

Радвам се,че и ти си с положително мнение за Минон.Ще чакам да разкажеш за първата проба.На мен те-първа ще ми взимат размери. girl_wink
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #2672 -: юни 29, 2007, 09:51:28 »

selvet честито за роклята good
юле не може ли тази панделка да е от червен сатен,ако твоята шивачка няма такъв потходащ плат ти потърси из магазините нещо потходящо и и дай да я ушие,не се отчайвай миличка винаги има решение.стискам палци и на ръцете и на краката да ти се сбъдне мечтата с червената панделка
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #2673 -: юни 29, 2007, 11:38:44 »

Аз вече с ужас чакам да отида на пробата.Все си мисля че нещо няма да е наред.Днес ходих до магазин Десислава и се облякох в една булчинска рокля ей така.И скапаното ми настроение се подобри.Роклята която пробвах е тази като на Илюжън.Друго е вече като пробвам рокля след като съм се разделила с около 10 кг.Ох момичета от утре няма да пиша поне две седмици.Стискайте палци за роклята че да свърши ходенето по мъките.Отивам и на пробнаприческа и грим.Така че ще качвам снимки.
Активен
vanessa
Сватбар
***
Публикации: 262



« Отговор #2674 -: юни 29, 2007, 12:18:23 »

Gucci,успех good!Дано всичко е както го искаш и чакаме снимки!

Nelkata:
gucci,ще ти стискам палци разбира се .Всичко ще е наред не се притеснявай и ще те чакам да разказваш как е минало.

BEBO_SN: Гери мила и аз се присъединявам към стискането на палци УСПЕХ  и бъди по-спокойна - хората си разбират от работата  good
« Последна редакция: юни 29, 2007, 20:55:54 от Teo » Активен
bordima
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 1



« Отговор #2675 -: юни 29, 2007, 13:44:31 »

Хайде аз да попитам, къде се намира Алба във Варна? А някакви отзиви за Чар? А други сватбени салони във Варна, от които сте останали доволни ( с координати ако може)? Благодаря предварително за отговорите smile
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #2676 -: юни 29, 2007, 18:45:11 »

Ехооо мацки. Имам си рокля и було вече  DANCE . Няма да имам коланче, но се убедих, че няма да е много красиво с него. Просто самата дантела не е хубаво да се скрива  с него.
роклята е прекрасна милички  girl_in_love

между другото да ви издам видях роклята на Ани на компютъра в магазина. Много ще е красива направо онемях.
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #2677 -: юни 29, 2007, 18:57:34 »

Браво Юлия, много се радвам за теб, че си имаш рокля вече!  DANCE  Чакаме снимки да я видим  good

kleo_20: ихааа юле как се радвам за теб DANCE чакаме снимки вечеее
« Последна редакция: юни 29, 2007, 20:56:40 от Teo » Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #2678 -: юни 29, 2007, 19:38:01 »

 blush  снимки на 8.07 момичета неможах да я снимам, че имаше много други рокли там където пробвах и нестава.
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #2679 -: юни 29, 2007, 21:35:46 »

Moмичета, аз днес след полет, веднага тичах на проба. И така втората проба мина и аз съм в паника! Роклята ми ще е готова в петък 13-ти юли girl_impossible почти 2 месеца преди сватбата!!!! На всичкото отгоре момичетата ми казаха, че съм отладнала от предишната проба и аз  Oh my ... !!! Как е възможно? Ами ако продължавам да варирам в килограмите!!! Кошмар направо, а роклята е с цип!
Ето снимки от пробата днес:

И сега доуточненията
1. Дантела ще има навсякъде където сега има "дупки" между отделните елементи дантела.
2. Ще има и презрамки от дантелата.
3. Ще има още един ред тюл отдолу под полата на роклята за да се отваря още повече.

Казаха че ако сложат дантела по края на воала тя ще натежи той един вид ще "виси" и няма да изглежда добре. И колкото и да не исках да е опточен с лена, в крайна сметка ще бъде такъв.... Cray ...а аз така исках да е нещо по различно...даже си мислех и за червен воал.... Girl_sing...те казаха обаче че тюла който имат е по-доматено червен от колана който ще имам и цветовете ще се бият.....аах...
 Girl_sing Какво мислите?
Активен
Milizandra
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



« Отговор #2680 -: юни 29, 2007, 21:57:36 »

Мила Little_Sweet_Didka, доста дръзко за мен решение за роклята е това червеното и те поздравявам за смелостта!  Bravo Според мен наистина ще е готино да имаш и червен воал, за това не можеш ли да си купиш тюл в цвят като колана от някъде другаде там като нямат? Иначе за сега роклята върви мн добре. Най-важното е да си спокойна за килограмите. В летните жеги всички се "стопяват" и като прибавим емоцийте покрай подготовката за сватбата, отслабването е сигурно. За това ти препоръчвам да хапваш повече пръжки - шегувам се  laugh трябва да се храниш редовно и малко повечко за да не отслабнеш прекалено и роклята да ти стои като "харизана". Успех  give_rose
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #2681 -: юни 29, 2007, 22:20:24 »

Благодаря ти Milizandra, винаги си много мила и свежа!  blush give_rose
Обаче, аз да кажа че си ям, и то сериозно! А на самолета ми се отваря двоен апетит....ох girl_impossible
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #2682 -: юни 29, 2007, 22:51:46 »

Дидка, много е хубава и нежна роклята, а и щом ще има още дантела, ще стане превъзходна  girl_in_love girl_in_love girl_in_love
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #2683 -: юни 29, 2007, 22:54:42 »

Юле честита рокля Bravo
Дидка с всяка следваща проба роклята става все по хубава.а това апликации ли са по нея
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #2684 -: юни 29, 2007, 23:00:46 »

Маслинка, това е дантела зашита върху роклята, но тъй като се режат отделните елементи са ги нашили просто да добия предтсва. Ще бъдат запълнени "дупките" и ще се спуска дантела и по плохоите Girl_sing Girl_hide
Благодаря Мария и на теб Маслинка, че ми вдъхвате доверие в това което съм избрала, че аз все нещо се чудя и...
Активен
Страници: 1 ... 177 178 [179] 180 181 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines