Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 14:24:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 176 177 [178] 179 180 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1548608 пъти)
 
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #2655 -: юни 27, 2007, 17:04:39 »

Айде момичета, и аз съм готова със роклята. Харесах си този модел, отидох до бутика им, взеха ми размери и на 15.08 ми казаха да отида да си я взема  Oh my .... Аз, да си призная честно, се втрещих, че няма проби, но те ме увериха, че това е модел, който е шит вече и не е необходимо да се правят проби. Естествено, ако се наложи, ще се правят корекции, но моделът сам по себе си не е нещо сложно, така че се надявам всичко да е наред.

Честито, много сладка рокля!  good Не се притеснявай от това, че не са те викнали за повече проби - достатъчно е, че ще направят корекции впоследствие, то това си е проба фактически. Просто помоли шивачка да ти вземе много точно размерите преварително. Успех и поздравления за нестандартния избор! Ако не е тайна, откъде е роклята? Аз искам такава в друг цвят  Wink
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #2656 -: юни 27, 2007, 17:19:38 »

Ако не е тайна, откъде е роклята? Аз искам такава в друг цвят  Wink
Маринка, аз докато си търсех рокля, въпросната я видях в магазина на Hollidaysona...ако не се лъжа...
Хубавото е, че предлагат 2-3 подобни модела и са много сладки.... girl_in_love
« Последна редакция: юни 27, 2007, 19:39:47 от pleasure » Активен
vanessa
Сватбар
***
Публикации: 262



« Отговор #2657 -: юни 27, 2007, 17:53:16 »

Gucci,не се притеснявай.Бъдещата ми свекърва работи във фирма за булчински рокли и от нея знам,че една рокля се шие за 1 ден,а ако има много бродерия или ръчна работа по нея максимума е 2 дни.Така,че това да не те тревожи.Стискам палци всичко да е ОК и чакаме снимки.good
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #2658 -: юни 27, 2007, 19:26:21 »

мандаринка, роклята ти е много готина и не мисля че трябва да се притесняваш как ще ти стои, дори и да не си висока, ще бъдеш като малко стилно бижу!!!!!
мандаринка, роклята ти е много готина и не мисля че трябва да се притесняваш как ще ти стои, дори и да не си висока, ще бъдеш като малко стилно бижу!!!!!
Мерси мерсииииии  blush blush  ще качвам снимки след две седмици на истинската  Girl_hide
Активен
ellyk
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #2659 -: юни 28, 2007, 15:59:24 »

Маринка, pleasure е права. Роклята е от Holidaysona, на ,улица Солунска. Цената и е 480лв, като при мен ще е в бяло, само дантелата над панделката е в лилаво / на снимката е в розов нюанс/, защото цялата сватбена украса е в лилаво.
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #2660 -: юни 28, 2007, 16:02:31 »

Ето една идейка за някой, който харесва шлейфовете, но няма да има на роклята! Спокойно-можете да имате шлеф good  danceg Yes


* 32283_615914.jpg (33.54 KB, 325x524 - видяно 197 пъти.)
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #2661 -: юни 28, 2007, 16:21:22 »

Да нямаме шлейф на сватбата, ама да имаме на първата брачна нали  girl_wink  laugh идейка си е одобрявам  good особено като моя го махнах от роклята  girl_wink, браво Дидка даваш добри идеи  yahoo  give_rose
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #2662 -: юни 28, 2007, 16:22:18 »

ауу диде ама много е хмм как да кажа.."сватбения ден и след това"мобе да се напише подходяща по жанр историйка laugh
Активен
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #2663 -: юни 28, 2007, 18:33:17 »

Маринка, pleasure е права. Роклята е от Holidaysona, на ,улица Солунска. Цената и е 480лв, като при мен ще е в бяло, само дантелата над панделката е в лилаво / на снимката е в розов нюанс/, защото цялата сватбена украса е в лилаво.

Благодаря ти, мила, сигурна съм, че ще си прекрасна в нея, рокличката е много свежа и елегантна! И няма да има проблеми с танците!!  good На мен това ми е голямо притеснение, че ще взема да се препъна и да се просна на дансинга в някой сублимен момент...  girl_impossible
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #2664 -: юни 29, 2007, 08:05:01 »

Момичета вчера ходих до сватбеня салон за да си взема диадема за пробна прическа и се оказа че и роклята ми е вече готва  и е пристигнала   В първия момент не осъзнах какво ми каза момичето и гледах   crazy- но след това като ми я показа и видях името си написано отгоре на плика сърцето ми щеше да изхвръкне... danceg
Не беше изгладена и още нямаше обръчи , но аз толкова много исках да я облека , че едвам дочаках да и сложат обръча и .... това беше моята рокля, всичко беше наред , възхитена съм   goody Dance2
Но в суматохата забравих да се снимам sad
Благодаря на Гери  Flower , че беше с мен  на този толкова важен момент.
Стискам и палци и от цялото си сърце и желая нейната рокля да се най- красивата и да се е получило точно така какта тя иска kiss2  Good luck
« Последна редакция: юни 29, 2007, 08:08:05 от Selvet » Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #2665 -: юни 29, 2007, 08:08:06 »

В първия момент не осъзнах какво ми каза момичето - но след това като ми я показа и видях името си написано отгоре на плика сърцето ми щеше да изхвръкне... danceg
Не беше изгладена и още нямаше обръчи , но аз толкова много исках да я облека , че едвам дочаках да и сложат обръча и .... това беше моята рокля, всичко беше наред , възхитена съм smile
Ех.....защо ли ми звучи познато... :girl_in_love:Милинка, много се радвам че си доволна от резултата...и твоята рокля е станала, точно както ти я искаш.... danceg
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #2666 -: юни 29, 2007, 08:15:03 »

Момичета днес след обяд ще ходя да си взема роклята. Много се надявам да е станала както трябва. някои мои страхове се сбъднаха вече и сега се притеснявам много. Май ще се разделя с така исканото от мен червено коланче  cray просто дизайнерката нямала подходящ плат, а знаеше колко много го искам.  cray Много ми е тъжничко, че се получава така. Днес трябва и булото ми да е готово. Избрах си по-дългичко почти до коленете да видим какво е направила.
Стискайте ми палци, ще ми е нужен късмет.
Активен
diki
Любопитен
*
Публикации: 24



« Отговор #2667 -: юни 29, 2007, 08:38:45 »

вече 3 пъти ходя в Минон на Пиротска и съм адски впечатлена от отношението и вниманието към мен.Там видях наистина стилни,красиви и различни рокли.Писна ми от панделки,розички и най-различни драперии.Моят модел ще е от корсет  и пола.Тези дни имам среща с дизайнерката от Бургас и ще изберем платовете и модела.Платовете са в самия магазин и може да се видят.Сряла съм се на креп сатен бял със сребъни мотиви,които се изработват ръчно.Към роклята правят и чантичка.Цената на всичко е около 400лв.Интересното на фирмата е че моделите са уникати.По 1 от рокля.Обикалях и други магазини,но останах разочарована от отношението и платовете с които работят.Ако,е малко по-луксозен и цената става луксозна.А в Минон са страхотни.Точно каквото търся от 4месеца
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #2668 -: юни 29, 2007, 08:43:38 »

Май ще се разделя с така исканото от мен червено коланче  cray просто дизайнерката нямала подходящ плат, а знаеше колко много го искам.  cray Много ми е тъжничко, че се получава така. Днес трябва и булото ми да е готово.
Юлеееееееееее, като знам колко го искаш това коланче-червеното.... girl_in_love, ама как така няма подходящ плат..... nea какви са тези постановки, да отива и да намери отнякъде, нали това и работата егати.... }:->Милинко, ходи там ръчкай я...не оставяй нещата така..... shok Даже на мен ми стана мъчно, cray не може така...мечти са мечти за да се сбъдват...... blush
Активен
galchos
Сватбар
***
Публикации: 235



« Отговор #2669 -: юни 29, 2007, 08:47:10 »

а аз днес след работа ще отида да видя рокля,която мама ми е харесала, ако и аз я харесам направо приключвам с търсенето, поръчвам я и не искам да я виждам до преди сватбата, не искам да ми омръзне
Активен
Страници: 1 ... 176 177 [178] 179 180 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines