Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 18:05:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 172 173 [174] 175 176 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1548996 пъти)
 
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #2595 -: юни 23, 2007, 19:44:33 »

За съжаление не бях подготвена за снимки. а и да бях взела апарата със сигурност щях да забравя да снимам, бях много развълнувана. По принцип пробата беше на основата на роклята. Дантелата не беше сложена. видях се с нея като  я наложих. абе много сложно. laugh Май снимки ще има на следващия ден след сватбата.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #2596 -: юни 23, 2007, 19:46:05 »

Май снимки ще има на следващия ден след сватбата.

Ще изчакаме, то и без друго не остана време вече!!! good Bravo
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #2597 -: юни 23, 2007, 20:06:41 »

Росче, много се радвам за теб! DANCE Bravo

Ели, всичко си показвала до сега, хайде не ни мъчи, покажи и роклятааа!!!
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #2598 -: юни 23, 2007, 20:07:29 »

Ех, че ме е яд, пак изтървах роклята на kami  Mad girl
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #2599 -: юни 23, 2007, 20:52:14 »

и мен много ме е яд изпуснах роклите и на ками и на ели Mad girl юле много се радвам за теб и е било наистин чудничко че сте се засекли а ани и петкова..сега се сещам кк ли минва сватбта н смърфиетка blum тя нали е днес..сигурно е много щастлива това ни чак и нас DANCE
Активен
vanessa
Сватбар
***
Публикации: 262



« Отговор #2600 -: юни 23, 2007, 20:53:52 »

Честито на всички  и от мен!  :girl_in_love:Който е запазил снимки на роклите нека да ми прати на лични.Ели,радвам се много за теб,незнам защо,но те чувствам някак по-близка въпреки ,че не се познаваме нито пък сме от един град.Момичета,пожелавам  в деня на сватбата ви да сте поне 100 пъти по-щастливи от момента на взимане на роклята. give_rose air_kiss
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #2601 -: юни 23, 2007, 22:31:53 »

Да ви се похваля и аз.  DANCE Днес бях на първа проба, роклята ще стане съваршенна. Разтреперах се когато се видях  blush
Ходихме с Ани заедно. Там се засякохме и с Петкова, аз тъкмо се качвах по стълбичките с роклята-на полувина и се разминахме. Тя ме позна разбира се от снимките на срещата. И така три от нас бяха днес съвсем случайно на едно място. Ани ще ви разкаже за нейната рокя ако реши.
Аз съм много щастлива  girl_in_love
Аз мога да потвърдя, че роклята ще е страхотна! Наистина е мнооого красива и много й отива! girl_in_love
Колкото до моята рокля- тя все още е в процес на измисляне и когато реша окончателно как ще изглежда, обещавам да споделя!
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #2602 -: юни 24, 2007, 15:10:41 »

вече имам време да ви разкажа какво се случи с моята рокля !!!! отиваме ние в Асеновград в "Милена", първо се оказа че трябвало да отидем в ателието , а не в магазина !!! отиваме ние там и дизайнерката ни чака с готовото бюстие и една пола която приличаше на парцал !!! облякох ги аз !! и какво да ви кажа бюстието - супер , но полата прозираше първо една платка и второ изобщо не беше това което исках - беше много на рядко прихваната и почвам аз да обяснявам на жената как да я направи и свекито и показва снимката от телефона си какво съм мерила от техните рокли и как сме се рзбрали  каква искам да е !! и тя "олееее ми тя е полата е три метра а на мен ми трябват 6 метра" и аз като се разплаках !!!!! свекито като викна и каза че си даваме пари искаме резултати и че с този парцал няма да си тръгнем, ама доста си повика !!! оказа се че жената която ми е взимала мерките изобщо не е обяснила на дизайнерката какво искам !!! след което и теглиха едно конско и ме увериха че аз ще си тръгна с рокля още днес да не се притеснвам !!! и така после ми донесаха оригиналната пола на моето бюстие  и като го сложих много се харесах и казах че ще е това само трябваше да се коригира в талията и розовия акцент отиде на бюстието защиха ми много розови перлички които на снимката за съжаление не се виждат !!! вече съм щастлива и е на съхранение в комшийката за да не я види милото !!! smile
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #2603 -: юни 24, 2007, 15:22:35 »

Е, определено си имала емоционален ден вчера, Ели! Важното е, че в крайна сметка имаш роклята, която си искала и тя ти стои чудесно  good
Активен
seny
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 643


щастлива мама на двама


Моят сватбен албум

« Отговор #2604 -: юни 24, 2007, 15:51:44 »

Eли, радвам се че всичко е завършило добре и имаш вече мечтаната рокля и Bravo на свекито - дай Боже на всеки такава свекърва. Дано това са единствените проблеми, около сватбата и денят ви да е перфектен Good luck . Аз пропуснах да видя снимката, ако можеш прати ми я на лични, а ако не ... ще чакам да те видя в цялата ти прелест на снимките от сватбата - то и без това вече не остана ....  give_rose
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #2605 -: юни 24, 2007, 16:18:15 »

Ели, и аз се присъединявам към  seny и пожелавам това да са единствените ядове около сватбата Good luck Good luck Good luck
Много си красива в роклята, като истинска принцеса!
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #2606 -: юни 24, 2007, 16:43:17 »

Ели мила за съжаление и аз пропуснах да те видя в роклята но вярвам че е наистина прелестна :)искренно ти пожелавам повече за нищо да не се ядосваш и всичко да мине като една красива приказка girl_in_love и ти като мен си много емоционална и за това така си реагирала.евалата правя на твоето свеки Bravo и на мен скоро ми предстои да ходя с моята до Асеновград.дано да ме защитава ако се налага като твоята че като я знам каква е по тиха от водата(само към мен не е така хехех)както и да е радвам се че вече си щастлива и спокойна.пожелавам си същото щастие с твое позволение laugh
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #2607 -: юни 24, 2007, 18:52:06 »

И аз не успях да те видя Елинка, но съм сигурна, че си била както казва Дидка като истинска принцеска.Радвам се,че в крайна сметка нещата са се оправили и пожелавам на всички такива свекита като твоето Bravo
Активен
mary
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88


a woman in love...


« Отговор #2608 -: юни 25, 2007, 08:29:25 »

Rossistela, честито! smile И аз чакам в най-скоро време да ме извикат на първа проба. Мене малко ме попрецакаха тези от Романтика, защото ме питаха за датата на сватбата и аз има казах, че е 04.08. И те съответно са ме вкарали в график да я шият юли месец, а съм я поръчала на 14.04!!! Аз обаче ходих да им дам малко зор и казах, че искам да си взема роклята не по-късно от 15.07. Те ми казаха, че най-късно на 18.07 ще е готова. Не искам да се обезсърчавам, но честно казано не постъпиха професионално в това отношение. Момичетата прехвърлят топката на шивачките, аз съответно нямам директна връзка с тях и така. Типично по български, но се надявам поне да ми я ушият както трябва за да си заслужава чакането.
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #2609 -: юни 25, 2007, 08:36:18 »

здравейте момичета
е времее и аз да се похваля DANCE
в събота ходих за първи ден по магазините във Варна и от общо 11 магазина който обиколих пробвах рокли само в два
чесно казоно се бях разочаровала, нооооо успях да намеря моята рокля в салон Алба до ритуална зала

на първа проба въм на 14 и до 08.08 най-късно ще е готова така обещаха и се надявам да няма изненади

бях решила роклята да е бяла, но не
облякох в бяло след което същият модел в шампанско и имаше огромна разлика
роклята ще бъде в шампанско

другият магазин в който пробвах беше в Холодей сона
там найстина намерих моята рокля но за съжаление цената не ми хареса
и така вече и аз имам рокля
Активен
Страници: 1 ... 172 173 [174] 175 176 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines