Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 15:20:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 168 169 [170] 171 172 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1548704 пъти)
 
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #2535 -: юни 21, 2007, 08:35:04 »

ахаааа искам да ви се похваля  danceg  danceg  danceg най- накрая и аз си имам рокля, не вярвах като казвахте....облякох я и знех че това е моята рокля....е това се случи и с мен, заминах за българия за една седмица да си търся рокля и в 1вия магазин 3та рокля вече бях влюбена в нея yahoo сега нямам тарпение да пристигне
Ками, роклята е страхотна, много е красива и нежна, особено дантелата и отгоре! Поздравления!
 Bravo Bravo Bravo give_rose
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #2536 -: юни 21, 2007, 09:38:16 »

Миличка, толкова хубаво ти стои роклята, че направо е правена като за теб.... :girl_in_love:Ще ти пусна моята на лични, за да видиш, че не е толкова "страшно" със и без шлейф... girl_wink

Мерси! Чакам да ми я пуснеш! give_rose
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #2537 -: юни 21, 2007, 09:54:03 »

Солецито радвам се за теб, Ками роклята е божествена страхотна е ,Сабина и аз имах такива притеснения но като пробвах роклята /която все още нямам/ ми стана ясно че ще съм без шлейф,просто не й отива,а на теб ти стои много добре спокойно все ще измислиш нещо
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #2538 -: юни 21, 2007, 09:57:18 »

sabina,и аз съм малко пристрастна относно шлейфовете,защото и моята ще е със(но той е по-къс и се сваля изцяло).Много ми харесва как изглежда,но наистина е най-добре,както казват Дидка и pleasure,той да е подвижен-т.е. да се сваля или да се прикрепя горе на дупето(лично на мен ми харесва как стои ако е съобразен с модела на роклята), а аз мисля,че при всички такива рокли има възможност за това smile Успех!
kami,веднага познах,че роклята ти е от  M Tyler,много са им характерни моделите и този е един от фаворитите!Ако не бях "открила" моята рокля сигурно щях да се спра на този модел good
solecito,какво по-хубаво от това?!Браво!
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #2539 -: юни 21, 2007, 10:11:11 »

sabina,и аз съм малко пристрастна относно шлейфовете,защото и моята ще е със(но той е по-къс и се сваля изцяло).Много ми харесва как изглежда,но наистина е най-добре,както казват Дидка и pleasure,той да е подвижен-т.е. да се сваля или да се прикрепя горе на дупето(лично на мен ми харесва как стои ако е съобразен с модела на роклята), а аз мисля,че при всички такива рокли има възможност за това smile Успех!


Rossistela благодаря много! give_rose give_rose И аз мисля, че има възможност, а както каза pleasure няма да има възможност да се изцапа толкова от църквата и ритуалната, защото ще стоим все пак на едно място, а после ще вдигна шлейфа чак да заприлича на парцал - не ми се вярва. Все пак отзад има 2 или 3 копчета, за които да се захване. Качих наново снимките вече в по-голям размер, така че ако искаш може да ги видиш по-отблизо (само че се абстрахирай от презрамките, защото не се съобразих, че ще изглежда толкова гадно и не ги свалих)! blush
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #2540 -: юни 21, 2007, 10:59:14 »

кремче честита рокля,сладка е good
сабина и на мен втората ми харесва повече.
това пък че  шлейфа ще стане на пърцал ми струва невъзможно nea то всъщност моя няма да се влачи,ще го носи едната малка шаферка и като застана пред гражданското лице и попа в църквата ще го пусне,а през другото време ще си е прибран нагоре.мен като ми го закопчаха много ми хареса как стои защото всичката бродерия се сабира и става girl_in_love
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #2541 -: юни 21, 2007, 11:03:33 »

кремче честита рокля,сладка е good
сабина и на мен втората ми харесва повече.
това пък че  шлейфа ще стане на пърцал ми струва невъзможно nea то всъщност моя няма да се влачи,ще го носи едната малка шаферка и като застана пред гражданското лице и попа в църквата ще го пусне,а през другото време ще си е прибран нагоре.мен като ми го закопчаха много ми хареса как стои защото всичката бродерия се сабира и става girl_in_love

Маслинка напълно съм съгласна с теб-и аз ще имам две шаферки и те явно ще трябва да го носят, а пък мисля, че даже ще им е нещо като игра, така че мисля че няма да стане на парцал. Определено и на мен втората ми допада повече, защото на първата отпред е разкроено и леко се набръчква, докато втората стои по-стегнато, по-прилепнала по тялото. Благодаря ти! give_rose give_rose thank you thank you thank you
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #2542 -: юни 21, 2007, 13:31:43 »

kami много се радвам, че и твоята рокля е от MTyler. Моята също е от там. Но нещо не мога да открия галерията ти  crazy Търсила съм досега като луда, ама не става  Плачещо момиче Моля ви пратете ми линк да я видя и аз тази рокля, че ми стана интересно!
sabina моята рокля ще е с огромен щлейф, но това не ме притеснява, защото както казва маслинка, и аз ще имам малки шаферки, който ще ми го носят на ритуалите в църквата и гражданското. Вярно е, че ще тежи, но аз като мерих и рокли без шлейф пак не се чувствах свръх удобно. Реших, че така или иначе няма да намеря супер-удобна сватбена рокля и предпочетох да взема мечтаната си рокля с огромен шлейф пък все ще свикна по някое време на деня с тежеста. консултантката в салона ми показа как ще се прикрепя шлейфа отзад и много ми хареса. Няма в никакъв случай да седи набрано или грозно ако се прихване както трябва.  good
« Последна редакция: юни 21, 2007, 19:37:09 от prin4ipessa » Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #2543 -: юни 21, 2007, 13:58:27 »

Изтрила  е снимките можеби от съображение за сигурност,но роклята е подобна на тази http://www.mtyler-boutique.com/dresses_cablanca13.html
Активен
lolita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #2544 -: юни 21, 2007, 14:01:58 »

Страхотна ееееее ! Толкова романтична и красива  Dance2
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #2545 -: юни 21, 2007, 14:04:43 »

BEBO_SN много ти благодаря за усилието, което си положила да я откриеш (макар и не същата). Оценявам жеста!  give_rose  kiss2 Наистина чудесна рокля с толкова нежни бродерии!  girl_in_love
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #2546 -: юни 21, 2007, 18:52:41 »

Скъпа Little sweet Didka, мерси за информацията  girl_wink. В събота ще обикалям магазинитеи и ще мина и през тези магазини  smile
« Последна редакция: юни 21, 2007, 19:30:27 от maria_lakova » Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #2547 -: юни 21, 2007, 20:08:55 »

sabina моята рокля ще е с огромен щлейф, но това не ме притеснява, защото както казва маслинка, и аз ще имам малки шаферки, който ще ми го носят на ритуалите в църквата и гражданското. Вярно е, че ще тежи, но аз като мерих и рокли без шлейф пак не се чувствах свръх удобно. Реших, че така или иначе няма да намеря супер-удобна сватбена рокля и предпочетох да взема мечтаната си рокля с огромен шлейф пък все ще свикна по някое време на деня с тежеста. консултантката в салона ми показа как ще се прикрепя шлейфа отзад и много ми хареса. Няма в никакъв случай да седи набрано или грозно ако се прихване както трябва.  good

Напълно съм съгласна с теб  prin4ipessa good- още мисля дали да я капарирам.....но страшно много ми харесва и ми беше адски удобна girl_in_love, а и шлейфа като се прибере стоеше много хубаво и не тежеше чак толкова много! Wink
« Последна редакция: юни 21, 2007, 20:55:01 от maria_lakova » Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #2548 -: юни 21, 2007, 21:13:08 »

милички аз утре отивам в M.Tyler да меря и търся моята рокля нищо че вече я видях в саита искам да я видя и там и да ми хареса както в интернет :)ще ви пиша какво е станало но се надявам за кураж от ваша страна ще ми е нужен..а и на кумата сущо laugh ще и стане зле с моите претенции diablo
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #2549 -: юни 21, 2007, 21:44:08 »

Клео мила надявам се от все сърце да откриеш роклята на твоите мечти и да не срещнеш никакво разочарование и отвратително отношение от страна на продавачките.Стикам палци,то и на мен ще ми е нужен защото днес ми се обадиха да отида утре на проба.Вече бях на предела на търпението си и си бях казала,че ако не ми се обадят до петък ще отида в магазина и ще им вдигна скандал и ще откажа поръчката,но явно са ме чули и ми се обадиха  yahoo
Принцеске ще се радвам да бъда полезна на всеки нали това е целта на форума - да бъдем приятели и да си помагаме за всичко give_rose blush kiss2-това е за всичкииииииии и да не забравите да стискате палци,пък аз ще се пробвам да се снимам,но ще ходя сама и незная дали ще е възможно
Активен
Страници: 1 ... 168 169 [170] 171 172 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines