Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 10:05:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 167 168 [169] 170 171 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1548127 пъти)
 
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #2520 -: юни 20, 2007, 21:53:41 »

порачах я от магазина на M Tyler  в софия, всичко стана много спонтанно, с най- добрата ми приятелака от БГ / която ме чакаше на летището/ отдохме директно в магазина и след 1 час вече имах рокля... поръчна, бях сигорна че няма смисал да обикалям на други места това беше моята рокля. danceg не можех да повярвам   сега я сънувам постоянно и нямам тарпение да доиде 5.08.07...тогава ще бъде в БГ
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #2521 -: юни 20, 2007, 22:21:23 »

ками точно щях да шитам дали е от този магазин и жидях че си споделила че е от там.аз сум влюбена в няколко рокли от магазина.ако можеш да ми помогнеш с цени или нещо друго.в петък отивам да меря и гледам но много горещо те моля за малко информация.роклята ти е чудесна и се надявам с твоя помощ и аз да се сдобия с рокля от там. give_rose
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #2522 -: юни 20, 2007, 22:35:02 »

kleo_20 аз отидох ей така в този магазин, просто ми харесаха рекламите в списанията и направих списак на магазините в които да отида веднага от летището, това на M Tyler не е точно магазин, намира се на 3я етаж в един апартамент
цени не мога да ти кажа често защото не съм гледала, аз пробвах 2ва модела  които не ме грабнаха, преди моята и 3та беше моята, снимах се дадох капаро и си трагнах щастлива. цената на моята е 1500, да сега като се замисля ми се вижда множко но не съжелявам, всичко стана спонтанно и въпреки това съм много щастлива  danceg  danceg
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #2523 -: юни 21, 2007, 06:42:27 »

момичета, да споделя с вас за пробата  DANCE явно добре сте ми стискали палци  blum, защото роклята беше .......... невероятна  girl_in_love аз очаквах да е само бюстието, а се оказа, че ще пробвам цялата рокля. Мен ако питате си беше почти готова  good Малко ще трябва да я стеснят и да и сложат падналите презрамки и коланчето, както и да оправят дължината  smile Направо не можех да повярвам, докато се гледах в огледалото  yahoo Следващат ми проба е насрочена за 3.07, а към 7.07 ще си взема готовата рокля  Yes Yes Yes
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #2524 -: юни 21, 2007, 07:23:15 »

solecito, много се радвам, че пробата е минала добре и си доволна от видяното. Поздравления!
 Bravo Bravo Bravo
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #2525 -: юни 21, 2007, 07:24:52 »

е успях да сложа снимки на роклята ми в галерията.....милото няма достап за сега до компютара...на мен ми харесва много, дано и на вас

kami Роклята е просто божествено красива-поздравления за избора!!! Bravo Bravo Bravo
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #2526 -: юни 21, 2007, 07:27:02 »

момичета, да споделя с вас за пробата  DANCE явно добре сте ми стискали палци  blum, защото роклята беше .......... невероятна  girl_in_love аз очаквах да е само бюстието, а се оказа, че ще пробвам цялата рокля. Мен ако питате си беше почти готова  good Малко ще трябва да я стеснят и да и сложат падналите презрамки и коланчето, както и да оправят дължината  smile Направо не можех да повярвам, докато се гледах в огледалото  yahoo Следващат ми проба е насрочена за 3.07, а към 7.07 ще си взема готовата рокля  Yes Yes Yes

Много се радвам за теб solecitо Bravo Bravo give_rose give_rose
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #2527 -: юни 21, 2007, 07:39:12 »

sabina , помисли и за рокля с шлейф който е на копчета и се сваля, това е добър вариант, защото няма да ти тежи и роклята ще изглежда по добре без набрани метри плат от зад(лично мнение). Имай в предвид че ако оставиш шлейфа да се влачи за отрицателно време ще стане на парцал!  crazy

Благодаря за съвета Little_Sweet_Didka   :thanks:знам, че може да стане така, и аз от това се опасявах, че ще изглежда кофти. Не знам - аз мисля да го пускам само в ритуалната и в църквата, през другото време мисля да го вдигам. Проблемът е че шлейфа няма копчета и няма как да се махне, а иначе много ми харесват такъв тип рокли, но явно ще търся нещо друго, което да се маха......... cray
« Последна редакция: юни 21, 2007, 07:51:06 от maria_lakova » Активен
Nelkata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 284



Моят сватбен албум

« Отговор #2528 -: юни 21, 2007, 07:47:59 »

kami,роклята ,която си си избрала е супер. Bravo

Sabina,не може ли да ти направят същото моделче ,но шлейфа да се маха.? *crazy*Не се натъжаваи ще намериш решение. girl_wink
« Последна редакция: юни 21, 2007, 07:55:26 от maria_lakova » Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #2529 -: юни 21, 2007, 07:58:27 »

kami, и на мен много ми хареса роклята! Поздравления за страхотния избор  Bravo

solecito много се радвам, че това, което си видяла ти е харесало  yahoo
Нямам търпение да видя роклята вече готова  yahoo
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #2530 -: юни 21, 2007, 08:03:26 »

Проблемът е че шлейфа няма копчета и няма как да се махне, а иначе много ми харесват такъв тип рокли, но явно ще търся нещо друго, което да се маха......... cray

Sabinaна всички рокли със шлеф има възможност да се зашият две копченца и шлейфът става подвижен, като можеш да го прибираш и пускаш,когато решиш... *THUMBS*Попитай в бутика от където е роклята (тази рокля не е ли от М-Тейлър... crazy)Роклята е божествена, и ти стои прекрасно... Bravo, така, че ако това е роклята с пришиването на две мънички копченца се разрешева проблема с шлейфа... Wink
« Последна редакция: юни 21, 2007, 08:05:11 от maria_lakova » Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #2531 -: юни 21, 2007, 08:11:50 »

Проблемът е че шлейфа няма копчета и няма как да се махне, а иначе много ми харесват такъв тип рокли, но явно ще търся нещо друго, което да се маха......... cray

Sabinaна всички рокли със шлеф има възможност да се зашият две копченца и шлейфът става подвижен, като можеш да го прибираш и пускаш,когато решиш... *THUMBS*Попитай в бутика от където е роклята (тази рокля не е ли от М-Тейлър... crazy)Роклята е божествена, и ти стои прекрасно... Bravo, така, че ако това е роклята с пришиването на две мънички копченца се разрешева проблема с шлейфа... Wink


pleasure много ти благодаря за мнението и съвета - да роклята има отзад мисля че са 3 копчета и се вдига, когато искам. Аз я пробвах и с вдигнат шлейф и със спуснат и няма през цялото време да съм със спуснат шлейф, а само за в църквата и в съвета (може би) иначе после за в ресторанта ще го вдигна. Въпросът е че Little_Sweet_Didka ми казва, че щяло да се набръчка отзад и щяло да ми тежи, за което е права, а и не се знае като я вдигна след ритуалната и църквата на какво ще прилича.  Вярно, че се обръща с лицевата а не с долната част, но...... Иначе ако кажа да ми го махнат шлейфа - то се губи цялата красота на роклята. Нещо започнах да се колебая.
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #2532 -: юни 21, 2007, 08:23:54 »

Защо си мислиш, че ще се полъчи така, не е задължително.Докато траят самите ритуали, ти ще стоиш обикновенно на едно място, такаче няма от какво шлефът ти да се изцапа, а когато тръгваш за някъде, някой ще ти го закопчае и готово.. :danceg:Докато си търсих рокля, премерих много със шлейф и стоеше страхотно и не мога да кажа, че ми е било неудобно или пък ми е тежало.. pardon.Накрая се спрях на рокля, която в долната си част цялата беше с тюл, който наистина нямаше вариянт при ,които да се прикрепи и да стои добре....но отрязахме шлейфа...но го отрязахме така, че ад се запази формата...и мисля, че не се загуби карсостата на роклята... give_rose
Успех!!:)
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #2533 -: юни 21, 2007, 08:32:37 »

Защо си мислиш, че ще се полъчи така, не е задължително.Докато траят самите ритуали, ти ще стоиш обикновенно на едно място, такаче няма от какво шлефът ти да се изцапа, а когато тръгваш за някъде, някой ще ти го закопчае и готово.. :danceg:Докато си търсих рокля, премерих много със шлейф и стоеше страхотно и не мога да кажа, че ми е било неудобно или пък ми е тежало.. pardon.Накрая се спрях на рокля, която в долната си част цялата беше с тюл, който наистина нямаше вариянт при ,които да се прикрепи и да стои добре....но отрязахме шлейфа...но го отрязахме така, че ад се запази формата...и мисля, че не се загуби карсостата на роклята... give_rose
Успех!!:)

Благодаря ти pleasure! Направо ми оправи настроението и ми вдъхна повече кураж!!! Търся роклята да ви я покажа на по-голяма снимка от сайта им ама не я намирам. Мисля ,че модела е на Eddy-K
Bravo DANCE DANCE DANCE DANCE Flower Flower Flower
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #2534 -: юни 21, 2007, 08:34:47 »

Миличка, толкова хубаво ти стои роклята, че направо е правена като за теб.... :girl_in_love:Ще ти пусна моята на лични, за да видиш, че не е толкова "страшно" със и без шлейф... girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 167 168 [169] 170 171 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines