Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 12:52:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 159 160 [161] 162 163 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1548434 пъти)
 
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #2400 -: юни 14, 2007, 13:12:27 »

Благодаря на всички ви! Дано се получи така както си я преставям! cherry , и аз съм пред една дилема точно заради това което казваш ти, с връзки и панделка...ще попитам момичетата които шият роклята, най-добре те ще кажат!
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #2401 -: юни 14, 2007, 13:50:19 »

Дидка ето една рокля с връзки и панделка. По мое лично мнение не стой много красиво. Дано съм ти била полезна ! give_rose


* ASM3040_01.jpg (26.83 KB, 370x503 - видяно 236 пъти.)
Активен
cherry
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #2402 -: юни 14, 2007, 14:24:35 »

Дидка ето една рокля с връзки и панделка. По мое лично мнение не стой много красиво. Дано съм ти била полезна ! give_rose
Да и аз нещо такова си представях, че ще бъде и ми се струва, че връзките идват много надолу. Роклята е по тялото и връзките ще стърчат точно на... д-то (извинете  pleasantry ).... Но пък нали отгоре ще е червената панделка, тя може да закрие по някакъв начин връзките. А с копченца не ти ли харесва, Дидка?
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #2403 -: юни 14, 2007, 14:27:48 »

там където е мястото под панделката ще и сложат цип.малик с цвета на роклята и няма да се вижда почти вътрешен е.връзките нам да са толкова до долу.на моята бална рокля беше така в Романтика така я направиха ципа не се забелязваше.предполагам че сега пак такова нещо ще и препоръчат
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #2404 -: юни 14, 2007, 14:30:56 »

Didka, а можеш ли да ми споделиш в рамките на каква сума ще ти излезе роклята? (защото и аз съм си харесала един подобен модел на Проновиас, но мисля, че никъде в Бг не ги продават sad )
Иначе по мое скромно мнение, дотук са се справили доста добре, все пак основата е най-важната за цялата линия на роклята  good


П.С.  Offtopic с моята половинка имате рожден ден на една и съща дата  blush
« Последна редакция: юни 14, 2007, 14:34:33 от Alucinado » Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #2405 -: юни 14, 2007, 14:56:17 »

dide, най-добре се довери на момичетата, които ти я шият, те биха преценили най-добре, нали все пак с това се занимават, а иначе моделите са перфектни и ти си избрала най-доброто и от 2та!!!!!  good girl_in_love girl_in_love girl_in_love
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #2406 -: юни 14, 2007, 14:59:48 »

Дидка,честита първа проба Wink Аз отдавна го зная твоя модел-наистина невероятен!Не се притеснявай,сигурна съм,че на финала ще бъде чудесна!А защо се отказа от шлейф,според мен стои страхотно!Всъщност,което видях на твоите снимки е точно това,което очаквам на първа проба-горе-долу слуета на модела,без дантелите и други декорации...ще видим скоро и на моята smile
А относно прихващането отзад-много се радвам,че повдигна тази тема,мисклех и аз да го направя.Оригинала на моята рокля е с връзки отзад,без платка отдолу-на голо.Но на мен не ми хареса така(специално за мен,защото имам широк гръден кош и ме "отваря" допълнително pardon ).Затова поговорих с дизайнерката още на поръчката и реших,че я искам отзад или с цип,или с копченца.Сега научавам,че двете се слагат накуп,хехе,логично е-иначе,ако е само с копчета доста работа по закопчаване и откопчаване ще падне,те са просто като декоративен елемент и на мен лично повече ми харесва от връзчици.Точно както изглежда роклята на pleasure Bravo и ето тази


* гръб.jpg (69.81 KB, 474x632 - видяно 210 пъти.)
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #2407 -: юни 14, 2007, 16:26:36 »

Диде честита първа проба и от мен-късметлийка,че поне си ходила на проба/ Много отчаяна ми звучиш - ти какво очакваше роклята да е готова ли ???? НЕЕЕЕЕЕ нали затова е проба да се види само като мерки дали си съвпада и дали на теб ти харесва началото иначе ако те извикат на почти завършен вид ако не ти хареса какво ще правят - ще я преправят или наново ????
Така е добре и те очертава много хубаво - ще стане супееееееер
Маслинка - роклята ти е много царствена и изискана
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #2408 -: юни 14, 2007, 20:16:46 »

Ох blush чувствам се много поласкана как всички взимате отношение към роклята ми и мен. give_rose girl_in_love
mehandjijska, cherry и аз мисля че панделката не се допълва с връзките, а напротив. И момичетата казаха така. А за копчетата мислех че не ми харесват, но като видях роклята на pleasure и много ми харесаха...
kleo_20 и те предложиха такъв вариант както казваш ти ако искам да е с връзки, да стане по този начин, но аз видях как са я нарисували самия модел. Аз занесах снимки, но самите момичета които шият си я бяха нарисували на задната страна на една от снимките именно с връзки...и някак си.. =]не ме грабна.
Alucinado разбрахме се до 1000лв, но е със скъпа дантела и френска органза-матова, а не лъскава. Уж се разбрахме и шлейфа да влиза в цената, дано не се отметне нещо.
Rossistela незнам защо се отказах от шлейфа...аз още в началото като почнах да гледам за рокли не исках шлеф...може би защото знам че стават на парцал, пък и момента с прибирането на шлейфа...абе.. просто не е Моя модел с шлейф. pardon
fanimira мерси за думите мила!
BEBO_SN и аз очаквах да не прилича на нищо, но знам ли...сигурна съм че ще я направят приказна!
maslinka роклята ти е страхотна! Гледах снимки от сватбата на дъщерята на една позната на нашите. Тя живее в америка и била със същата рокля! Искам да ти кажа че на снимка и без фотошоп изглежда приказно!!!

 :offtopic:А между другото се връщам от едно ревю, на завършващите студенти от НБУ. Едно от излизанията ми беше с един прекрасен модел, на дъщерята на май на управителката на салоните "АЗ и ТИ". Много ме впечатли, и ако ви е интересно ще ви пусна снимчици да го видитв!
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #2409 -: юни 14, 2007, 20:23:01 »

разбира се....давай....иска ли питане... good
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #2410 -: юни 14, 2007, 20:24:37 »

:offtopic:А между другото се връщам от едно ревю, на завършващите студенти от НБУ. Едно от излизанията ми беше с един прекрасен модел, на дъщерята на май на управителката на салоните "АЗ и ТИ". Много ме впечатли, и ако ви е интересно ще ви пусна снимчици да го видитв!
На мен ще ми бъде интересно сигурно и на другите! Качи в галерията снимчици и там ще ги разгледаме да не се отдалечаваме от темата  good tease
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #2411 -: юни 14, 2007, 20:42:22 »

Тя роклята е булченска, така че мисля не е извън темата.





Съжалявам за качеството pleasantry на снимките!

И за да няма неразбрали-това НЕ Е моята булченска рокля Wink
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #2412 -: юни 14, 2007, 20:46:41 »

Това дело на студентите ли е??
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #2413 -: юни 14, 2007, 20:49:41 »

Да и по специално на една студентка. Вобще повечето дизайнери бяха направили страхотни неща! Браво на децата! Bravo
Активен
pipilota75
Ентусиаст
**
Публикации: 51


« Отговор #2414 -: юни 14, 2007, 21:24:07 »

Didka, mоже ли да те питам в коя Романтика, на Витошка ли? Не знам има ли тема за салоните, но съм шашната от този на Екзарх Йосиф- нелюбезна продавачка, никакъв избор, нищо и това трябва да е showroom. Аз също съм съгласна, че за тази рокля с прав силует цип или копчета са задължителни, но също мисля че малък шлейф ще стои много стилно за този модел и особено на твоята фигура ще е уау  Oh my .... Но след като не ги харесваш- модела е достатъчно ефектен и така good

Активен
Страници: 1 ... 159 160 [161] 162 163 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines