Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 14:06:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 154 155 [156] 157 158 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1548577 пъти)
 
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #2325 -: юни 12, 2007, 20:27:08 »

днес явно всички си имаме  рокли DANCE
днес както си се разхождах и тарсехме ателието за свещи ми се обадиха че роклята ми пристигнала,ходих да я видя,стана ми то4но,никакви поправки няма да и се правят,но нямам снимка,защото незнаех че така 6те ме изненадат и не носех апарат,а милото няма6е как да ме снима с телефона 6тото 6те6е да види роклята.сега трябва някой ден да отида да си я взема DANCE
pleasure размина ни се срещата sad,но пък вече си имам рокля DANCE.
« Последна редакция: юни 12, 2007, 20:40:17 от maria_lakova » Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #2326 -: юни 12, 2007, 20:28:28 »

Много ти благодаря, Мария!
А за теб Клео, много се ще се радвам ако се присъединиш към кандидат-булките с рокли на МTyler, защото доколкото знам за сега сме само 2 момичета (аз и Яна).  smile

Ех, маслинка, браво! Чудесна изненада са ти спретнали. Сигурно в момента летиш от щастие!
« Последна редакция: юни 12, 2007, 20:30:10 от prin4ipessa » Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #2327 -: юни 12, 2007, 20:51:06 »

prin4ipessa,това твоята рокля ли е?Много красива и нежна изглежда,някакси въздушна girl_in_love ,поздравления!
Нелката,много си хубава в тази рокля! good
maslinka,супер е,че роклята ти е по мярка и че вече е тук!Спомням си в първите ми дни във форума ти тъкмо споделяше,че си поръчала разкошната си рокля и ще я чакаш цели три месеца!Много ми е мило да прочета,че вече я имаш smile
Активен
stefania
Любопитен
*
Публикации: 47



« Отговор #2328 -: юни 12, 2007, 20:54:06 »

хммм ха мене ми харесва ето тази girl_in_love


* big.jpg (50.13 KB, 228x342 - видяно 2125 пъти.)
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #2329 -: юни 12, 2007, 21:59:15 »

ами присъединявам се и се надявам да не чакам толкова колкото каза good много ми харесва тази рокля и я искам но не зная дали ще стане
Активен
elif
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



« Отговор #2330 -: юни 12, 2007, 22:09:52 »

elif пожелавам ти в най скоро време да си булка и ти и да избираш рокля Wink

вчера ми званаха от салона,роклята ми щяла да пристигне в петък...pleasure ще се видим другата седмица за пробата,ох дано си свободна DANCE
благодаря ти много maslinka аз също много искам скоро да съм булка heart

elif,пожелавам ти скоро да изпиташ тръпката при избирането на своята булчинска рокля. smile
благодаря ти мила и на теб дано да е скоро give_rose

честито на всички с нови рокли прекрасни са,а вие ще сте наи невероятните булки give_rose give_rose give_rose
« Последна редакция: юни 13, 2007, 14:10:51 от maria_lakova » Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #2331 -: юни 13, 2007, 07:27:21 »

Моята ще я видя за първи път в сряда. Тогава ми е първата проба. Girl_sing
Дидка,пожелавам ти успех днес,ще стискаме силно палци good После задължително да ни разкажеш,нали!? Wink Ох,като си помислих и аз се развълнувах.......може ли да подпиташ кога ли и на мен ще се обадят?!?!А ще се видите ли с дизайнерката,как сте се уговорили?Аз много държа на първата ми проба да е и тя(всъщност си е задължително,а и такава засега ни е уговорката),защото има още нещица за доизмисляне и решаване...Да пишеш smile
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #2332 -: юни 13, 2007, 07:33:43 »

Maslinкa браво ! радвам се че няма проблеми и ти е станала точна !!!!!! smile
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #2333 -: юни 13, 2007, 07:52:30 »

ехе, момичета  blum много съм назад в темичката!!!!! Честито на всички принцески, които са си харесали, поръчали или вече взели рокличките!!!!!!!!! air_kiss
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #2334 -: юни 13, 2007, 08:07:36 »

ехе, момичета  blum много съм назад в темичката!!!!! Честито на всички принцески, които са си харесали, поръчали или вече взели рокличките!!!!!!!!! air_kiss
и аз се присъединявам към Фани многоооооооо се радвам за всички ви,а моята рокля още незная кога ще стане и май още не са я почвали  Mad girl hysteric girl_impossible
Активен
К
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



Моят сватбен албум

« Отговор #2335 -: юни 13, 2007, 08:08:15 »

Здравейте, момичета! Вчера си капарирах роклята, която трябва да ми ушият в Милениум. Стискайте палци да стане добре  Girl_hide
Активен
Nelkata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 284



Моят сватбен албум

« Отговор #2336 -: юни 13, 2007, 08:28:56 »

Ivche,здравей! Дано всичко е наред стискам палци!
Активен
galchos
Сватбар
***
Публикации: 235



« Отговор #2337 -: юни 13, 2007, 08:39:37 »

 момичета, здравейте, аз малко в страни от темата, но пак е свързано. Заминаваме на море, където задължително трябва да съм с горнище, а не ми се иска после на роклята да има брутална разлика. Иска ми се да е с много нежни презрамки, кажете ми къде в София мога да открия бански, който да е без презрамки за голям бюст. Не искам с роклята на сватбата ми да съм като петниста хиена, а на свичкото отгоре майка ми е харесала рокля, която е с почти гол гръб
Активен
vanessa
Сватбар
***
Публикации: 262



« Отговор #2338 -: юни 13, 2007, 09:18:21 »

Момичета,на мен ми харесват цели рокли и рокли от две части-бюстие и пола,но без презрамки.Но се чудя дали няма да се смъкват  и да се наложи постоянно да се дърпат нагоре hysteric.Моля ви тези които сте били с рокли или бюстиета без презрамки да споделите.Ето  от моите рокли фаворити :


* б.jpg (81.58 KB, 474x632 - видяно 185 пъти.)
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #2339 -: юни 13, 2007, 09:19:19 »

Моята ще я видя за първи път в сряда. Тогава ми е първата проба. Girl_sing
Дидка,пожелавам ти успех днес,ще стискаме силно палци good После задължително да ни разкажеш,нали!? Wink Ох,като си помислих и аз се развълнувах.......може ли да подпиташ кога ли и на мен ще се обадят?!?!А ще се видите ли с дизайнерката,как сте се уговорили?Аз много държа на първата ми проба да е и тя(всъщност си е задължително,а и такава засега ни е уговорката),защото има още нещица за доизмисляне и решаване...Да пишеш smile

Днес е пробата и хем се вълнувам, хем си казвам че сега няма да прилича на нищо! Роси май няма да е дизайнерката днес почти 100% съм сигурна, защото на няколко пъти сменяхме деня за проба и се съобразявах с жените които шият роклите. Пусни ми на лични как ти е фамилията и за кога си казала че трябва да ти е горова роклята.

Момичета,на мен ми харесват цели рокли и рокли от две части-бюстие и пола,но без презрамки.Но се чудя дали няма да се смъкват  и да се наложи постоянно да се дърпат нагоре hysteric.Моля ви тези които сте били с рокли или бюстиета без презрамки да споделите.Ето  от моите рокли фаворити :

Аз бях кума с бюстие без презрамки и пола и вобще не се смъкваше, не се притеснявай! Почти всияки булки са без презрамки и до сега не съм чула някоя да се оплаче от подобен проблем. Роклята е страхотна!
« Последна редакция: юни 13, 2007, 09:22:38 от Little_Sweet_Didka » Активен
Страници: 1 ... 154 155 [156] 157 158 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines