Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 10:04:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 148 149 [150] 151 152 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1548125 пъти)
 
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #2235 -: юни 10, 2007, 16:16:45 »

Моята ще я видя за първи път в сряда. Тогава ми е първата проба. Girl_sing
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #2236 -: юни 10, 2007, 19:34:19 »

solecito,наистина дантелата е много нежна!Поздравления!Не ми изглежда много обемна,защо искаш да намалявате обиколката на обръчите?
мисля си,че ще ми пречи като танцувам салса  pardon на пробата ще проверя  Wink и ако не ми пречи, ще я оставя така  smile
Активен
elif
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



« Отговор #2237 -: юни 11, 2007, 04:03:05 »

здравейте момичета аз няма да се женя но и аз имам проблем.сестрата на гаджето ми ще се жени септември.трудно и е да си избере рокля.дала ми е снимки на това което иска.а аз имам тежката задача да обясня на шивачката какво иска да и взема точните мерки тъй като тя не е в България и няма възможност да дойде тук нито да обикаля нито да пробва.много се притеснявам че може да не и хареса готовата рокля.вие какво мислите за рокля без проба по мерки.дали ще се справя или въобще да не се захващам.моля ви дайте ми съвет

това ще е горната част на роклята





това ще е полата на роклята
« Последна редакция: юни 11, 2007, 04:25:54 от elif » Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #2238 -: юни 11, 2007, 07:40:16 »

Здравей elif . Имаш си трудна задача, но не се притеснявай. Намерихте ли шивачка?
Иначе относно взимането на мерките трябва да се внимава. Мисля, че най-добре е да занесеш снимка на момичето и после шивачката да ти направи скица по която да е описала кои дължини да вземеш. Пращаш и тази скица и тя ще се измери. Май така ми се струва удобно.
Ако с нещо друго можем да ти помогнем питай.  good
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #2239 -: юни 11, 2007, 07:57:37 »

Добре дошла, Елиф, наистина с много трудна задача си се захванала, стискаме ти палци, успех!!!!!!!
Но мила съвсем никава ли възможност няма да се направи поне една проба, защото това си е голям риск?!
Активен
YYY
Сватбар
***
Публикации: 266


« Отговор #2240 -: юни 11, 2007, 08:54:06 »

здравеите момичета
форума е супер ама тук все за супер фини дами а аз откакто сам при мажа  ми в италиа kaчих 10 kг
не мога да ги сваля скоро та даите идея за по-закръглени булки blum
« Последна редакция: юни 11, 2007, 09:00:01 от maria_lakova » Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #2241 -: юни 11, 2007, 08:59:47 »

не е вярно, че всички са суперфини, все пак не ни избират на кастинг!!!! pardon има решения и за по- закръглените!!!!!!!! good не знам кое точно е за тях, но знам че не е за тях рокля прилепнала по тялото или тип русалка, зависи точно къде искаш да прикриеш?!
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #2242 -: юни 11, 2007, 09:55:18 »

здравейте.аз също не съм от финните булки.скоро наближава пробата на роклята и съм много притеснена.страх ме е че нещо ще се обърка или че няма да се харесам.а и май ще бъда сама на пробата което още повече ме товари психически.дано всичко да е наред цащото иначе няма да го понеса.пак почнаха сватбените кошмари.
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #2243 -: юни 11, 2007, 10:00:33 »

mesalinka, решението да мериш няколко различни модела.
Например сестрата на половинката се ожени миналата година. Като показа модела на роклята, честно казано изтръпнах защото тя е доста закръглена (и пухкава), а полата беше с 2-3 обръча и на волани, бюстието беше стандартно твърдо бюстие с връзки и очаквах че ще прилича на ходещ захарен памук. pardon
Но в интерес на истината изглеждаше много добре, дори това, че беше с обемна рокля доста прикри нейния собствен "обем" и макар, че горната част беше разголена, изобщо не се натрапваше това че е по-пухкава.  Yes
Така че - мери спокойно, има рокли, които дори са предназначени за по-едри жени (аз с моите 50кг и никакъв бюст изглеждам като закачалка в голяма част от масовите булченски рокли).  good

gucci, не виждам причина да се плашиш толкова от пробата. Ако нещо не ти хареса - сега е момента, докато още не си я взела и може да се преправи. А и понякога е по-добре да си сама, отколкото да има някой с теб, който да те изнервя допълнително.  good
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #2244 -: юни 11, 2007, 10:00:50 »

и на мен тази седмица ми се очертава да ходя до софия че роклята вече трябва да пристигне утре.мама няма да може да дойде с мен само милото но него не го пускам при роклите.сигорно ще се наложи да ми я стесняват в кръста и много се притеснявам че ще съм самичка там cray.а и после вообще не трябва да си променям мерките на талията за да не ми се свлече на сватбата huhhuh.gif
Активен
stefania
Любопитен
*
Публикации: 47



« Отговор #2245 -: юни 11, 2007, 10:01:25 »

аз искам моята рокля да бъде изчистена, но и дълга smile

Пишете само на кирилица!
« Последна редакция: юни 11, 2007, 10:04:43 от maria_lakova » Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #2246 -: юни 11, 2007, 10:02:47 »

здравеите момичета
форума е супер ама тук все за супер фини дами а аз откакто сам при мажа  ми в италиа kaчих 10 kг
не мога да ги сваля скоро та даите идея за по-закръглени булки blum
И аз не бях фина булка, но това не означава, че не съм била щастлива булка  girl_wink
Можеш да разгледаш снимки от сатбата и да ми видиш роклята ето тук:
http://album.svatbata.bg/lakovi
Активен
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #2247 -: юни 11, 2007, 10:07:30 »

и на мен тази седмица ми се очертава да ходя до софия че роклята вече трябва да пристигне утре.мама няма да може да дойде с мен само милото но него не го пускам при роклите.сигорно ще се наложи да ми я стесняват в кръста и много се притеснявам че ще съм самичка там cray.а и после вообще не трябва да си променям мерките на талията за да не ми се свлече на сватбата huhhuh.gif

И аз трябва самичка да отида утре да ми стесняват роклята. надявам се да не се налага втора корекция, но моя приятелка ме предупреди, че от стреса е отслабнала и са и стеснявали роклята отново седмица преди сватбата. Много ме е яд, че моята половинка ще ме чака вън и не може да ме види... винаги на него всичко показвам и така съм свикнала да получа одобрението му предварително.  cray Въобще целият процес с коригирането ми е много неприятен, не знам защо, но... досада.  hysteric
Активен
galchos
Сватбар
***
Публикации: 235



« Отговор #2248 -: юни 11, 2007, 10:10:52 »

да ви кажа аз също няма да съм от фините, но ми обясниха при проби,че при добре скроен корсет, могат да се свалят оптически до 7 см от талията, което не го вярвах докато не се видях в рокля, по-точно с корсет
Активен
stefania
Любопитен
*
Публикации: 47



« Отговор #2249 -: юни 11, 2007, 10:13:56 »

една приятелка на майка ми също прави наскоро сватба. Тя беше много слаба и тялото и изглеждаше грозно в тясна и къса рокля, затова тя избра дълга рокля с по-плитко деколте

Пишете само на кирилица!
« Последна редакция: юни 11, 2007, 10:24:13 от maria_lakova » Активен
Страници: 1 ... 148 149 [150] 151 152 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines