Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 16:55:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 145 146 [147] 148 149 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1548876 пъти)
 
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #2190 -: юни 07, 2007, 09:14:07 »

Galchos, в сватбеният център наистина има голямо разнообразие...и предлагат рокли на различни фирми. така че успех.
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #2191 -: юни 07, 2007, 09:15:08 »

Довчере ще я пусна, че снощи от толкова много обикаляне направо бях отмаляла и не ми се сваляха снимките от камерата. Не е онази с голямото деколте.  smile
Активен
galchos
Сватбар
***
Публикации: 235



« Отговор #2192 -: юни 07, 2007, 09:29:28 »

а според вас колко време преди сватбата трябва да поръчам роклята...много ми се иска да поотслабна малко преди това
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #2193 -: юни 07, 2007, 09:43:45 »

а според вас колко време преди сватбата трябва да поръчам роклята...много ми се иска да поотслабна малко преди това
Това с отслабването и аз го мислих, но не се получи  pardon
А относно времето - зависи за колко време ще ти я ушият. Аз я поръчах малко повече от месец  преди сватбата (то цялата подготовка беше 2 месеца, де  pardon).
Учудвам се на това, което разказа за продавачките на Пиротска - аз не съм мерила там, но ми предлагаха на доста места  Girl_sing
Мога да ти препоръчам салона, в който аз си ших роклята, а и solecito ще я шие там  girl_wink
Магазина се казва "Angel" и се намира на ул."Цар Самуил" 93, пресечка на Пиротска! Можеш да кажеш какво искаш и да съчетаваш части от различни рокли, не гледай само роклите така, както са изложени! Аз си съчетах корсета от един одел и полата от друг, който по-ми хареса! Така че стискам палци в търсенето на Роклята и успех  good good good  Good luck Good luck Good luck
Активен
galchos
Сватбар
***
Публикации: 235



« Отговор #2194 -: юни 07, 2007, 09:47:12 »

страшно благодаря, ще отида при първа възможност. а за отслабването-абе и аз не го виждам много много, сега заминаваме на почивка в Турция и направо не знам как ще остискам  blush все пак съм смъкнала малко, а до тогава има още почти 3 месеца
Активен
mary
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88


a woman in love...


« Отговор #2195 -: юни 07, 2007, 09:52:20 »

Ами ако е готова според мен е добре ако има възмойност да си я вземеш две седмици преди сватбата. А ако я шиеш вече зависи за колко време ще ти я направят.
Активен
galchos
Сватбар
***
Публикации: 235



« Отговор #2196 -: юни 07, 2007, 09:53:57 »

преполагам, че ще шия, защото не съм никак стандартна, хем са ми къси, хем са ми малки...така че май до края на юли трябва да съм поръчала, доколкото разбирам
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #2197 -: юни 07, 2007, 22:24:48 »

Ето я моята рокля, като я облякох направо се влюбих в нея

Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #2198 -: юни 07, 2007, 22:37:43 »

оооо goldi супер е рокличката :bravo:ще си прекрасна булка good
а защо всички се снимате с отрязани глави shok
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #2199 -: юни 07, 2007, 23:02:24 »

Ето роклята в цял ръст
Активен
Nicky
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 288



« Отговор #2200 -: юни 08, 2007, 01:26:26 »

goldi, много добър избор, роклята е хубава и ти стои перфектно  Bravo

аз нещо съм се размислила ... бястието много си го обичам вече, обаче долната част гърчи, всъщност не исках такава, но не даваха да се разменят полите crazy
уж нямаше да показвам снимки, вече толкова малко остава, обаче не се сдържам, ще ми се да е утре ...
та ще ви пусна една, Краси има забрана да посещава форума до 16-ти
както една съфорумка цитира думите на нейния любим "айде излъжи я колко й е хубава роклята и да си лягаме"  laugh Wink
айде излъжете ме, за да спя и аз спокойно  blum

п.п. този бебчо вътре тъкмо излезе на бял свят girl_in_love


* IMGP3130.jpg (62.18 KB, 450x600 - видяно 219 пъти.)
Активен
seny
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 643


щастлива мама на двама


Моят сватбен албум

« Отговор #2201 -: юни 08, 2007, 04:12:27 »

Goldi, роклята ти е много хубава и ти стои стархотно - точно като за теб е ... ти направо я взе нали - виждам, че е точно твоят размер
Nicky аз лично не виждам да гърчи никъде - стои мнооого нежно, а бюстието ти е ...   girl_in_love Ама кои са тези дето не позволяват да се разменят полите - нали ти си тази, която решава каква рокя иска  beating Ако ти хареса някоя различна пола би трябвало с такава да ти я ушият...кога ли и нашите "търговци" ще се научат.
Иначе наистина се е получила мноооого красива рокля и толкова нежно изглежда ... ще бъдеш прекрасна булка на твоя ден  give_rose Пожелавам ти много щастие
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #2202 -: юни 08, 2007, 05:53:06 »

Nicky, Goldi, и на двете роклите са ви страхотни  girl_in_love Поздравления  Bravo Ники, не се притеснявай, роклята ти стои страхотно  good

момичета, днес отивам да си поръчам моята рокля в обедната почивка  yahoo направо място не мога да си намеря  blum
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #2203 -: юни 08, 2007, 07:40:40 »

Ники и Голди - роклите са ви страхотни и  което е най-важното стоят ви много красиво !!! и като се направите с грим и прическа и ще бъдете сами по себе си уникални !! така че отрицателни мисли да няма щото  beating beating beating !!!!!!! laugh

soleicito хайде ще стискамее палци за роклята и чакаме да разкажеш !!!! успех !!!  good good
Активен
galchos
Сватбар
***
Публикации: 235



« Отговор #2204 -: юни 08, 2007, 08:23:29 »

момичета, роклите ви са фантастични, аз снощи също имах късмет и ужасно много се харесах в 1. Майка ми обаче каза да не бързам, но просто тази я сънувах цяла нощ. Може би защото много се харесах, но ще поизчакам, не ми се иска още да я поръчвам. Но като 1 тъпо парче, не се снимах sad
Активен
Страници: 1 ... 145 146 [147] 148 149 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines