Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 12:35:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 143 144 [145] 146 147 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1548398 пъти)
 
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #2160 -: юни 06, 2007, 10:44:35 »

Ели, не си го слагай на сърце това изобщо. Маслинка е права за красотата на булката, така че споко и повече усмивки. Аз пък нещо много започнах да слабея напоследък и моето момче каза че специално за мен ще поръча да има и танц на булката със стоъката на системата с глюкоза, ако така продължавам да се смъквам.


ха ха ха !!! направо ме уби със системата !!!!!! lol))))) мерси за думите моммичета !!!!! smile
важното е момчето ми да ахне като ме види !!!! :smile
И така ще бъде  good
Ина и мен ме разсмя  DANCE
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #2161 -: юни 06, 2007, 10:47:48 »

Което без грам съмнение ще стане, така проблемите ти са решени. На теб какъв цвят ти беше роклята, Ели?

чисто бяла а пръчките-пайетите с които ще бъде набрана полата са розови !!! smile  реших да няма толкова розово тъй като милото е с оранжева риза !!! и щеше да се получи смях в залата lol))))
Активен
seny
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 643


щастлива мама на двама


Моят сватбен албум

« Отговор #2162 -: юни 06, 2007, 11:01:20 »

Ели, миличка – ще бъдеш най – красивата ... когато човек е щастлив той сияе – това е вътрешна красота, тази която е най-обаятелна /и не се притеснявай за килцата – за твоето момче ти винаги ще си най – красивата, нали за това е избрал теб ...  heart/
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #2163 -: юни 06, 2007, 11:24:55 »

Ей Ели.... ако ми беше пред очите знаеш ли как щях да ти се скарам-НЯМА да приказваш и да си мислиш така!!!!!! Ти си най-красивата и най-добрата и най-влюбената и най-най -най за твоето момче а и характерът ти е страхотен-толкова си мила ,че незная какъв ще е този човек дето ще си помисли нещо лошо за теб.Ако има такъв- дай го насам - ние ще го разкъсаме.
А и роклята и тя пак с розовко - ох ти поне знаеш някаква дата,а аз си нямам на идея - нито за проба,нито пък кога ще я почват cray
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #2164 -: юни 06, 2007, 11:27:25 »

Мила аз съм същата. Днес пак ще ходя да видим какво ще стане. Още не е започната и нямам и дантелата която си харесах. Много съм тъжна.  cray вече се изнервям. Остана само месец.
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #2165 -: юни 06, 2007, 11:32:22 »

Да Юле нали сме на една дата,супер е изнервящо,но аз поне дантелка си харесах но ми е много странно как ще я направят,поне на проба да отидем пък ако ще и един ден преди сватбата да ги дадт тия рокли diablo
Активен
bulyov4e
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



« Отговор #2166 -: юни 06, 2007, 12:27:56 »

Ели,Ели, може ли такива приказки!!! beating да знаеш - най-хубавите жени са влюбените и булките! girl_in_love а ти си и двете!!! да ти кажа само-преди 2 седмици се снимах за шофьорската книжка и една колежка каза,че ако не съм била гримирана съм щяла да мина за момче! ohmyпредставяш ли си?!?! crazy а пък шивачката в началото като отидох при нея ми каза веднага,че ми предлага роклята да е с твърдо бюстие,защото друга нямало да ми удържи бюста! мааа.... :mad_girl:какви са тия работи бе? каквото искам-такова ще е! е, един от моделите, които й показах беше подходящ хем да ми удържа бюста, хем да ми е по сърце, та... ще шия при нея,де! много е сладка, въпреки че искаше малко да ми се наложи, но и аз я слушам за повечето неща!
да не си мислиш глупости, за да не се разстройваш допълнително преди сватбата, ей!
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #2167 -: юни 06, 2007, 12:29:50 »

bulyov4e съгласна съм абсолютно. Ти къде зачезна междудругото?
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #2168 -: юни 06, 2007, 12:41:51 »

еличка,  какви са тези притеснения неоснователни,
 всички аватари, които си слагала доказват, че изглеждаш много добре.
още повече, няма как момчето ти да не ахне - ще види любимата си, облечена като принцеса
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #2169 -: юни 06, 2007, 13:25:10 »

вие сте направо златенца !!! smile благодаря за думите smile така ще и бъде !! на мен това не може да ми скапе настроението - така че булката с бялата рокля напред !!!  blum blum blum
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #2170 -: юни 06, 2007, 14:01:01 »

точно така мила с бяло и розово роклята tease blum
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #2171 -: юни 06, 2007, 14:03:40 »

вие сте направо златенца !!! smile благодаря за думите smile така ще и бъде !! на мен това не може да ми скапе настроението - така че булката с бялата рокля напред !!!  blum blum blum

ей това вече е приказка, така трябва да се мисли и да сме с настроението., че ще изживеем най-красивите си мигове
Активен
galchos
Сватбар
***
Публикации: 235



« Отговор #2172 -: юни 06, 2007, 17:02:54 »

момичета, искам да ви се оплача от отношението, което получих по цяла Пиротска миналата седмица. Отидох с надеждата да премеря различни рокли, но не ми разрешиха, защото "били бели" и "можело да се изцапат". На други места ми казаха, че мога да меря само ако веднага имам готовност да купувам - как да имам, като не съм се видяла дори? а в 1 магазин ми обясниха, че корсетите били еднакви от 42 до 64 размер, разликата се получавала от голия гръб, а аз дори не искам гол гръб sad кажете ми, къде бих получила по-нормално отношение?
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #2173 -: юни 06, 2007, 19:35:38 »

Това което пишеш galchos  не е новост за съжаление. Май за пореден път се убеждавам, че лъскавите магазини са въздух под налягане.  girl_impossible


Да ви се похваля аз пък. Днес ми казаха, че дантелата доято съм харесала най-после се е получила и моята рокля ще се шие така както искам.  danceg Много се зарадвах. След първата проба ще ви кажа резултите.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #2174 -: юни 06, 2007, 20:21:50 »

galchos, на мен не ми се е случвало нищо подобно, когато ходих да пробвам рокли на същата улица!!! Ти явно просто си попаднала на нелюбезни продавачки!!! Аз лично си поръчах моята рокля в "Сватбен салон Оксана" на "Пиротска" 8 и останах мнопго доволна, както от обслужването така и от резултата, ако искаш отиди там! good

Юле Bravo, много се радвам за теб!!! yahoo Чудесно е, че роклята ти ще стане точно такава каквато я искаш!!! Bravo good
Активен
Страници: 1 ... 143 144 [145] 146 147 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines