Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 16:45:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 142 143 [144] 145 146 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1548856 пъти)
 
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #2145 -: юни 06, 2007, 09:16:49 »

Сени, поздравления за роклята  Bravo
Радвам се, че си успяла да си купиш мечтаната рокля, а тя наистина е хубава и ти отива  give_rose good
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #2146 -: юни 06, 2007, 09:18:49 »

сени, браво, роклята е много изчистена и елегантна Bravo Bravo
Активен
cherry
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #2147 -: юни 06, 2007, 09:22:36 »

Аз честно казано прескочих целият момент с пробване на дълги и наистина булченски рокли. Скочих в една официална абитуриентска, но отдолу си бях с дънките и така и така нищо не разбрах от пробата. Направо си занесох моделчето в магазина да ми го правят и във вторник другата седмица съм на проба. Всъщност съм доста любопитна какво ще се случи там, но има време и ще видим. А иначе всичко си правя или сама или с майка ми.
ина, много ме кефиш как подхождаш със замах и без много-много колебания ...  good  С нетърпение ще очакваме да видим роклята  Girl_hide Girl_hide Girl_hide
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #2148 -: юни 06, 2007, 09:28:57 »

seny честита ти рокля... :bravo:Много ти прилича, както се казва и изглеждаш много нежна и елегантна.... girl_in_love
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #2149 -: юни 06, 2007, 09:50:15 »

cherry  и аз с нетърпение искам и чакам да видя какво е станало.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #2150 -: юни 06, 2007, 09:52:41 »

охххх нямам търпение да дойде вече 23.06 - направо настръхвам като си помисля !! и още се чудя за булото към роклята късо или дълго !!! но ще реша на място като я облека !!!!  Dance Dance
Активен
seny
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 643


щастлива мама на двама


Моят сватбен албум

« Отговор #2151 -: юни 06, 2007, 10:03:28 »

Благодаря ви момичета-много сте мили  blush ... Наистина съм на седмото небе...
Дано и вие се почувствате така като си вземете роклите  girl_in_love успех на всички - Ели сигурна съм, че ще бъдеш страхотна булка - така е когато си почувствал, че това е твоята рокля smile
При мен дългото чудене и убеждаване беше дали да я взема под наем - за 200лв., но аз си мисля, че после би ми било трудно да се разделя с нея, а и да и треперя през цялото време  girl_impossible ...
А иначе милото ме подкрепи изцяло, въпреки че може би ще ни дойде малко нагорно с парите, но ... ще се справим надявам се... важното е да се  Dance

Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #2152 -: юни 06, 2007, 10:22:24 »

seny, поздравления и от мен за добрия избор - много е семпла и красива - и смятам че и ти си за нея   Bravogive_rose
Ели, адмирации към свекито  good и ти ще бъдеш най-хубавата и най-щастлива булка  yahoo
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #2153 -: юни 06, 2007, 10:25:41 »

seny, поздравления и от мен за добрия избор - много е семпла и красива - и смятам че и ти си за нея   Bravogive_rose
Ели, адмирации към свекито  good и ти ще бъдеш най-хубавата и най-щастлива булка  yahoo


мерси миличка !!!  но няма да съм най-хубата за съжаление End End, тъй като и килцата са ми доста но това е друга тема !!! smile
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #2154 -: юни 06, 2007, 10:34:52 »

еййййй Ели я недей така.красотата на булката идва от усмивката и вътрешната и радост,ти си прекрасен човек,я не се притеснявай за някакви си килца,ще си прекрасна булка сигорна съм 100% good
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #2155 -: юни 06, 2007, 10:36:28 »

еййййй Ели я недей така.красотата на булката идва от усмивката и вътрешната и радост,ти си прекрасен човек,я не се притеснявай за някакви си килца,ще си прекрасна булка сигорна съм 100% good


за това съм си избрала рокля с твърдо бюстие , за да прикрива тук-там !!!! lol)))
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #2156 -: юни 06, 2007, 10:39:43 »

не си права Ели, това е твоя ден и само блясъка в очите те прави красива - така че кви килца кви неща - а-а-а - ма- ха  beating beating
Всички булки са красиви и няма да имаш такива притеснения, че идвам и те почвам   Wink
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #2157 -: юни 06, 2007, 10:40:37 »

Ели, не си го слагай на сърце това изобщо. Маслинка е права за красотата на булката, така че споко и повече усмивки. Аз пък нещо много започнах да слабея напоследък и моето момче каза че специално за мен ще поръча да има и танц на булката със стоъката на системата с глюкоза, ако така продължавам да се смъквам.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #2158 -: юни 06, 2007, 10:41:38 »

Ели, не си го слагай на сърце това изобщо. Маслинка е права за красотата на булката, така че споко и повече усмивки. Аз пък нещо много започнах да слабея напоследък и моето момче каза че специално за мен ще поръча да има и танц на булката със стоъката на системата с глюкоза, ако така продължавам да се смъквам.


ха ха ха !!! направо ме уби със системата !!!!!! lol))))) мерси за думите моммичета !!!!! smile
важното е момчето ми да ахне като ме види !!!! :smile
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #2159 -: юни 06, 2007, 10:44:08 »

Което без грам съмнение ще стане, така проблемите ти са решени. На теб какъв цвят ти беше роклята, Ели?
Активен
Страници: 1 ... 142 143 [144] 145 146 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines