Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 17:39:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 141 142 [143] 144 145 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1548947 пъти)
 
Yana_Bah
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 141



« Отговор #2130 -: юни 04, 2007, 21:11:51 »

И аз я изпуснах sad
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #2131 -: юни 05, 2007, 10:54:45 »

Момичета, след сватбата, ще я видите Wink
Тъкмо ще съм и в завършен вид  pleasantry
Активен
Nicky
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 288



« Отговор #2132 -: юни 05, 2007, 14:51:37 »

ох аз в петък ще си взема роклята, дано този път са я оправили

вече вкъщи имам една по-ясна снимка от купуването още, но няма за кога да ви я пускам  Dance
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #2133 -: юни 05, 2007, 14:53:21 »

ох аз в петък ще си взема роклята, дано този път са я оправили

вече вкъщи имам една по-ясна снимка от купуването още, но няма за кога да ви я пускам  Dance
Дано успеем да я видим на живо  blum yahoo
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #2134 -: юни 05, 2007, 14:56:25 »

ох аз в петък ще си взема роклята, дано този път са я оправили

вече вкъщи имам една по-ясна снимка от купуването още, но няма за кога да ви я пускам  Dance
Дано успеем да я видим на живо  blum yahoo

А защо да не успеем!!! huhhuh.gif Ще направим както при Яна!!! good danceg yahoo
Активен
seny
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 643


щастлива мама на двама


Моят сватбен албум

« Отговор #2135 -: юни 06, 2007, 04:29:35 »

Моичета, най-накрая и аз мога да се похваля - купих си мечтаната рокля  girl_in_love
А ето я и цялата одисея около нея : Харесах си я още преди около 2 седмици. Облякох я и ми залепна, а беше единствена бройка /понеже не е българсака/ и моят цвят... просто невероятно. Освен това е и много изчистена - без нищо излишно - точно това което търсех. И от тогава не можех да мисля за нищо друго - мерих още рокли - никоя вече не ми харесваше ... НО /винаги има едно голямо НО.../ имах сериозни разногласия с родителите си, дали си заслужава да се дадат 600 лв. за рокля за 1 ден ... толкова ми беше криво... Опитах да пиша тук и да ви разкажа моите терзания, но всеки път стигах само до Cray cray и  Плачещо момиче и се отказах. Добре, че беше милото да ме подкрепи, защото... направо се бях поболяла ...  Eeager
Нещата обаче се наредиха - разбрахме се и сега вече ТЯ е моя...  danceg
Сега съм  Xixixi направо не мога да сваля усмивката от лицето си
Оставих я да я подгънат и във вторник ще отида да си я взема  DANCE  goody .
Може да ви пусна 2 снимки, ако искате - не са много добри, но продавачката така ме снима /абе не е тя виновна де както се казва - магаре се снимало ... магаре излязло ...  yea /
Активен
mary
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88


a woman in love...


« Отговор #2136 -: юни 06, 2007, 08:37:27 »

seny, много ти отива роклята !:bravo:
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #2137 -: юни 06, 2007, 08:37:44 »

сени браво на тебе !!! много се радвам че си си купила роклята, която ти е харесала !!! и с мен се получи така, но аз не исках да давам толкова пари за един ден !! но свекървата като ме видя такава унила и като видя че другъде не могат продавачките да ме разберат какво искам ме заведе там и поръчахме роклята в която се влюбих !!!!! smile  Bravo Bravo Bravo мислч че не трябва да се правят комроси с това тй като един път /дай боже/ обличаш бяла рокля - сватбена !!!! smile
Активен
bulyov4e
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



« Отговор #2138 -: юни 06, 2007, 08:37:52 »

браво сени! Bravo красива семпла рокля! прилича на последната от тези,които си качила в галерията с други рокли! важното е,че си доволна! от две части е,нали? и аз мисля да е подобно нещо,но с по-изразени ръкавки и по възможност-цяла!
и аз имам такъв проблем - моето момче ми постави ултиматум да се събера в около 800 лв всичко за мен, което не включва само роклята, а и обувки, чантичка, грим, прическа, маникюр...изобщо-всичко нужно за булката! nea
е, сдърпахме се малко, но това ме накара да се разровя за шивачка! и благодарение на една съфорумничка - абел, си я открих! и поне това ще е олекоти бюджета!
неочаквано за мен и свекито даде пари за бижутата, така че ще се справим с него! няма да се разорим заради един ден! макар и най-важният в живота ни досега!
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #2139 -: юни 06, 2007, 08:40:03 »

seny, много ти отива роклята !:bravo:
да чудесна си, ще бъдеш много хубава булка
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #2140 -: юни 06, 2007, 08:43:15 »

Сени мила,роклята ти стои много хубаво и ти отива,важното е че си взела тока което на теб ти допада.
Ах Ели дай Боже всекиму такава свекърва........ и за теб се радвам адски много и чакаме снимки
Активен
cherry
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #2141 -: юни 06, 2007, 08:46:38 »

Сени, радвам се, че си открила мечтаната ролкя и ще бъдеш с нея в този най-щастлив за теб ден!!!!  Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo

А Ели, и аз това казвам- Дай боже всекиму такава свекърва!!!!!!!!!!
« Последна редакция: юни 06, 2007, 08:49:49 от cherry » Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #2142 -: юни 06, 2007, 08:47:30 »

seny честита рокля,това е много валнуващ момент,сега сигорно си на седмото небе DANCE
Ели браво на свекърва ти,моято вообще не се поинтересува каква е,от къде е,колко струва,нищоооо... angry
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #2143 -: юни 06, 2007, 08:50:39 »

seny честита рокля,това е много валнуващ момент,сега сигорно си на седмото небе DANCE
Ели браво на свекърва ти,моято вообще не се поинтересува каква е,от къде е,колко струва,нищоооо... angry

аз всичко на всичко мерих 5 рокли !!!! а тя постоянно "мери да видиш тази и онази, добре ще ти стои" , а аз не си ли харесам нещо не може човек да ме накара да го меря !!! даже като видех по-скъпа рокля обръщах гръб и излизах,  а тя ми сакараше !!! и е много щастлива че аз съм на седмото небе заради роклята !!!  yahoo yahoo и каза, че един път прави сватба !! и трябва да сме щастливи !! smile
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #2144 -: юни 06, 2007, 08:54:34 »

Аз честно казано прескочих целият момент с пробване на дълги и наистина булченски рокли. Скочих в една официална абитуриентска, но отдолу си бях с дънките и така и така нищо не разбрах от пробата. Направо си занесох моделчето в магазина да ми го правят и във вторник другата седмица съм на проба. Всъщност съм доста любопитна какво ще се случи там, но има време и ще видим. А иначе всичко си правя или сама или с майка ми.
Активен
Страници: 1 ... 141 142 [143] 144 145 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines