Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 16:44:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 126 127 [128] 129 130 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1548854 пъти)
 
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #1905 -: май 28, 2007, 08:08:33 »

а бюстието е подобно на това, но бяло


моята рокля е с твърдо бюстие и пола, която е набрана надолу !!!  полата е нещо подобно на долната !!! като розовото в цялата рокля ще е пръчките /пайетите/ с който са прихванати набраните !!! smile


* pola.JPG (30.44 KB, 211x362 - видяно 5278 пъти.)
« Последна редакция: май 28, 2007, 08:13:21 от Ели ...... » Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #1906 -: май 28, 2007, 08:15:56 »

иха, ще бъдеш истинска принцеска, Ели!!!!! Love girl
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #1907 -: май 28, 2007, 08:51:08 »

това беше първата рокля, която мерих и в  която се влюбих и тя си ми остана фаворит от цялото обикаляне !!! smile DANCE
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #1908 -: май 28, 2007, 09:20:26 »

това беше първата рокля, която мерих и в  която се влюбих и тя си ми остана фаворит от цялото обикаляне !!! smile DANCE
Ели, И АЗ БЯХ ТОЧНО ТАКА, ПЪРВАТА КОЯТО ПРЕМЕРИХ, В ПЪРВИЯ МАГАЗИН то явно така е най-добре, иначе хубави красиви рокли има колкото искаме за 150 сватби на всяка една от нас  DANCE

Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #1909 -: май 28, 2007, 09:26:33 »

Ели страхотна е мила!Сигурна съм,че ще изглеждаш перфектно с нея Bravo
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #1910 -: май 28, 2007, 09:27:39 »

Ели,честито!!!Ще бъдеш прекрасна!!! Bravo give_rose
Активен
cherry
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #1911 -: май 28, 2007, 09:38:36 »

Ели, прекрасна рокля си избрала. girl_in_love  Хайде да идва по-скоро датичката ви, че и да те видим, облечена в нея ....
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #1912 -: май 28, 2007, 09:39:10 »

Ели, много е хубавка  good! Точно твоя стил  Bravo
Little_Sweet_Didkа не е рано за роклята ти. По-добре да знаеш от сега накъде вървят нещата.
И аз да ви се оплача и моята я поръчах преди 2 месеца и на първата проба /след 1 месец/ им казах, че е къса и естествено познайте - в събота ходих да я взема УЖ и какво си мислите - оставили ми както си беше от пробата - отрязали са я по по-късото парче. Но се вбесих и казах, че роклята е къса и искам нова.
И още има - повече че 2-3 пъти подчертах да има златен мотив на една част от роклята и познайте - сложили ми ширит от на баба ми времето  angry направо като я видях и паднах още преди да я облека.
И казах че искам да го има този златен мотив, тъй като вече всичко е навързано с него. И нямам вече никакво време.
Увериха ме от салона че ще се ушие нова до 1 седмица и ако пак не ми хареса - вече незнам. А няма и време за друго  angry  angry
Незнам какво да правя - нещо ми се стъжни и съм бясна а искам този модел рокля - предложиха ми и други но аз тази си искам.
Всъщност най-важното роклята - не е готова  girl_impossible girl_impossible girl_impossible cray  shok
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #1913 -: май 28, 2007, 10:08:58 »

Ели, рокличката е много красива  good
А аз да ви се оплача, поръчала съм си роклята преди близо два месеца, а шивачката едва тази седмица ще я почва sad Взеха да се притеснявам вече, то не остана време, знам , че е много добра и работи бързо, но все пак...Всеки път като ходя ми вика - Довършвам едни абитуриентки и те почвам - добре, но то времето си лети.А иначе съм и я платила цялата рокля да не се притенява, че може да я излъжа нещо /че една булка се беше отказала седмици преди сватбата и не и плати/, а в същото време тя си прави разните му там абитуриентки и все ми повтаря "Има време", а роклята има страшно много ръчна работа shok направо незнам вече
Активен
Radost
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101


усмивки и любов


Моят сватбен албум

« Отговор #1914 -: май 28, 2007, 10:16:03 »

Аз искам малко да ви се изтъжа. В сряда бях на първа проба. Бяха ми скроили рокля, а аз искам бюстие и пола. Моделът е съвсем различен и въобще няма нищо общо с това, което искам. Сега ще я правят наново, а сватбата ми е на 7 юли и съм напрегната, че ще се шие да последния момент. Аз въобще не обичам така. Не искам да съм напрегната до последно как ще изглежда, ще ми хареса ли, добре ли ще я направят и т.н.
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #1915 -: май 28, 2007, 10:23:49 »

И аз за това съм бясна - поръчана е преди 2 месеца, а все с тези абитуриенти се оправдават.
Ама това на нищо не прилича и какво ние булките трябва да чакаме до последно. А ако се наложи още корекции - какво тогава.
Ех това е то - не сме се научили на обслужване, нищо че си плащаш и то доста повече отколкото трябва.

Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #1916 -: май 28, 2007, 10:26:43 »

Радост мила да вземеш да успокоиш че>>>> beating
добре де помисли - сега и да не спираш да се притесняваш дори и да не спиш нощем само ще се изтормозиш а ефект никакъв!!!!!!
Все още има време, така че по-спокойно не е края на света! good
Активен
cherry
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #1917 -: май 28, 2007, 10:36:43 »

А аз да ви се оплача, поръчала съм си роклята преди близо два месеца, а шивачката едва тази седмица ще я почва sad Взеха да се притеснявам вече, то не остана време, знам , че е много добра и работи бързо, но все пак...Всеки път като ходя ми вика - Довършвам едни абитуриентки и те почвам - добре, но то времето си лети.А иначе съм и я платила цялата рокля да не се притенява, че може да я излъжа нещо /че една булка се беше отказала седмици преди сватбата и не и плати/, а в същото време тя си прави разните му там абитуриентки и все ми повтаря "Има време", а роклята има страшно много ръчна работа shok направо незнам вече
Ауууу, spirit, много неприятно. Лошо, че си я платила, з-то шивачката е спокойна, но ти не си .... Гледай да я притискаш и й се обаждай по-честичко. Добрата новина е, че абитуриентите свършват и вече наистина трябва да започне твоята рокля. Моята рокля все я отлагах във времето и като я поръчах, казаха, че ще е готова 2-3 седмици преди датата и аз си казах: о, добре, идеално.  Но се позабавиха няколко дни, а после и аз не можех да отида да я взема. Избрах си готов модел, взеха ми мерки и казаха, че няма нужда от проба, а като я вземам евентуално някоя корекцийка само. Така и стана, само дължината трябваше да коригират заради обувките, това отне още 1-2 дни и така се оказа , че 1 седмица преди сватбата имах роклята. Малко време имаше да й се порадвам.... Иначе бюстието беше перфектно изработено. Съветът ми е колкото може по-рано да си вземеш роклята, да е при теб, пък нищо, че "има време".
Emily, Radost,стискам палци всичко да е наред. И аз хванах абитуриентската треска и беше много изнервящо. В крайна сметка сватбената рокля е къде-къде по-важна от една абитуриентска!!!!!!!
« Последна редакция: май 28, 2007, 10:41:41 от cherry » Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #1918 -: май 28, 2007, 12:18:33 »

cherry БЛАГОДАРЯ, а и моята е от готов модел. Само, че трябваше да я ушият в бяло и взеха мерките ТОГАВА. И естествено дължината на пробата се оказа, че ще е къса но и така не я направиха нова /или сменят едното парче което беше по-късо от останалите/, както обеща момичето от салона. И още тогава щяха да са готови ако го бяха направили но уви  cray сметнали са че ще се съглася така да остане или са рекли "ооо тя няма да забележи".
И сега наново всичко, а няма време вече  girl_impossible girl_impossible  shok
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #1919 -: май 28, 2007, 12:24:56 »

cherry БЛАГОДАРЯ, а и моята е от готов модел. Само, че трябваше да я ушият в бяло и взеха мерките ТОГАВА. И естествено дължината на пробата се оказа, че ще е къса но и така не я направиха нова /или сменят едното парче което беше по-късо от останалите/, както обеща момичето от салона. И още тогава щяха да са готови ако го бяха направили но уви  cray сметнали са че ще се съглася така да остане или са рекли "ооо тя няма да забележи".
И сега наново всичко, а няма време вече  girl_impossible girl_impossible  shok

не мога да разбера защо тези хора ни правят на будали, моята също не беше в цвета който искам - бял, а и е съчетание от два модела рокли !!!!! и дано, ама много се надявам да няма изцепки и представяте ли казах им че сватбата ми е  на 1.07, а тя е 7.07 - и те ме убеждавам че 23.06 за проба не е късно тъй като бюстието има много ръчна работа и с една корекция в дължината ще си взема роклята още тогава !!! дано да е така , че се плаша !!! иначе бяха много мили и ме изслушаха !!!! smile
Активен
Страници: 1 ... 126 127 [128] 129 130 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines