Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 16:13:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 125 126 [127] 128 129 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1548799 пъти)
 
cherry
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #1890 -: май 26, 2007, 09:15:05 »

момичета аз си поръчах рокля !!!!! smile на 23.06 ми е първата проба !! smile
Браво, Ели, много се радвам!!!!  Bravo  Bravo  Bravo Каква е, опиши я малко, а ако имаш подобна снимка- още по-добре. Готов модел ли си хареса или ще ти я направят като комбинация от няколко? Стискам палци да ти я ушият точно, както я искаш  good
Активен
iskritsa
Новак
*
Публикации: 10



« Отговор #1891 -: май 26, 2007, 09:19:42 »

Дидка, аз си поръчах роклята в Романтика още през април, а първата ми проба е на 28 май, по-малко от месец преди сватбата. И мен ме учуди това, но ме успокоиха, че най-трудната работа била преди първата проба, а после нещата ставали съвсем бързо. Дано всичко да е наред! smile

Така че, не се притеснявай, имаш много време още.  good
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #1892 -: май 26, 2007, 23:13:18 »

Днес най-сетне започнах да обикалям с майка по магазините в София. Минах всички на Пиротска. Най-доволна останах от салон Милениум, за съжаление Романтика не беше отворен . Харесах си рокля , но все още не мога да реша , дали да бъде тази готовата или да дам да ми ушият тази , която последно ви показах. На всичкото отгоре , днес бях при братовчедка ми и тя ми предложи да пробам нейната рокля. Много хубаво ми стоеше, направо бях като принцеса. Майка ми беше възхитена и започна да ме убеждава как било по-добре да бъда с тази рокля, защотот съм щяла да спестя и да ги използвам тези пари за нещо друго, което искам да направя по сватбата. На всичкото отгоре, братовчедка ми наистина много би искала аз да я нося, а аз не искам да я обидя. Роклята е прекрасна, но аз искам да си имам нещо , ново, мое , което да показвам на децата си . На всичкото отгоре сватбата е на 1 юли така , че нямам много време. Вече всеки започва да ми дава съвети да ми казва какво да правя, така че направо ми се отщя де се омъжвам...поне в понеделник ще отида в Романтика на Витоша , дано се окажат отзивчиви. Стискайте палци. Дано не съм  Offtopic
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #1893 -: май 26, 2007, 23:39:06 »

fanimiraiskritsa благодаря ви за куража! girl_in_love Аз след като изчетах всияки мнения и си викам абе я да им каьа да ми е готова 1 месец по рано, че ако има нещо за дооправяне да не съжалявам че няма време за корекции, ама сега се зачудих дали пък не е много рано...
Активен
Nadya
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



« Отговор #1894 -: май 27, 2007, 09:05:44 »

момичета, излязъл е новият брой на Булка, страхотни рокли има вътре, има ги качени и онлайн - http://www.spisaniebulka.com/gallery.php

а относно Романтика аз като че ли нямах вашия късмет и съм малко разочарована от тях ... дадоха ми цена от 900 лв за роклята, която искам, а аз твърдо съм решила да не давам толкова. Ядоса ме най-вече факта, че ми обявиха цената още преди да съм успяла да отворя списанието и да я покажа, като че ли ме прецениха колко бих дала за рокля и си измислиха цена ... и сега търсенето продължава, имате ли идея къде биха ми я ушили за около 500 smile
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #1895 -: май 27, 2007, 10:16:14 »

 shok здравейте, като ви слушам само аз постъпих като последния непросветен.. hysteric hysteric
влязох в първия магазин, Сватбения център в Младост, пробвах първата рокля и я капарирах, без да се притеснявам че скъпа, а тя е, като гледам за какви цени говорите... не че не е хубава, жестока е , на "Аз и ти" е, само за нея мисля. ама ми стана малко кофти, че се хвърлих на първата без да осъзная че е много скъпа и че не си струва може би...  crazy crazy чувствам се тъпо...  Mad girl
Активен
Nicky
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 288



« Отговор #1896 -: май 27, 2007, 10:28:08 »

мандаринка, аз направих същото, влязох в сватбения център и си купих първата рокля, която мерих  blush


аз днес останах малко сама и реших да си пробвам роклята.
незнайно защо преди изобщо не съм се опитвала да направя две крачки с нея. изобщо не мога, настъпвам я и ще се спъна, сега къде да ходя да ми я режат?  cray
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #1897 -: май 27, 2007, 10:31:24 »

мандаринка, аз направих същото, влязох в сватбения център и си купих първата рокля, която мерих  blush


аз днес останах малко сама и реших да си пробвам роклята.
незнайно защо преди изобщо не съм се опитвала да направя две крачки с нея. изобщо не мога, настъпвам я и ще се спъна, сега къде да ходя да ми я режат?  cray
С или без обувки я пробва?
Активен
Nicky
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 288



« Отговор #1898 -: май 27, 2007, 10:33:27 »

с обувки я пробвах, купих си ги веднага
тя не се влачи, съвсем добре си е до земята, аз не исках да е по-къса, а и те така казаха, че трябва да е, обаче по-важното е да ходя все пак  sad
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #1899 -: май 27, 2007, 10:34:36 »

с обувки я пробвах, купих си ги веднага
тя не се влачи, съвсем добре си е до земята, аз не исках да е по-къса, а и те така казаха, че трябва да е, обаче по-важното е да ходя все пак  sad
С обръч ли е?И какво точно ти пречи?
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #1900 -: май 27, 2007, 10:36:32 »

аз пък без обувки, ще ходя да я корегират като си купя обувките и да ми стесняват корсета, Nicky и аз съм така ама поне ми казаха че ще ми направят корекциите, само незнам как ще изтрая докато, защото още не съм ходила за никакви обувки да гледам... а и казаха че е добре месец, месец и половина преди сватбата да ида, което значи чаааааааакккк  Oh my ... юли, а няма да издържа дотогава ... Girl_sing
Активен
Nicky
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 288



« Отговор #1901 -: май 27, 2007, 10:41:03 »

с обръч е роклята, настъпвам я от вътрешната страна
при това обръчът е много голям, ще ми се да го свия малко, но не знам как ще изглежда
в момента плата под вола, който е по-плътен се е нагънал вертикално и много ме дразни, ако свия обръча, ще има още повече гънки  sad
не трябваше да я пробвам, сега се отчаях вече ... а преди обръщах внимание само на бюстието, че нещо ми се отваряше и явно не съм гледала надолу как е, освен това правехме ремонт и беше мръсно и прашно и хич не я обличах
мислех си да вдигна полата по-нагоре, но бюстието е прозрачно и става кофти
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #1902 -: май 27, 2007, 10:46:04 »

shok здравейте, като ви слушам само аз постъпих като последния непросветен.. hysteric hysteric
влязох в първия магазин, Сватбения център в Младост, пробвах първата рокля и я капарирах, без да се притеснявам че скъпа, а тя е, като гледам за какви цени говорите... не че не е хубава, жестока е , на "Аз и ти" е, само за нея мисля. ама ми стана малко кофти, че се хвърлих на първата без да осъзная че е много скъпа и че не си струва може би...  crazy crazy чувствам се тъпо...  Mad girl

Споко, mandarinke, аз също се влюбих в много скъпа рокля, но като се видях в нея нищо друго вече не беше в състояние да ми хареса. Предложиха ми да облека още 3 други, но след като се бях видяла в онази другите ми се струваха твърде обикновени. Не се чувствай тъпо, ако наистина много ти харесва просто се чувствай щастлива, че си я намерила толкова бързо!  kiss2
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #1903 -: май 27, 2007, 10:48:39 »

с обръч е роклята, настъпвам я от вътрешната страна
при това обръчът е много голям, ще ми се да го свия малко, но не знам как ще изглежда
в момента плата под вола, който е по-плътен се е нагънал вертикално и много ме дразни, ако свия обръча, ще има още повече гънки  sad
не трябваше да я пробвам, сега се отчаях вече ... а преди обръщах внимание само на бюстието, че нещо ми се отваряше и явно не съм гледала надолу как е, освен това правехме ремонт и беше мръсно и прашно и хич не я обличах
мислех си да вдигна полата по-нагоре, но бюстието е прозрачно и става кофти
не се отчайвай, доколкото знам от приятелки в Сватбения център за точни и коректни(затова и там отидох първо), ако трябва обади се, обясни им за какво става дума и ходи им я носи да ти я корегират. само без отчаяние  good кога е сватбата впрочем?


Мерси, prin4ipessa,  give_rose много хубаво го каза  Bravo
Активен
abel
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #1904 -: май 27, 2007, 23:08:40 »

fanimiraiskritsa благодаря ви за куража! girl_in_love Аз след като изчетах всияки мнения и си викам абе я да им каьа да ми е готова 1 месец по рано, че ако има нещо за дооправяне да не съжалявам че няма време за корекции, ама сега се зачудих дали пък не е много рано...

Ако това може да е някакво успокоение - аз вече имам рокля, а сватбата ми е на 25.08 Wink
Според мен няма проблем да е рано - стига да си сигурна, че това е твоята рокля.
Моята е закачена в калъфа и си чака Wink
Извън БГ роклите ги взимат доста по-рано, даже се чудя защо тук смятат за нормално да е готова няколко дни преди сватбата. Особено, ако не е бяла и младоженеца трябва да съобрази облеклото си с цвета на роклята (а и шаферките...), да не говорим за корекции.
Според мен е по-добре по-рано Wink Освен ако по някаква причина не се очакват драстични промени в теглото Wink
Активен
Страници: 1 ... 125 126 [127] 128 129 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines