Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 11:17:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 114 115 [116] 117 118 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1548249 пъти)
 
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #1725 -: май 17, 2007, 08:27:43 »

аз пък обичам тези като лале, дето падат надолу свободно Wink
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #1726 -: май 17, 2007, 08:29:02 »

А аз всичко, което не е дълго и разперено.Всъщност харесвам и дългите рокли дето са ми в галирята, ама не мога да се прежаля на нещо подобно.Ще съм си с късичка
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #1727 -: май 17, 2007, 08:31:57 »

Ако и днес не си взема роклята.....тя после може и да не ми трябва...... :\Тея хора как могат да оставят нещата за последния момент... shok shok shok
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #1728 -: май 17, 2007, 08:35:16 »

вижте каква хубава рокля и булка,много нежна и за тези които не харесват обръчи....
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=131063&photo=49

Ех, Ванис, как само уцели слабостта ми-дантела!! Наистина и булката, и роклята са прекрасни...чак се развълнувах като гледах снимките (защото моята рокля е подобна). Дано и аз да изглеждам поне толкова добре на моя сватбен ден! girl_in_love
didibaby аз съм сигурна че ще бъдеш прекрасна булка,още по прекрасна от тази дори.Вече нямам търпение да те видя. wedding
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #1729 -: май 17, 2007, 08:36:46 »

Ако и днес не си взема роклята.....тя после може и да не ми трябва...... :\Тея хора как могат да оставят нещата за последния момент... shok shok shok
къде ти шият роклята !! и защо се бавят толкова !!! smile
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #1730 -: май 17, 2007, 08:39:55 »

Ами те даже не я шият, от преди един месец е дадена за стесняване, че ми беше доста широчка в горната част...и изрязване на шлейфа....и още нищо не са направили girl_impossible.....направооооооооооооо hysteric hysteric hysteric
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #1731 -: май 17, 2007, 08:40:49 »

Ами те даже не я шият, от преди един месец е дадена за стесняване, че ми беше доста широчка в горната част...и изрязване на шлейфа....и още нищо не са направили girl_impossible.....направооооооооооооо hysteric hysteric hysteric
ами отивай там !!!! те какво искат до криза ли да те докарат !!
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #1732 -: май 17, 2007, 08:42:09 »

обещаха  tease днес до обяд да се обадят...иначеееее наистина отивам там......и............. beating beating beating
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #1733 -: май 17, 2007, 08:43:21 »

инче,видях една рокля, която е на 3 части, бюстие и пола от 2 части, като и махнеш долната част става къса рокля, точно като твоя модел!
Активен
Bibobibo
Ентусиаст
**
Публикации: 73



« Отговор #1734 -: май 17, 2007, 08:52:17 »

Моята рокля е с два обръча. Първоначално бях сигурна, че няма да си взема рокля с обръч, но като я облякох тази в магазина и много ми хареса. И накрая не с един, а с два обръча се оказах. Тези дни я пробвах пак и се опитах да танцувам с нея. Сега разбирам какво са имали предвид булките които са били с такива рокли. Чудя се дали мога да махна обръчите. Някоя от вас махала ли е обръчи и налагало ли се е да се добавя нещо отдолу? Извинявам се ако задавам тъп въпрос.
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #1735 -: май 17, 2007, 08:52:42 »

Добре бе, момичета, колко време преди сватбата трябва да ви е вкъщи роклята, за да сте спокойни.Аз моята още не съм я поръчала даже.
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #1736 -: май 17, 2007, 08:53:52 »

Ами и аз така ще ходя един месец преди сватбата да си купувам рокля
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #1737 -: май 17, 2007, 08:55:37 »

Моята рокля е с два обръча. Първоначално бях сигурна, че няма да си взема рокля с обръч, но като я облякох тази в магазина и много ми хареса. И накрая не с един, а с два обръча се оказах. Тези дни я пробвах пак и се опитах да танцувам с нея. Сега разбирам какво са имали предвид булките които са били с такива рокли. Чудя се дали мога да махна обръчите. Някоя от вас махала ли е обръчи и налагало ли се е да се добавя нещо отдолу? Извинявам се ако задавам тъп въпрос.
според мен ако махнеш обръчите ще стане много дълга дълга роклята и ще се изгуби формата и като цяло !!!! smile
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #1738 -: май 17, 2007, 08:56:17 »

Добре бе, момичета, колко време преди сватбата трябва да ви е вкъщи роклята, за да сте спокойни.Аз моята още не съм я поръчала даже.
аз също , но искам поне две седмици преди сватбата,  за да съм спокойна и отметната от списъка  ! smile
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #1739 -: май 17, 2007, 08:56:22 »

fanimira Да, ама не.Аз трябва да бъда с цяла рокля, защото се спазарих с моето момче да бъда с цяла рокля, ако той се съгласи поканите да са в забавна и стихотворна форма.При нас почти всичко стана аз на тебе, ти на мене.И сега не мога да мърдам, казала съм вече а и поканите са готови, така че, РОКЛЯ момчета и никакви 1-2-3 части за съжаление.Ама съм убедена че ще е яка така или иначе.
Активен
Страници: 1 ... 114 115 [116] 117 118 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines