Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 16:08:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 108 109 [110] 111 112 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1548788 пъти)
 
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #1635 -: май 10, 2007, 16:11:19 »

Princesa,
Романтика, са представители на Еди к за БГ
и дори ми бяха дом=несли няколко техни рокли подобни на моята, за да меря и видя.
като качество изглеждата добре huhhuh.gif
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #1636 -: май 10, 2007, 16:15:01 »

Princesa, нямам нищо на лични, аз също ти пратих съобщение на лични. Получи ли го? А не мога да ти опиша колко се радвам, че и ти си от Duisburg. Толкова се развълнувах!!!  yahoo  yahoo  yahoo Айде да ходим заедно на пазар за рокли какво ще кажеш?  girl_wink
Активен
Princesa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


г-жа Трифонова


Моят сватбен албум

« Отговор #1637 -: май 10, 2007, 16:26:59 »

може да ти е пълна пощата, както и да е, пусни си skype, аз току що ти писах и там! И аз много се радвам!!!!  Момичета, извинявам се за
 Offtopic
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #1638 -: май 11, 2007, 08:02:36 »

няма ли там някоя шивачка която да ги направи по- евтино?
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #1639 -: май 11, 2007, 20:23:16 »

Ох, момичета, много ми е кофти. Тъкмо се върнах от много неуспешно обикаляне за булчинска рокля.  Cray Тъкмо вчера се бях обнадеждила и днес направо ми секнаха ентусиазма. Роклята която си бях харесала струва 1860 евро.  Oh my ...  Можете ли да си предтавите? Като ми го казаха все едно че ме фраснаха с боздуган по главата.  star Обирджии гадни! Развалиха ми настроението! Явно оставам твърдо на варианта да си взема рокля от България!  good
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #1640 -: май 11, 2007, 20:28:09 »

мила, не се ядосвай и не се отчайвай  smile всичко ще се нареди. Щом роклите са с такива цени  Oh my ... , определено е по-добре да си вземеш оттук  good  убедена съм, че накрая ще си с една наистина невероятна, нежна и стилна булчинска рокля и сватбеният ти ден ще е  незабравим  give_rose
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #1641 -: май 11, 2007, 21:23:46 »

 *KISSED*спокойно бе мила ти само си харесай модела, в България ще ти я ушият за много по-малко! Wink
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #1642 -: май 12, 2007, 09:21:02 »

Ох, момичета, много ми е кофти. Тъкмо се върнах от много неуспешно обикаляне за булчинска рокля.  Cray Тъкмо вчера се бях обнадеждила и днес направо ми секнаха ентусиазма. Роклята която си бях харесала струва 1860 евро.  Oh my ... 
Ами,да-те цените са според стандарта в дадена страна,а както знаем-в Германия той е доста висок.Рокля на един и същи дизайнер може да се намери на съвсем различни цени в различните държави,всичко е според пазара.Много български дизайнери правят и износ навън и според мен цените им са по-високи там,където отиват.Тъй че явно ще трябва да се настроиш,че ще си харесваш рокля тук.Не се притеснявай,и в България има доста голям избор,много хубави рокли!А ти всъщност кога ще се прибираш и за кога планирате сватбата?


solecito,страхотно е,че си така развънувана за направата на роклята ти!А и само това,че си убедена,че ще се получи така,както я искаш е достатъчно,за да стане точно така good

Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #1643 -: май 12, 2007, 11:33:50 »

здравейте, както ви бях обещала разказвам как мина срещата
1во от ресторанта ме задалжиха да работя с агенцията която те имат договор и аз естествено бях възмутена как те ще ме задалжават такова нещо, но те ми казаха кратко то4но и ясно ако ли не неустоика.....а ми писна ве4е тук неустоика там неустойка......е в крайна сметка се видях с моми4етата от ла феста и останах доволна за сега пък да видим за напред

Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #1644 -: май 12, 2007, 12:02:32 »

Благодаря ви, милички, че ме окуражавате  give_rose Аз вече твърдо съм решила да си поръчам роклята от България. Началото на юни ще си изпратя мерките, за да може да ми я доставят навреме.  Victory
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #1645 -: май 14, 2007, 07:38:12 »

за тези паир ще си дойдеш до тук да си поръчаш и да ти направят дори по- хубава Wink
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #1646 -: май 14, 2007, 09:09:47 »

Момичета, ходих на проба.
Но да ви кажа разочарована съм. Отгоре беше добре, но надолу нещо късичка и то забележете едното парче /роклята е от 6 парчета/ и така и не можах да си го обясна. А другите са дълги и като се направи подгъва става, но това въобще не трябва да се пипа за да се получи с др.парчета като дължина иначе ще стане късо. Нагласиха ми дължината на презрамки и малко в талията.
Момичето ме успокои, че ако трябва ще направят нова. Тя ми взела правилно мерките, но написала че съм "конфекционен тип" и явно от там са се заблудили. А аз съм малко по-височка и с ток... станах доста повече. Успокои ме и каза че ще си направят нова ако трябва. Но за сега нищо не видях от роклята  sad  sad/това беше само долната част на роклята, а горната е от тафта и незнам.../ Стискай палци при следващото ходене да стане както трябва.
А и нещо вече взех да се притсеенявам за времето cray  Дано до края на май стане, а сватбата е средата на юни. Много ми се забавиха с първата проба, заради абитуриентите /ох да му се невиди/.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #1647 -: май 14, 2007, 09:12:35 »

emily, не се притеснявай мила, всички ти стискаме палци, спокойно, ще стане както искаш!
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #1648 -: май 14, 2007, 09:15:11 »

не се притеснявай emily ще имаш риклята за която си мечтала *THUMBS*и при мен имаше голямо забавяне и проблем с пробите-в началото все не ставаше горната част,но след 4-5 проби O_Oми я направиха точно както искам,аааа и да ти кажа получих си я няколко дни преди датата така че няма място за притеснения-до средата на юни две такива рокли могат да ушият Wink
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #1649 -: май 14, 2007, 09:20:27 »

не се притеснявай emily ще имаш риклята за която си мечтала *THUMBS*и при мен имаше голямо забавяне и проблем с пробите-в началото все не ставаше горната част,но след 4-5 проби O_Oми я направиха точно както искам,аааа и да ти кажа получих си я няколко дни преди датата така че няма място за притеснения-до средата на юни две такива рокли могат да ушият Wink
emily, не се притеснявай мила, всички ти стискаме палци, спокойно, ще стане както искаш!
Благодаря ви момичета.
Добре че сте вие, да вдъхнете малко кураж  kiss2 че иначе... ако не стане както трябва... ще взема някой друга и хоп... така ще е.  DANCE
Активен
Страници: 1 ... 108 109 [110] 111 112 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines