Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 13:59:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 107 108 [109] 110 111 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1548563 пъти)
 
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #1620 -: май 10, 2007, 13:43:52 »

Princesa,
в Романтика, ще ти покажат мостри на подобни бродерии, смятам, че ще успеят да се справят.
предполагат, че цената ще се завърти около 1000 лв.
не знам - опитай там. успех good
Активен
Princesa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


г-жа Трифонова


Моят сватбен албум

« Отговор #1621 -: май 10, 2007, 13:53:53 »

Благодаря,ivaiva. Проблемът е, че съм в Германия и нямам възможността да пробвам много тук и там. ще се приберем лятото за 20 дни и ще правим годежа, канени сме на сватба, искам да видя семейството си и искаме и да си починем и ..... направо не знам! А сватбата ще е живот и здраве на 29.09, като на маслинка, във Варна. И не знам дали ще се справя.....

Разбрах, че повечето от вас предпочитат по-семпли рокли, но харесва ли ви тази?
« Последна редакция: май 10, 2007, 13:55:46 от Princesa » Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #1622 -: май 10, 2007, 13:56:49 »

а всичко ли с бродерия излиза около 1000лв, смисъл само да е по- разчупено не нещо кой знае какво?
Активен
Princesa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


г-жа Трифонова


Моят сватбен албум

« Отговор #1623 -: май 10, 2007, 14:30:24 »

Ами не знам, и аз това се чудя. Затова питах момичетата, които вече са ходили до Романтика да ме ориентират.
 new user
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #1624 -: май 10, 2007, 14:35:08 »

ina_lemon и аз не мога да видя роклятааааа :hysteric:излиза ми :
Error
Item not found.

Back to the Gallery



Princesa моят съвет е да пуснеш снимката на мейла на романтика и да кажеш с колко пари разполагаш и можеш да си позволиш за рокля, и да попиташ дали ще могат да ти я направят. София е изключителен човек и вярвам че ще се съобрази с възможностите ти и ще ти каже каквоможе да направи. good Успех

prin4ipessa стискам палци, леля ми живее в Германия и преди 2 години си дойде да прави сватбата тук. Гледа тук рокли, мери и накрая си купи от Германия нейната.
« Последна редакция: май 10, 2007, 14:40:03 от Little_Sweet_Didka » Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #1625 -: май 10, 2007, 14:36:09 »


Разбрах, че повечето от вас предпочитат по-семпли рокли, но харесва ли ви тази?



на мен лично много ми харесва тази рокля !! аз също си търся подобна и мерих такава в Асеновград, с раликата че бюстието е по-затворено !!!  smile smile
Активен
Nikolaia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 38


Привет на всички!


« Отговор #1626 -: май 10, 2007, 14:39:01 »

Не знам за Романтика колко бързо и на какви пари ще я направят. Но за съжаление аз уцелих  pleasantry най-подходящият момент- точно два дена след абитуриентите- 26.05.
И почти навсякъде ми казаха, че били много заети и т.н. hysteric
Но си намерих на едно место в Ас-град, където моя приятелка си беше правила роклята. Жената просто беше толкова отзивчива и какво ли не ми предложи, че въобще повече не помислих да обикалям. Сега на 15.05 ми е първата проба, ох! Стискайте палци! blush
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #1627 -: май 10, 2007, 14:45:46 »

Здравейте момичета!!!!! girl_in_love чета форума от няколко дни и съм възхитена от идеите ви! Това е роклята, която си харесах, на My Lady. До тук добре,но като се обадих в представвителството в София да питам за цената се оказа, че само бюстието струва 5700! лева!!!! shok Сега мисля да си шия роклята в Романтика, защото видях, че в новата им колекция има подобни бюстиета. Моля ви, тези,които си шиете роклите там, да ми кажете дали според вас ще се справят и как са цените им на роклите с повечко камъни и ръчна изработка. Също и за колко време ви шият роклите. А тези, които сте ходили до Асенов град - виждали ли сте там нещо подобно?

Princesa,роклите в Романтика ги шият за около месец-месец и половина,зависи колко време остава до сватбата,с  две проби ако не се лъжа.Модел с подобно бюстие имаше миналата седмица(когато аз си поръчвах моята) в салона им на Витошка,но рокличката надолу беше късичка,може би абитуриентска,но,разбира се,че ще ти я направят както искаш-имат страхотни материи и дантели.За цената не мога да ти кажа нищо,но така-с повече камъчета и ръчна работа мисля,че ще излезе повече от 1000лв,но в никакъв случай толкова много като тази ...а тези рокли на My Lady с безброй камъчета като тази доколкото зная са лимитирана серия и се правят само по поръчка,затова и цената им е толкова висока.Можеш напълно да се довериш на Романтика,че ще направят роклята,която искаш!Само че ако разполагаш само с тези 20дни не зная как и ще стоят нещата с пробите и изработката,най-добре като се прибереш веднага да отидеш,а може пък и предварително да говориш с тях по телефона и да обясниш,опитай!
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #1628 -: май 10, 2007, 15:27:00 »

а всичко ли с бродерия излиза около 1000лв, смисъл само да е по- разчупено не нещо кой знае какво?
ne znam, tedyemo,
predpolagam tazi cena samo spored neshtata, koito na men sa mi kazali.
no towa, koeto e pokazano e s mnogo broderiq pleasantry
Активен
Princesa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


г-жа Трифонова


Моят сватбен албум

« Отговор #1629 -: май 10, 2007, 15:34:28 »

Благодаря Росистела.Сега се обадих по телефона и бяха много любезни! Изпратих им мейл, за да ми кажат конкретни цени на тази късата рокля(въпреки че бюстието  е прекалено прозрачно и ще искам и да е дълга) и на рокля номер 4 от колекция Extravaganza Bridal(какво ще кажете за нея?)
. Прикачих им и снимка на роклята от My Lady да видим какво ще кажат за цена. Стискайте палци!!! Аз си мислех да дам поръчка средата на юли и първата проба да мине докато съм още в БГ и втората проба 10тина дни преди сватбата. Дай боже да стане! А на теб Росистела и на теб sweet-little-дидка ви благодаря, защото вие ме насочихте към Романтика. Аз вече се бях разочаровала, че няма да си намеря рокля - или са ми скъпи или не ми харесваха.
Ели..., колко струваше подобната рокля в Асенов град?
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #1630 -: май 10, 2007, 15:44:28 »

Искам да кажа едно ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose на maria_lakova!!! Мила, благодаря ти, че сподели за магазин "Angel" ! Днес бях там, продавачката е адски любезна и от самолет си личи, че е професионалистка!  good Веднага харесах рокля и с леки промени (бюстието ще бъде твоят модел, но с друга дантела blush ) се разбрахме да поръчам роклята в началото на юни, за да е готова в началото на юли. Мога да кажа, че съм убедена, че резултатът ще е зашеметяващ, защото и роклята е невероятна, и Емилия Ружинова ( управителката ) е изключителна!!! Може би прозвуча малко като реклама, но аз направо съм възхитена! За първи път виждам толкова семпли и красиви модели, а и такова невероятно отношение, при това роклите са на доста прилични цени! Още веднъж, Мария, БЛАГОДАРЯ!  give_rose
п.п. освен това оттам ще си взема бельото, обувките, а и евентуално ще реша и за воал...... с една дума успях да зачеркна може би най - важната част от списъка  yahoo yahoo yahoo
Много се радвам, че съм могла да ти помогна и че ти е харесала Емилия! Тя наистина е много приятен човек и си разбира от работата  Bravo Bravo Bravo
Нямам търпение да видя крайния резултат, който не се съмнявам, че ще бъде  yahoo yahoo yahoo
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #1631 -: май 10, 2007, 15:54:18 »

имаше доста , но почват от 600 лв. с такова бюстие, има естествено и по-евтини, но за качество  Blush Blush Blush
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #1632 -: май 10, 2007, 15:55:17 »

имаше доста , но почват от 600 лв. с такова бюстие, има естествено и по-евтини, но за качество  Blush Blush Blush
да и в София бродериите на по-евтините ролки изглеждат умопомрачително bad
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #1633 -: май 10, 2007, 16:00:38 »

Princesa и аз съм в Гемания и също като теб бих искала роклята да е от България, но нищо не ти пречи да потърсиш и в Германия. Виждала съм по списанията тук доста подобни модели на твоя. Просто грабни някоя приятелка и отидете да пробваш рокли. Аз например утре мисля така да направя! Кой знае може да си харесаш нещо на прилична цена.  pardon Успех! good
Активен
Princesa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


г-жа Трифонова


Моят сватбен албум

« Отговор #1634 -: май 10, 2007, 16:09:15 »

мила, аз още миналата седмица ходих да разглеждам и меря. Подобни модели има по турските магазини в Duisburg-Marxloh , но ми изглеждаха много цигaнски - с мъниста и пайети, а цените им са от 1500 евро.Гледах и други модели, но такъв модел най-добре ми стои, и на Eddy.К рокли гледах, но на живо изобщо не ми харесаха...
писах ти на лични, мнооого се радвам да се запозная с теб!  :DANCE:Тук в Германия никoй не се жени нещо... ние май сме първи в района blush
Активен
Страници: 1 ... 107 108 [109] 110 111 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines