Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 14:24:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 105 106 [107] 108 109 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1548606 пъти)
 
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #1590 -: май 10, 2007, 10:52:59 »

разгледай галерията ми, там повечето рокли са семпли! може и нещо да те грабне girl_in_love
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #1591 -: май 10, 2007, 11:31:49 »

аз обаче искам да е къса, най много до коленете, харесах си една , ще се пробвам да ти я закача някак си
Много е сладурска, с една джувка такава закачлива, само дето моята ще е в два цвята
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #1592 -: май 10, 2007, 11:34:53 »

Ох, момичета, най-накрая ми провървя. Харесах си рокля от интернет на една американска фирма и понеже открих че в МTyler в София предлагат тази колекция и имат този модел реших да си взема роклята от България. Пратих баща ми да разпита, но се оказа, че трябва да чакам цели 2 месеца за доставка и след дълго мислене реших, че това е твърде дълго и няма да изтрая. За мое щастие открих вчера в едно немско списание, че фирмата има магазин и тук в Германия и то в съседния град. Мисля утре да отида да видя какво е положението. Ще помоля една приятелка германка да дойде с мен да ми помогне, че на немски всичките подробности малко трудничко ще ги обясня на продавачката. Моля ви, стискайте ми палци да имат от този модел в моя размер и цените да са поносими, че тук в Германия цените както гледам са бая надутички.
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #1593 -: май 10, 2007, 11:39:05 »

Браво! Това си е новина, поздравявам те, а себе си съжалявам, защото азз все пак ще шия.
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #1594 -: май 10, 2007, 11:47:15 »

ina_lemon ти в този интернет сайт от който си си харесала роклята откри ли някакви адреси в България? Аз тук в списанията и сайтивете от време на време попадам и на много симпатични и семпли къси модели (даже ако не се лъжа веднъж попаднах на една колекция само с къси модели), но за Българските модни къщи нямам много информация. Хубавото е, че доста от чуждестранните колекции вече ги има и в България само трябва да потърсиш къде. Но не се отчайвай, може да си намериш дизайнер, който да ти я ушие дори по-хубава отколкото си представяш!  good
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #1595 -: май 10, 2007, 11:47:37 »

ina_lemon ,недей така!!!Голяма част от момичетата тук,включително и аз сме си поръчали роклите!!!Не се притеснявай,според мен на първо място да избереш кой да ти я ушие,защото това е мнооого важно!!!Аз също в началото исках да си я купя готова,но като видях,че няма да стане си я поръчах!!!Сега се надявам,че всичко ще е наред и чакам с нетърпение първата проба!!! yahoo
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #1596 -: май 10, 2007, 11:55:29 »

Така е, момичета, аз съм си харесара едно рокле от сайт за шаферки. Ще променя само цветовете и ще стане готино и семпло нещо. А ще ми я шият в Бургас, в един магазин който има и агенция и направо всичко си вземам от там. Украси за залата, калъфи за столовете, балони-малони и покани , абе за каквото се сетиш ще е от там. И те ще ми ушият и роклето. кАК ДА ВИ Я ПОКАЖА РОКЛЯТА, МОМИЧЕТА, ЧЕ СЪМ МАЛКО НОВАК ТУКА?
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #1597 -: май 10, 2007, 12:07:45 »

ами вкарай си я в галерията, и ние ще ти я видим! абе аз вече си те представих в нея май yahooprin4ipessaпоздравления, мила, нали ти казвахме да не се притесняваш, забавлявай се! air_kiss
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #1598 -: май 10, 2007, 12:09:05 »

Искам да кажа едно ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose на maria_lakova!!! Мила, благодаря ти, че сподели за магазин "Angel" ! Днес бях там, продавачката е адски любезна и от самолет си личи, че е професионалистка!  good Веднага харесах рокля и с леки промени (бюстието ще бъде твоят модел, но с друга дантела blush ) се разбрахме да поръчам роклята в началото на юни, за да е готова в началото на юли. Мога да кажа, че съм убедена, че резултатът ще е зашеметяващ, защото и роклята е невероятна, и Емилия Ружинова ( управителката ) е изключителна!!! Може би прозвуча малко като реклама, но аз направо съм възхитена! За първи път виждам толкова семпли и красиви модели, а и такова невероятно отношение, при това роклите са на доста прилични цени! Още веднъж, Мария, БЛАГОДАРЯ!  give_rose
п.п. освен това оттам ще си взема бельото, обувките, а и евентуално ще реша и за воал...... с една дума успях да зачеркна може би най - важната част от списъка  yahoo yahoo yahoo
« Последна редакция: май 10, 2007, 12:13:53 от solecito » Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #1599 -: май 10, 2007, 12:15:01 »

fanimira  - виж сега дали номерът с качването на снимката стана, защото нещо не съм сигурна. Иска някакви неща да се свалят и в крайна сметка я показва, ама с триста амъки. Проверете дали става и кажете.
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #1600 -: май 10, 2007, 12:23:42 »

Искам да кажа едно ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose на maria_lakova!!! Мила, благодаря ти, че сподели за магазин "Angel" ! Днес бях там, продавачката е адски любезна и от самолет си личи, че е професионалистка!  good Веднага харесах рокля и с леки промени (бюстието ще бъде твоят модел, но с друга дантела blush ) се разбрахме да поръчам роклята в началото на юни, за да е готова в началото на юли. Мога да кажа, че съм убедена, че резултатът ще е зашеметяващ, защото и роклята е невероятна, и Емилия Ружинова ( управителката ) е изключителна!!! Може би прозвуча малко като реклама, но аз направо съм възхитена! За първи път виждам толкова семпли и красиви модели, а и такова невероятно отношение, при това роклите са на доста прилични цени! Още веднъж, Мария, БЛАГОДАРЯ!  give_rose
п.п. освен това оттам ще си взема бельото, обувките, а и евентуално ще реша и за воал...... с една дума успях да зачеркна може би най - важната част от списъка  yahoo yahoo yahoo

 Bravo Bravo чакам да видя
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #1601 -: май 10, 2007, 12:28:29 »

ina_lemon на мен ми изписва, че уж имаш една снимка в галерията, а пък като я отворя ми показва, че е празна. Нещо не се получило. Пробвай да качиш линк за директна връзка.
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #1602 -: май 10, 2007, 12:30:28 »

http://gallery.svatbata.bg/users//main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=5508&g2_GALLERYSID=1bee010d096a34404d12da4805fc1cea
Дано да стане така, ама нещо ме съмнява пак
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #1603 -: май 10, 2007, 12:33:25 »

аз отворих, ама това е модела или случайна снимка crazy
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #1604 -: май 10, 2007, 12:35:31 »

Ако е динята рокля с панделката - да, това е модела. Ще бъде в мръсно бяло, тафта, панделката ще е ок кафява органза, защото обувките ми са с кафяв ток, такъв напластен. И така. Не е много булчинска, но аз така и искам, да не е много официално. Не ви ли харесва, роклето е много сладурско.
Активен
Страници: 1 ... 105 106 [107] 108 109 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines