Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 14:32:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 99 100 [101] 102 103 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1548625 пъти)
 
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #1500 -: май 03, 2007, 23:38:46 »

Ами,да-екрю.Всъщност може да се каже,че има два основни цвята(на снимката вм сайта не се вижда много добре)-по-светло(те си имат свои наименования) в полата и на бюста,покрито изцяло от много хубава дантела(една мекичка,истинска) и един по-тъмен за този елемент около талията(покрит само с части от дантелата),шлейфа(който е подвижен и се маха good )и тази яка,както я наричат,която е през раменете,където също има елементи от дантелата и също се маха.Само заменихме по-тъмния цвят,който наричат тъмно капучино,с един тон по-светъл.
 girl_in_love
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #1501 -: май 04, 2007, 07:34:53 »

много е хубава роклята, дано не обидя никой ама и манекенката ако е друга laugh нали ще ни се покажеш с нея beating
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #1502 -: май 04, 2007, 07:46:59 »

Ами,да-екрю.Всъщност може да се каже,че има два основни цвята(на снимката вм сайта не се вижда много добре)-по-светло(те си имат свои наименования) в полата и на бюста,покрито изцяло от много хубава дантела(една мекичка,истинска) и един по-тъмен за този елемент около талията(покрит само с части от дантелата),шлейфа(който е подвижен и се маха good )и тази яка,както я наричат,която е през раменете,където също има елементи от дантелата и също се маха.Само заменихме по-тъмния цвят,който наричат тъмно капучино,с един тон по-светъл.
 girl_in_love

браво Роси - наистина е прекрасна роклята и съм сигурна, че ще бъдеш приказна в нея !!!! smile притесняваше се за цената !!! какво стана ? smile smile smile
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #1503 -: май 04, 2007, 08:07:54 »

Ами,да-екрю.Всъщност може да се каже,че има два основни цвята(на снимката вм сайта не се вижда много добре)-по-светло(те си имат свои наименования) в полата и на бюста,покрито изцяло от много хубава дантела(една мекичка,истинска) и един по-тъмен за този елемент около талията(покрит само с части от дантелата),шлейфа(който е подвижен и се маха good )и тази яка,както я наричат,която е през раменете,където също има елементи от дантелата и също се маха.Само заменихме по-тъмния цвят,който наричат тъмно капучино,с един тон по-светъл.
 girl_in_love
Rossistela много красива рокля  Bravo. Мисля, 4е ще си една много красива булка. Поздравления!!!  give_rose
Активен
bulyov4e
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



« Отговор #1504 -: май 04, 2007, 08:40:49 »

Rossistela,не разбрах от точно коя колекция е-Алюр или Алюр брайдал?тази,която Ирен Онтева ли носи?тя е великолепна!но така както си описала промените си представям да се получи нещо малко по-различно,особено като махнете "яката"!но важното е ти да одобряваш това!и да се харесаш!смятам,че ще изглеждаш като фея с тази дантела! Bravo Bravo :bravo:между другото колко ще ти излезе роклята и за колко време ще ти я правят?може да си писала по-назад,но се извинявам-не съм разглеждала!темата е вече доста дълга...
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #1505 -: май 04, 2007, 08:59:43 »

Благодаря ви още веднъж на всички give_rose
bulyov4e,от алюр бридал,да.Промяната ще единствено в тона на  тъмния цвят,модела си остава едно към едно,"яката" няма да я махаме,просто казах,че  и тя като шлейфа,се маха по желание,например в ресторанта(както и смятам да направя Wink ),иначе ще си ги има и двете,а мисля да направим и едно красиво було към нея good .А това,което не се вижда на снимките е,че по дантелата пришиват ръчно камъчета,с които стои много нежно и дава завършен вид girl_in_love .Цената й е 1300лв.Не сме се поколебали дори за миг,моето момче ме подкрепи напълно,дадохме капаро 500лв,първата проба е след около 2-3 седмици,а готовата рокля-сигурно месец-месец и половина,не бързаме много,имам време.
много е хубава роклята, дано не обидя никой ама и манекенката ако е друга laugh нали ще ни се покажеш с нея beating
хе-хе,tedyemo,няма да обидиш,аз съм виждала Ирен Онтева наживо,един размер сме...е,само малко в бюста тя е по-така...а и всички смятат,че спокойно мога да си позволя такъв модел,ще ми стои blush Ами...ще се покажа...след сватбата Wink
Активен
bulyov4e
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



« Отговор #1506 -: май 04, 2007, 09:07:34 »

ох,явно нещо не съм разбрала за яката! blush
ами цената е малко висока за мен...аз не искам такава точно,а малко по-семпла и с презрамки,но ще видим как ще станат нещата!ще ми се да не се налага да шия или да се преправя нещо по рокля,която вече съм харесала...сложила съм типове модели,които харесвам в личната галерия!
браво на твоето момче,че те подкрепя така!той с теб ли беше като си хареса роклята?
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #1507 -: май 04, 2007, 09:18:56 »

bulyov4e,аз и по-горе писах-беше с мен,да!Не съм си и помисляла да ходя без него за нещо толкова важно,въпреки,че в модела се влюбих отдавна само по снимка.Разчитам на неговото мнение,може би на пробите ще ходя самичка,че да остане все пак крайния резултат загадка за него Girl_hide
От моделите в твоята галерия има няколко,които ми харесват,много обичам с презрамки,но на моя модел нямаше да отиват заради яката,иначе дават свобода и стоят красиво.Харесва ми този тип45
Аз си спомням дори,че ти май искаше къса рокля,или се бъркам?Една моя приятелка беше с къса булчинска,много симпатично моделче,ако искаш ще го пусна за кратко тук да го видиш?
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #1508 -: май 04, 2007, 09:24:31 »

Роситела,коя е твоята рокля златистата ли?аз още не съм се ориентирала... blush
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #1509 -: май 04, 2007, 09:34:17 »

Благодаря ви още веднъж на всички give_rose
bulyov4e,от алюр бридал,да.Промяната ще единствено в тона на  тъмния цвят,модела си остава едно към едно,"яката" няма да я махаме,просто казах,че  и тя като шлейфа,се маха по желание,например в ресторанта(както и смятам да направя Wink ),иначе ще си ги има и двете,а мисля да направим и едно красиво було към нея good .А това,което не се вижда на снимките е,че по дантелата пришиват ръчно камъчета,с които стои много нежно и дава завършен вид girl_in_love .Цената й е 1300лв.Не сме се поко
много е хубава роклята, дано не обидя никой ама и манекенката ако е друга laugh нали ще ни се покажеш с нея beating
хе-хе,tedyemo,няма да обидиш,аз съм виждала Ирен Онтева наживо,един размер сме...е,само малко в бюста тя е по-така...а и всички смятат,че спокойно мога да си позволя такъв модел,ще ми стои blush Ами...ще се покажа...след сватбата Wink


ами аз по принцип не си я харесвам май crazy затова, предполагам на теб ще стои много по- хубаво ама като се покажеш ще кажа DANCE
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #1510 -: май 04, 2007, 09:39:18 »

ами аз по принцип не си я харесвам май crazy затова, предполагам на теб ще стои много по- хубаво ама като се покажеш ще кажа DANCE
Извинявай,аз се обърках вече май crazy -твоята рокля същата ли е?Или не си харесваш твоята рокля,но тя е друга?Или не харесваш тази,но не е твоята?Или ти си Ирен Онтева?Сори,но наистина не разбрах точно какво имаш впредвид?!?

vanis,ами да,първата от гореспоменатата колекция,в златисто,да smile
« Последна редакция: май 04, 2007, 09:43:54 от Rossistela » Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #1511 -: май 04, 2007, 10:03:40 »

не, не харесвам Ирен Онтева, затова викам да сменят манекенката crazy
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #1512 -: май 04, 2007, 10:05:54 »

 laugh laugh laugh laugh laugh ,разбрах smile
Активен
bulyov4e
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



« Отговор #1513 -: май 04, 2007, 10:16:03 »

Роси,качих още рокли в галерията(май много наблъсках blush),но наистина исках късичка в началото-хем по-удобно,хем ще е знойно лято тогава...ама тая седмица миличкото ме убеждава за дълга!аз се учудих-обикновено не взима страна при такива дилеми!ама сега:"по-добре дълга рокля-по-елегантна и официална е,а и на теб ти стои много красиво дълго!"
как да му устоиш?!?! yahoo
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #1514 -: май 04, 2007, 10:24:14 »

а ти на коя от всички се спря? Wink
Активен
Страници: 1 ... 99 100 [101] 102 103 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines