Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 10:32:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 96 97 [98] 99 100 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1548167 пъти)
 
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #1455 -: май 02, 2007, 10:39:23 »

ООО видях я!!!Страхонта е!!!Много ми харесва!!! give_rose blush
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #1456 -: май 02, 2007, 10:42:14 »

Момичета, може ли след като видите роклята да я изтриете:)Аз не съм я качила за да се похваля или покажа, просто исках съвет...ок? Много БЛАГОДАРЯ... give_rose give_rose give_rose
Активен
Amar
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44


« Отговор #1457 -: май 02, 2007, 10:46:37 »

      Здравейте, момичета!
  Исках да попитам дали някой има отзиви от салона на "Романтика", който е на Екзарх Йосиф 7. Утре ще ходя да давам капаро за роклята и искам да съм 100% сигурна...Защото днес като ходих да покажа модела и като питах за цената ми казаха "Ами сигурно около 600 лева ще излезе...". Което не ми звучи много конкретно, а аз не мога да отделя повече от 600-650 лева...
  Някой шил ли се е рокля точно там? Доволни ли сте?

Благодаря.
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #1458 -: май 02, 2007, 10:55:06 »

ха Романтика ;)аз им звънях по тел. преди няколко месеца относно моята рокля да  ми кажат цена....обясних модела на жената и тя ми отговори:"Ами за тази рокля която ми обясняваш цената ще е към 1800 лева......"и така се разминах с ходенето до там =]това зная аз за Романтика........ааааааа и че имат доста хубави моделчета blum
Активен
mary
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88


a woman in love...


« Отговор #1459 -: май 02, 2007, 11:32:18 »

Здрасти Masha,
аз в момента си шия роклята там по модел от снимка. Мойта ще струва 690 лв. - това ми го казаха след като разговаряха с дизайнерката. Платих капаро 300лв и на бележката си пише , че роклята е 690лв.
Аз лично ги избрах, защото във форума четох доста добри отзиви, а и като ходих до салона на Витошка и на Екзарх Йосиф имаше много хора, взимаха мерки и тн. Надявам се да се получи красива и близка до модела от списанието. Те сега са доста заети заради абитюрентите и мойта първа проба ще е най-вероятно в края на май или началото на юни. smile но сватбата е август така че няма проблем smile
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #1460 -: май 02, 2007, 11:34:56 »

Ще имаш хубава рокля, ще видиш.Романтика са професионалисти ...smile
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #1461 -: май 02, 2007, 11:37:49 »

Masha,назад недалеч в темата има доста коментари за Романтика,за роклите им,за шиенето,нито един лош не видях,доста момичета шият и ще си шият там мечтаните от тях модели(и аз в близките дни ще поръчвам моята DANCE ),намери и прочети ако имаш време.Дано всички имаме щастието роклите ни да бъдат направени така,както си ги представяме и както ги желаем.Успех и на теб!И после ще чакаме да кажеш... good
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #1462 -: май 02, 2007, 11:51:09 »

Masha ,и аз поръчах моята рокля там и се надявам,че всичко ще е ок!!! blush Аз чакам тази седмица да ми се обадят за първа проба и много се надявам да го направят,защото сърцето ми така се е свило.... cray
Ох,извинявам се...иначе съм чувала много добри неща за тях и съм виждала рокли ушити от тях,така че се надявам че наистина ще се справят добре!!!Успех!!!
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #1463 -: май 02, 2007, 12:16:05 »

ха Романтика ;)аз им звънях по тел. преди няколко месеца относно моята рокля да  ми кажат цена....обясних модела на жената и тя ми отговори:"Ами за тази рокля която ми обясняваш цената ще е към 1800 лева......"и така се разминах с ходенето до там =]това зная аз за Романтика........ааааааа и че имат доста хубави моделчета blum

а твоята от къде беше, питам за да сравня цените само, иначе pleasure роклята е чудесна, няма забележки поне на снимката DANCE
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #1464 -: май 02, 2007, 16:06:13 »

моята е от Холидей във Варна,а модела е на Романтика и се справиха добре-направиха ми я като оригинала Bravo
Активен
Bibobibo
Ентусиаст
**
Публикации: 73



« Отговор #1465 -: май 02, 2007, 16:20:48 »

Момичета, да се похваля и аз. Имам си вече рокля и съм много щастлива  DANCE. Още като я облякох и разбрах, че това е моята рокля. В събота ходих до Асеновград и към 17ч вече си мислех, че си тръгвам без рокля, когато влязох в едно малко магазинче и я открих.
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #1466 -: май 02, 2007, 16:25:51 »

Още като я облякох и разбрах, че това е моята рокля.

Честито, Bibobibo! Това е най-важният признак че си намерила идеалната рокля--още като я облечеш и да знаеш със сигурност че това е "ТЯ"! good
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #1467 -: май 02, 2007, 16:31:00 »

Bibobibo
честито, чакаме снимки
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #1468 -: май 02, 2007, 16:34:40 »

Момичета, да се похваля и аз. Имам си вече рокля и съм много щастлива  DANCE. Още като я облякох и разбрах, че това е моята рокля. В събота ходих до Асеновград и към 17ч вече си мислех, че си тръгвам без рокля, когато влязох в едно малко магазинче и я открих.
Честита рокля!Разкажи нещо повече за нея!

моята е от Холидей във Варна,а модела е на Романтика и се справиха добре-направиха ми я като оригинала Bravo
От както видях роклята ти се чудя къде съм я виждала!Сега като разрових списанията я видях! Браво,наистина е станала страхотно копие!
Активен
Amar
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44


« Отговор #1469 -: май 02, 2007, 16:36:16 »

   Здравейте отново!
Днес реших да посетя и салона им на Витошка...защото аз ходих само в този на Екзарх Йосиф и там момичето никак не ми хареса...държа се малко нелюбезно с мен и това беше една от причините, поради които бях малко резервирана. Та днес реших да отида в бутика на Витошка и останах много доволна. Освен че ми дадоха да разгледам дантелите (нещо на което много държа), ми обещаха да се обадят до 2-3 дена и казаха, че със сигурност ще се вместят в 650 лева. Също така ме похвалиха и за рисунката на роклята, защото аз нямам снимка понеже си измислих модела сама...Та...надявам се, че ще ми се обадят скоро с добри новини и няма да ме пращат на Екзарх Йосиф...
Активен
Страници: 1 ... 96 97 [98] 99 100 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines