Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 13:33:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 95 96 [97] 98 99 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1548512 пъти)
 
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #1440 -: май 01, 2007, 18:47:51 »

Аз изчетох няколко мнения за роклите с обръчи и без обръчи по-долу. От собствен опит мога да кажа, че след като пробвах моята рокля (която е без обръчи) няколко пъти, се оказа, че май няма да ми е много лесно да танцувам с тази рокля--за вървенето както и да е, ще се справя, но толкова много дантела и двойни подплати на роклята доста лесно се омотава около краката ми и за танци не ми се и мисли...

Аз съм много своенравна и понякога купувам неща, които не са удобни са носене само защото ми харесват, и сега и за сватбата съм готова да се жертвам, защото исках точно тази рокля!

Така че, pleasure, пробвай роклята с и без обръчи и виж дали моделът ще позволи движение. А друго което може да рискуваш при премахването на обръчите е и да се изгуби самата форма на роклята. Ако един модел е направен с обръчи, това най-вероятно е с цел.
« Последна редакция: май 01, 2007, 18:52:33 от didibaby » Активен
ira_79
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #1441 -: май 01, 2007, 18:49:50 »

Здравейте всички!На мен ми предстои сватба септември месец.Ще се радвам на съвети,коя модна къща да предпочета
Активен
Venera
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #1442 -: май 01, 2007, 19:06:58 »

Здравейте на всички! Отдавна не съм писала в този страхотен форум поради твърде много ангажименти напоследък, но за сметка на това не пропускам всеки ден да чета мненията и да съм "в течение на нещата" blum
Макар, че нашата сватба ще бъде на 6 октомври и все още има много време, започнах да се ровя из нета и да оглеждам роклите. И да ви кажа мисля, че се влюбих - намерих точно това , за което съм мечтала girl_in_love Роклята обаче е на EDK, а аз за съжаление не мога да си я позволя, така че ако не намеря нещо, което да прилича достатъчно на нея, ще трябва да прибягна до шиене по снимка.
И в този ред на мисли моля всички булки от Варна за съвет къде сполучливо са се справили с шиенето на техните рокли и за колко време са станали готови, за да знам от кога да започвам  Wink
Предварително благодаря на всички за помощта  smile
« Последна редакция: май 01, 2007, 20:00:25 от Venera » Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #1443 -: май 01, 2007, 21:26:32 »

venera отговорих ти на лични за роклята и салона в който шиха моята good
Активен
Venera
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #1444 -: май 01, 2007, 22:05:23 »

venera отговорих ти на лични за роклята и салона в който шиха моята good

Да,прочетох току що. Много ти благодаря! Като успея да  намеря време да отида  да говоря с тях ще разкажа какъв е бил резултата Wink
Активен
foxy_ladykristi
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209


Mrs. Caterino


Моят сватбен албум

« Отговор #1445 -: май 02, 2007, 02:51:14 »

kami , казвай - как мина? Момичетата от агенцията са супер мили и почти съм сигура,че сте постигнали консенсус! good Ако от нещо има нужда - ние за това сме тук  good Къде ще е сватбата?
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #1446 -: май 02, 2007, 07:36:00 »

Момичета, така облечена роклята е с обръчи, но бяха твърде голями според мен.Аз лично предпочитам да е без...но пък има вариант ако е без обръчи да ми се "омотава" в краката...!!!Какво ще посъветвате???

аз пак неможах да видя cray
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #1447 -: май 02, 2007, 09:49:27 »

И аз неможах да я видя!!! cray
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #1448 -: май 02, 2007, 09:51:58 »

момичета в4ера ходих до Добрич и да ви кажа наистина роклите в Контеса в Добрич са по евтини с около 80-90лв., но за сметка на това няма никакво разнообразие
мъжките костюми също са са по евтини отколкото във Варна
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #1449 -: май 02, 2007, 10:00:13 »

там неможе ли да се поръча подходящ модел, ние минахме през Търговище и там видях обувки с 10лв по- евтини оттуккоето пак не е малко май Pleasure, кой мод ти скри роклята да се молим да я покаже пак само за малко?
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #1450 -: май 02, 2007, 10:04:03 »

Момичета, така облечена роклята е с обръчи, но бяха твърде голями според мен.Аз лично предпочитам да е без...но пък има вариант ако е без обръчи да ми се "омотава" в краката...!!!Какво ще посъветвате???

аз пак неможах да видя cray

Аз я имам! Айде пак ще вляза в ролята на пират и ще ви я пусна на лични good Стархотна е! А тя така и не каза от къде е и за колко парички! sad
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #1451 -: май 02, 2007, 10:04:33 »

там неможе ли да се поръча подходящ модел, ние минахме през Търговище и там видях обувки с 10лв по- евтини оттуккоето пак не е малко май Pleasure, кой мод ти скри роклята да се молим да я покаже пак само за малко?
Аз си запазих роклята на Pleasure на компютъра, но вкъщи  Girl_sing и чак довечера мога да я кача в галерията  blush
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #1452 -: май 02, 2007, 10:05:31 »

А, Little_Sweet_Didka ме е изпреварила, хайде действай и разпространявай  good Вече имаме опит  give_rose
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #1453 -: май 02, 2007, 10:07:34 »

Ей Диде дай снимак и на мен и аз искам да видя моляяяяяяяяя DANCE give_rose
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #1454 -: май 02, 2007, 10:17:46 »

Пуснете я и на мен да я видя  smile
Активен
Страници: 1 ... 95 96 [97] 98 99 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines