Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 11:12:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 88 89 [90] 91 92 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1548241 пъти)
 
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #1335 -: април 26, 2007, 23:59:16 »

 Oh my ... Оооо мила Nicky   shok защо така бе слънце? какво и е? Кажи! Няма ли как да корегират нещата които не ти харесват?
Активен
Nicky
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 288



« Отговор #1336 -: април 27, 2007, 06:49:51 »

ох ами не знам какво й е, нещо не ми стои добре  sad
тя беше оставена за корекция да й сложат презрамки и да я отрежат, преди презрамките аз си придържах бюстието и то явно както аз си го представях, но те не са моите ръце и е някак отпуснато, не знам  hysteric
няма какво да се преправя, освен може би в мен  nea
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #1337 -: април 27, 2007, 07:27:58 »

Слънце от къде си? Дали неможе да се направи корекция на презрамките?
А ти не я ли пробва преди да я вземеш?
Активен
Nicky
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 288



« Отговор #1338 -: април 27, 2007, 07:34:06 »

от София съм, взех я от Сватбения център и то нищо й няма на роклята .. презрамките са си окау, само дето не бях помислила, че те само ще захванат бюстието, а няма да го прилепят отвсякъде към тялото ми, както аз го бях хванала и ми се отваря и отстрани е едно разпуснато, губи си формата  Cray

ще пробвам със стягане на връзките отзад, но ми се струва, че като се стегне, ще изскача всичко


пп.пробвах я преди да я взема и видях как е, но то няма какво да се направи ... приятелките ми казаха, че е много хубава, ама то какво друго да кажат  give_rose
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #1339 -: април 27, 2007, 08:23:18 »

Ами пробвай със пристягане!Тя платка има ли отзад под връзките?
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #1340 -: април 27, 2007, 08:24:38 »

неможе ли да се кръстосат някак си презрамките и да се направи ефекта ор придържането? аз ако бях щях да кажа че съм искала по един начин и не са я направили така и да си се развикам малко, котето например вчера трябваше да научи една фризьорка да подстригва по същата причина, ти му казваш какво искаш то прави каквото знае shok
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #1341 -: април 27, 2007, 08:27:44 »

Ами пробвай със пристягане!Тя платка има ли отзад под връзките?


Nicky - пробвай, ще стане !!!! не знам точно какъв е модела на бюстието, но пробвай с корсет отдолу и после да стегнеш връзките !!! не знам, обясни ни за бюстието ти, за да ти помогнем !!!!!!!!! ще стане ще видиш smile  smile smile smile
Активен
Nicky
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 288



« Отговор #1342 -: април 27, 2007, 08:49:36 »

освен да ви я покажа, но
1. това, за което говоря не се вижда на снимките, аз си го усещам
2. нямам снимка в гръб, не се сетихме .. с тънки връзчици е, а между тях около 5см. е гол гръб, от тези най-типичните рокли
3. много се притеснявам по някакъв начин да не стигне до младоженеца ... светът е толкова малък, може и съвсем случайно да стане и тогава вече ще се чувствам ужасно зле  girl_impossible
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #1343 -: април 27, 2007, 08:54:12 »

Ники, мила,
 не се разстройвай провери първо какво може да се направи, да се оправят нещата има време.
това е най-важното.

Дидка,
благодаря за инфото за Оксана и аз точно от това се притеснявам какво ще се получи много ме е страх - дали ще ми хареса, дали ще ми стои Girl_sing Girl_sing Girl_sing
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #1344 -: април 27, 2007, 08:56:57 »

Ники аз сега излизам мила и не обещавам че ще мога да изтрия роклята веднага като я видят.Успех и дано всичко да е ок!Връзчиците обаче правят чудеса
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #1345 -: април 27, 2007, 09:03:53 »

Ники аз сега излизам мила и не обещавам че ще мога да изтрия роклята веднага като я видят.Успех и дано всичко да е ок!Връзчиците обаче правят чудеса
Споко fiibi_bg, аз съм тук  good
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #1346 -: април 27, 2007, 09:23:36 »

освен да ви я покажа, но
1. това, за което говоря не се вижда на снимките, аз си го усещам
2. нямам снимка в гръб, не се сетихме .. с тънки връзчици е, а между тях около 5см. е гол гръб, от тези най-типичните рокли
3. много се притеснявам по някакъв начин да не стигне до младоженеца ... светът е толкова малък, може и съвсем случайно да стане и тогава вече ще се чувствам ужасно зле  girl_impossible
Хей Ники не се притеснявай! Всичко ще се нареди  good
Ако бюстието не е с твърди чашки попитай в сватбения център да ти направят такива, за да стои по стегнато. Незнам дали ще ти е от полза съвета ми, тъй като не съм виждала бюстието.

И радвам се че двете сме на една дата! Аз си харесах рокля и я поръчах ще чакам месец май - пробата и ще кажа как е. Дано не се разочаровам, макар че си поревах след като дадох капарото, дали това е правилния избор  olele
« Последна редакция: април 27, 2007, 10:03:20 от emily » Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #1347 -: април 27, 2007, 09:27:29 »

наистина е много сложно да се харесаш само с един модел, поне аз немога, винаги си мисля че другия е по- хубав... Wink
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #1348 -: април 27, 2007, 09:30:32 »

Ники мила имаш цял месец и кусур! Можеш да говориш с момичетата от сватбения център да ти стеснят бюстието! Не се предавай и отчайвай!
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #1349 -: април 27, 2007, 09:32:40 »

да ама го има и момента дето се притесняваш да не я направят още по- зле според мен crazy
Активен
Страници: 1 ... 88 89 [90] 91 92 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines