Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 15:29:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 87 88 [89] 90 91 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1548718 пъти)
 
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #1320 -: април 26, 2007, 15:06:35 »

Дидка,може ли няколко въпроса?!?
-този разкошния модел на Проновиас,който ни беше показвала по-назад ли си поръча?!
-а кой модел на Романтика от последното ревю казваш,че си мерила преди месец?Дали не е моята?!Тя е първата в сайта им от колекцията Алюр бридал.Може би си я мерила преди да я продадат.Ще се радвам на отзиви за нея,ако някой я е виждал на живо smile
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #1321 -: април 26, 2007, 15:07:25 »

Rossistela, когато решиш да поръчваш роклята, ако искаш обади ми се да ходим заедно! Аз ще се обадя на дизайнерката и ще я помоля да бъде там, за да можеш да си разговаряш лично с нея! Благодаря за милите думи и наистина мисля че те са едни от малкото за които си струва дадаеш повечко пари.

Да този е модела, но малко по променен-ще бъде по бяло и ще има леко ръкавче и ще има червено разнира се.
За съжалени не съм мерила модела който ти си харесала, но бях решила ако не стане моя да поискам точно този в който ти си се влюбила!!! :girl_wink:ама и вкус еднакъв имаме, а?
Аз мерих 11-тата подред на Алюр, но искам да ви кажа че на живо изглеждат много по красиви от колкото на снимките!
Искам да благодаря тук и на estella че е толкова добричка и ме запозна със София и вобще за всичко!!!
« Последна редакция: април 26, 2007, 15:14:22 от Little_Sweet_Didka » Активен
mary
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88


a woman in love...


« Отговор #1322 -: април 26, 2007, 15:58:42 »

Дидка, и аз като всички мисля , че всичко ще бъде наред и съм сигурна, че могат да ти предложат и по-евтини варианти за воали. Аз като ходих да покажа каква рокля искам казах, че не мога да отделя повече от 500, 600лв. И като отидох за резултата, жената която работи там беше говорила с дизайнерката и ми каза че за 600лв ще ми я направят, само че аз в последният момент реших че искам да е с шлейф като оригиналната версия, което оскъпи с още 90лв. Много са мили наистина - предложиха ми на първа проба да ми покажат ако има нови дантели и си харесам някоя друга да я сменят.
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #1323 -: април 26, 2007, 16:14:33 »

Ники и аз искам снимки,а ти Диде по-спокойно имаш време за всичко,а и ние ще ти помагаме поне морално girl_in_love girl_in_love kiss2
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #1324 -: април 26, 2007, 16:18:49 »

Здравейте момичета!
Страхотни сте  Bravo  и до сега само ви четях и вече реших и аз да пиша.
Много ми бяхте полезни.
Моята сватба наближава /16.06/ и вече съм се спряла на модел на рокля който е по-семпъл и изчистен.
Аз не съм привърженичка на обемните рокли.
 Може ли да попитам някой ползвал ли е услугите на "Грънчаров и син" и останал ли е доволен от техните рокли.
Предварително благодаря!
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #1325 -: април 26, 2007, 16:22:38 »

-а кой модел на Романтика от последното ревю казваш,че си мерила преди месец?Дали не е моята?!Тя е първата в сайта им от колекцията Алюр бридал.Може би си я мерила преди да я продадат.Ще се радвам на отзиви за нея,ако някой я е виждал на живо smile

Ау, Роси, тази рокля е просто невероятно красива--още като каза първата от новата колекция и веднага знаех коя рокля имаш предвид! Ако бях в БГ сигурно това щеше да е моят избор!  good good Ще бъдеш страшно красива и зашеметяваща булка!
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #1326 -: април 26, 2007, 16:22:54 »

дидка и на мен днес ми се обадиха от романтика, но междувременно една приятелка, чиято сватба е по-рано е питала за моята рокля в OKSANA e na Pirotska 3 i na Pirotska 8 sy6to, и са и дали 2 пъти по-ниски цени и съм ресхила в събота да отида до 2те места girl_wink
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #1327 -: април 26, 2007, 16:33:21 »

Ами възможно е, но бях чела че не са доволни момичетата от Оксана, много са важни платовете и качеството на шева, отиди разгледай виж готовите им модели и мостри и ако ти харесат добре! good
Активен
Nicky
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 288



« Отговор #1328 -: април 26, 2007, 16:47:21 »

здравей Емили, и моята сватба е на 16.06  DANCE

пп.отивам да си взема роклятааааа  danceg
Активен
Yana_Bah
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 141



« Отговор #1329 -: април 26, 2007, 16:56:53 »

Ох вчера си обличах роклята за да видя дали става със сутиена и обувките и вече леко ми стяга.... Сега трябва да внимавам да не напълнея нито грам че няма обличане после........ Е като мине сватбата ще си дебелея на воля.
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #1330 -: април 26, 2007, 16:59:33 »

Ох вчера си обличах роклята за да видя дали става със сутиена и обувките и вече леко ми стяга.... Сега трябва да внимавам да не напълнея нито грам че няма обличане после........ Е като мине сватбата ще си дебелея на воля.

Яни, и аз това чакам...Моята рокля току що я направиха по мен и сега 2 месеца няма мърдане.
« Последна редакция: април 26, 2007, 17:01:25 от didibaby » Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #1331 -: април 26, 2007, 18:42:39 »

при мен е по- вероятно да заслабна още повече, отколкото да надебелея danceg
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #1332 -: април 26, 2007, 20:35:53 »

аз съм чувала че повечето булки отслабват от притеснение,но  при мен се получава обратното %)добре че поне роклята ми е с връзки отзад и има въжможност да се отпуска колкото си искам Wink
Активен
estrella
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 590



Моят сватбен албум

« Отговор #1333 -: април 26, 2007, 23:14:29 »

Дидка,много се радвам за теб!Благодаря за милите думи!
Активен
Nicky
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 288



« Отговор #1334 -: април 26, 2007, 23:46:03 »

аз си взех роклята, нещо не ми харесва, сега ми е тъжно  sad

пп.не ми е и до снимки  Cray
Активен
Страници: 1 ... 87 88 [89] 90 91 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines