Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 10:18:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 86 87 [88] 89 90 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1548139 пъти)
 
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #1305 -: април 26, 2007, 12:22:51 »

Ами защото съм глупаче!  :cray:Дадах вече 350лв капаро. А преди месец когато ходих и мерих една от роклите им от последното ревю седеше точно такак както винаги съм си представяла и мечтала, а другите които бях мерила в различни салони не изглеждаха така. И затова реших да шия там където съм видяла че могат да ушият това което искам. Но както и да е...аз ви моля да ми стискате палци, дано успеем да измислим нещо което ме устройва по-добре, ако пък не каквото стане....важното е да сме здрави пък ...
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #1306 -: април 26, 2007, 12:26:27 »

Ами защото съм глупаче!  CrayДадах вече 350лв капаро. А преди месец когато ходих и мерих една от роклите им от последното ревю седеше точно такак както винаги съм си представяла и мечтала, а другите които бях мерила в различни салони не изглеждаха така. И затова реших да шия там където съм видяла че могат да ушият това което искам. Но както и да е...аз ви моля да ми стискате палци, дано успеем да измислим нещо което ме устройва по-добре, ако пък не каквото стане....важното е да сме здрави пък ...

ще ти я направят !!! грешката е , че си дала капаро и сега може да те въртят както си искат, тъй като няма къде да отидеш, дори и да се откажеш се сбогуваш с капарото, но бъди оптимистка и ще стане ще видиш !!!! smile smile говори с дизайнерката и се разберете !!! smile
« Последна редакция: април 26, 2007, 12:28:49 от Ели Атанасова » Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #1307 -: април 26, 2007, 12:30:22 »

Ами аз по принцип съм оптимистка...ама нещо сега изневерявам на себе си girl_impossible Иначе винаги си казвам "Всяко зло за добро". Надявам се да не ме въртят, сториха ми се много учтиви(в салона на Витошка), и дизайнерката е супер слънчев човек и ми изглежда много разбрана и печена. Дано Ели, дано!
Благодаря на всички които се опитвате да ми вдъхнете кураж и да ме успокоите! Много ви обичам!
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #1308 -: април 26, 2007, 12:37:41 »

ще се справите, и аз стискам ммнооого палци,ама много и пиши какво става, още докато ти се обади Wink
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #1309 -: април 26, 2007, 12:38:59 »

Ами аз по принцип съм оптимистка...ама нещо сега изневерявам на себе си girl_impossible Иначе винаги си казвам "Всяко зло за добро". Надявам се да не ме въртят, сториха ми се много учтиви(в салона на Витошка), и дизайнерката е супер слънчев човек и ми изглежда много разбрана и печена. Дано Ели, дано!
Благодаря на всички които се опитвате да ми вдъхнете кураж и да ме успокоите! Много ви обичам!

Дидка стискам ти палци и ще видиш 4е вси4ко ще е  good Успех give_rose
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #1310 -: април 26, 2007, 12:41:38 »

миличка успокой се.рано или ксно всичко се нарежда,аз см сигорна че дизайнеркаа е и влезе в положението,но съм сигорна че като се видиш в готовата рокля,вообще няма да мислиш за пари,поне при мен беше така.стискам палци всичко да се нареди както ти искаш,ти само не се притеснявай
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #1311 -: април 26, 2007, 12:49:05 »

Момичета много много ви благодаря! Наистина!!! Толкова сте мили всички!
Активен
cherry
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #1312 -: април 26, 2007, 13:09:29 »

Дидка, и аз стискам палци. Пробвай, ако искаш, дизайнерката да ти предложи някоя дантела на малко по-ниска цена. все пак предполагам, че в Романтика шият с платове и дантели с високо качество, но все пак цените между различните варират. И както беше казано - от тук 50 лв. оттам 100 лв. и ще се намали малко цената. успех  good
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #1313 -: април 26, 2007, 14:00:30 »

Дидка,не се притеснявай,всичко щебъде наред!!!Аз също поръчах моята рокла там и направихме така нещата,че да са доволни и двете страни!!!Сигурна съм,че ще се съгласят на отстъпки и ще измислите компромисен вариант!!!Роклята ще стане супер!!!Те са професионалисти!!!Успех мила!!!Стискаме палци!!! give_rose
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #1314 -: април 26, 2007, 14:15:55 »

Благодаря ти Десинка! А ще споделиш ли колко ще струва твоята рокля?
Току що ми се обади дизайнерката и ми каза да не се притеснявам, че всичко ще излезне под 1000лв с воала и свички дантели които искам. Няма да сменяме материалите, и иска аз да съм доволна и да ми хареса! поуспокоих се малко да ви кажа! Още веднъж благодаря на всички ви за положителните мисли и стискането на палци!! girl_in_love kiss2 End
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #1315 -: април 26, 2007, 14:19:47 »

Браво Дидка, видя ли 4е вси4ко ще се нареди, трябвало е само да има6 търпение да ти се обади дизайнерката. Дано да стане красива ме4таната от рокля!  Bravo give_rose
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #1316 -: април 26, 2007, 14:26:35 »

Дидка,Радвам се че всичко е наред!!!Сигурна съм,че всичко ще е ок и роклята ще бъде прекрасна!!! @}->--Моята ще излезе към 700 само,че без воал!!!Роклята и чантичката!!!Воала не съм сигурна дали ще е от там,защото както бях писала в друга темичка ми искат доста парички!!!Успех и да пишеш какво става!!! give_rose girl_in_love
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #1317 -: април 26, 2007, 14:45:01 »

бравооооооооооооо нещата ще се наредят !!!! какво му има да работиш с разбрани хора !!!! smile


радвам се че са такива lol)
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #1318 -: април 26, 2007, 14:59:49 »

Eeeх,Дидка,много се радвам за теб!Аз докато стигна да приспя бебето и да ти пиша две думи то нещата се оправили,браво!Бях сигурна,че всичко ще бъде ок,което и много ме радва в личен план,защото аз от месец вече сигурно така се терзая с тази рокля,в която съм се влюбила!По-назад бях писала,че съм харесала невероятно много рокля на Романтика(абе,тук нещо като фен клуб се получи smile ) от новата колекция,която обаче не съм виждала на живо,тъй като когато отидох се беше продала sad Естествено,оттогава ми остана  дилемата дали да си я поръчам там да ми я шият(не съм си и помислила,че друг може да го направи така добре като тях,още повече,че си е техен модел) или да забравя за нея и да си търся друга рокля...Ами,ходих,гледах,мерих,нищо-нищичко не ми хваща окото,от нищо не ми трепва така сърчицето...не искам друга!И вече окончателно сме решили-отивам тази или другата седмица в Романтика и си я поръчвам!Не е евтина,да-и тя около 1000-1200 излиза,то предимно затова беше голямото чудене Count ,но в крайна сметка ние самички си плащаме всичко,за какво работим като луди от години,та една рокля(при това я обичам heart ) ли не можем да си позволим?!?Моето момче ме нави окончателно,аз доста се тормозех,че не ми се дават толкова парички,но вече е решено и се радвам,че ще го направя без угризения(каквито имах до скоро).
Дидка,пожелавам ти успех и недей да се тормозиш,стискам ти палци!Щом си си поръчала твоята рокля,значи ще бъдеш неотразима в нея!
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #1319 -: април 26, 2007, 15:04:00 »

Дидка  Bravo Bravo Bravo много се радвам, видя ли че нищо не е такова каквото изглежда give_rose Rossistela ще видиш че с нашата здрава подкрепа ще се подресят нещата give_rose
Активен
Страници: 1 ... 86 87 [88] 89 90 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines