Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 17:18:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 82 83 [84] 85 86 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1548906 пъти)
 
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #1245 -: април 18, 2007, 10:40:03 »

Аз днес ще ходя с кумата да си поръчаме рокли  yahoo. Имаме среща с дизайнерката на един много сладурски магазин за небулченски рокли, която обаче ще се заеме с направата на булченска рокля. Аз ще и обясня какво искам и ще ми измислят нещо по - нетрадиционно и съвпадащо с фантазиите ми. Надявам се всичко да мине гладко. Като се върна ще пиша как е минало всичко  girl_wink

да ако останете доволни, кажи повече за магазина, моля blush
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #1246 -: април 18, 2007, 10:43:12 »

Разбира се! Струва ми се, че ще съм много доволна! Преди 5 години сестра ми от там си взе абитуриентската рокля и беше прекрасана. Там дрехите не са принцески, а по - скоро като на горски духчета. Много ми харесват и напълно съвпадат с разбиранията ми  Girl_hide
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #1247 -: април 18, 2007, 10:45:06 »

стискам палци всичко да се случи както го искаш и да очароваш всички на твоя ден.
 Curtsey
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #1248 -: април 18, 2007, 10:47:43 »

ве4е взех да се замислям да ли да не запо4на да си търся рокля ве4е 4е като гледам какво става с халките и годежния и по4вам да се от4айвам Плачещо момиче
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #1249 -: април 18, 2007, 10:52:49 »

PETKOVA ,не се притеснявай!!!Сега като минат баловете и нещата малко ще се успокоят!!!Ти можеш да си обикаляш и да си мериш,когато имаш време!!!Успех! give_rose
Активен
mary
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88


a woman in love...


« Отговор #1250 -: април 18, 2007, 12:20:07 »

desislavka, наистина е малко на косъм, но на мен ми изглеждат доста опитни и като гледам колко много хора има по офисите им. Мисля , че първата проба е много важна. А пък крайният резултат когато се шие никога не е много ясен :)и все пак май ще ти остане една седмица ако евентуално се наложат някакви корекции така че би трябвало всичко да е наред. Пожелавам ти го  Bravo
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #1251 -: април 18, 2007, 12:22:28 »

mary
из4исти си ли4ните 4е немога да ти пи6а
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #1252 -: април 18, 2007, 13:44:06 »

mary ,всъщност бях със свекърва ми!!! blush На мен ми казаха,че ще ме викнат на първа проба след празниците около 1 май!!!А роклята ще бъде готова на 3-4 юни!!!Това честно казано доста ме притеснява,защото сватбата ни е на 9 юни!!!Толкова се страхувам да не стане някакъв фал!!! cray Да се надяваме все пак,че всичко ще бъде наред и ще се справят навреме!!! smile
според мен няма място за притеснение.щом ти казват че ще ее готова тогава,значи ще бъде.има даже плюс няма да ти нито малка нито голяма.и още нещо моята сватба беше на 16-а рокля беше готова на 13 girl_wink
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #1253 -: април 18, 2007, 15:34:56 »

А роклята ще бъде готова на 3-4 юни!!!Това честно казано доста ме притеснява,защото сватбата ни е на 9 юни!!!
и още нещо моята сватба беше на 16-а рокля беше готова на 13 girl_wink

Момичета, завиждам ви за спокойствието--аз ако трябваше да чакам да видя роклята си само 3 дни преди сватбата, щях да съм като луда катеричка. witch
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #1254 -: април 18, 2007, 15:37:58 »

А роклята ще бъде готова на 3-4 юни!!!Това честно казано доста ме притеснява,защото сватбата ни е на 9 юни!!!
и още нещо моята сватба беше на 16-а рокля беше готова на 13 girl_wink

Момичета, завиждам ви за спокойствието--аз ако трябваше да чакам да видя роклята си само 3 дни преди сватбата, щях да съм като луда катеричка. witch

picolina доколкото разбрах е нямала голям избор относно свободно време  !!!! smile
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #1255 -: април 18, 2007, 20:43:24 »

А роклята ще бъде готова на 3-4 юни!!!Това честно казано доста ме притеснява,защото сватбата ни е на 9 юни!!!
и още нещо моята сватба беше на 16-а рокля беше готова на 13 girl_wink

Момичета, завиждам ви за спокойствието--аз ако трябваше да чакам да видя роклята си само 3 дни преди сватбата, щях да съм като луда катеричка. witch

picolina доколкото разбрах е нямала голям избор относно свободно време  !!!! smile
точно така,бях го писала някъде. girl_wink
Didibaby,не бях много спокойна относно роклята,честно казано,но явно имах късмет с фирмата която ми я ушиха girl_in_love
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #1256 -: април 19, 2007, 00:13:43 »

много съм щастлива  kezz срещата с дизайнерката мина много добре. Тя е една много симпатична жена. Мисля, че ще направи всичко възможно да ушие мечтаната ми рокля!! Даже съм убедена в това!!! Като и разказах за идеята ми за сватбата тя много се въодушеви  Dance и най - важното !!! -  роклята ми ще е за абсолютно ниски обувки  DANCE
 Освен това и кумата ми ще си поръча роклля от там, а мисля и шаферката ми да е с рокля от магазина.
Честно казано дрехите им не са за всеки вкус. Абсолютно дизайнерски и доста гръндж, обаче са толкова интересни, че  girl_in_love...
 В края на другата седмица ще се видим пак, за да уточним всички подробности!
« Последна редакция: април 19, 2007, 12:38:14 от screwball squirrel » Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #1257 -: април 20, 2007, 19:04:30 »

моми4ета има ли някоя от вас която да е от Добрич?
разбрах 4е там магазинът Контеса за булчински рокли бил по евтим от този във Варна, вярно ли е това  ohah
Петкова аз съм от там,бях го писала някъде ,че е така.поне беше преди половин годинасега незнам
Активен
Nelkata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 284



Моят сватбен албум

« Отговор #1258 -: април 23, 2007, 10:17:46 »

Момичета,някоя от вас знае ли нещоза Контеса.Дали работят добре?Харесала съм си две моделчета от там.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #1259 -: април 23, 2007, 10:34:01 »

нелка моята кумица си купи рокля от там.беше много доволна и на мен ми хареса роклята много повече отколкото на снимката в сайта на контеса
Активен
Страници: 1 ... 82 83 [84] 85 86 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines