Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 12:56:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 293 294 [295] 296 297 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1548442 пъти)
 
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #4410 -: февруари 05, 2008, 12:42:32 »

Момичета в петък съм на проба и до началото на следващата седмица трябва да ми е готова роклята, вече нямам търпение. Eeager
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #4411 -: февруари 05, 2008, 13:49:45 »

Тук в София ми я шият, но след като я видя готова ще кажа дали съм доволна, защото към момента имам няколко забележки, не свързани с роклята, но все пак на мен ми правят лошо впечатление. Ще ви пиша след като мине пробата, стискайте палци, дано добре се е получила.
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #4412 -: февруари 06, 2008, 08:54:57 »

Дяволинче, виждала съм рокли с такива горни части в магазините-не ме питай сега в кои,защото не помня  blum Едната със сигурност беше в салон в Стара Загора и беше прекрасна! Но само горната част. Така че мисля, че няма проблем да ти ушият! good
Активен
moiatasvatba
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



« Отговор #4413 -: февруари 06, 2008, 09:15:29 »

Звездиче ,честита рокля  danceg
Алекса см ,успех и да я покажеш после  Wink

Някоя от вас правила ли си е при шивачка подобна горна част на роклята?Дали могат да ми ушият нещо такова,или по-добре да измислям друго  blum



Само че с такава дантела :



Е, защо мислиш, че не може да ти ушият такава?
В Бг, а най-вече в София вече има и се правят такива сватбени чудеса, че няма невъзможни неща.Още повече като имаш снимка и занеш какво точно искаш и търсиш.
Само да те предупредя, че по принцип тези дантели са доста скъпички, защото в повечето случаи са особено фини и специални, но пък да ти кажа стоят толкова ефирно,че.....няма да съжаляваш!!!
Активен
vesi1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 176



Моят сватбен албум

« Отговор #4414 -: февруари 06, 2008, 12:04:09 »

честити рокли на всички който вече са ги избрали, моята рокля ще бъде подобна като на Звездиче, но няма да и слагам презрамки, няма да е бяла и бюстието е по-различно има цветя, много си я харесах и в близко бъдеще ще ходя да си я поръчам да ми я шият. Sunshine
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #4415 -: февруари 06, 2008, 13:44:51 »

някой да ми препоръча хубави бутици за рокли обикалям из София ама няма  shok shok има такива модели че да се чудиш кой ли ще облече това  crazy съжалявам ако се повтаря въпроса...


* niteline-dress.jpg (29.93 KB, 295x450 - видяно 273 пъти.)
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #4416 -: февруари 06, 2008, 20:29:32 »

 smile
Незнам кои бутици си обикаляла, но аз бях преди известно време в Сватбен център София и ми се видя ,че има много красиви рокли. Всичко зависи от това какъв модел точно искаш. Аз съм си направила списък с всички бутици в София който открих, но не съм ги обикаляля още и не мога да ти дам информация
Активен
magica1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 182



Моят сватбен албум

« Отговор #4417 -: февруари 06, 2008, 21:07:31 »

Здравейте,
отдавна не съм писала по темата,но редовно следя какво става.Вече мога да се похваля, че съм обиколила почти всички възможни магазини за булчински рокли в София.Това, което все още не знам е как ще изглежда роклята  ми. Харесах си няколко модела в М Тайлър,но за момента цената от 1200лв леко ме стресира. По този случай в събота отивам в Асеновград да разгледам какво се предлага и ще пиша след това в едноименната тема какви са ми впечтленията. Длъжна съм просто да проверя и там, а и поне една разходка добре ще ми дойде. girl_wink
Иначе какво ще кажете за следните две рокли?


* A5061.jpg (73.93 KB, 320x480 - видяно 307 пъти.)
Активен
magica1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 182



Моят сватбен албум

« Отговор #4418 -: февруари 06, 2008, 21:08:23 »

а тази е другата. Само да кажа,че са от Интернет,в Б-я явно не се продават.


* S3351.jpg (43.15 KB, 400x500 - видяно 287 пъти.)
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #4419 -: февруари 06, 2008, 22:01:03 »

Здравейте сладуранки  Girl_hide,

от колко време се каня и искам да ви пиша във форума и все си казвам: Е, сега ниамам инсталирана кирилица, сега това сега онова ама ве4е ми писна да чета без и аз да се от4ета с някоя брилянта мисъл  blush.
Ама кво ви се обяснявам и аз.С ниаколко думи, много сте забавни и нямам търпение да си обсъждам с вас сватбени и несватбени емоции.
Аз работя в Швеция и сватбата е планувана за 8 Август 2008. Роклята мисля да е от България и най вероятно от Асеновград. Ще съм ж Бг за 2 седмицу и се шашкам усилено дали ше е възможно за такъв период да се ушие ,но като гледам не съм единствената нито последната в такава ситуацуя  Wink
С Валентинка даже се познаваме от Франция smile
Та стига съм философствала.
Добре заварила и ще пусна сега моите фаворити за рокля.
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #4420 -: февруари 06, 2008, 22:42:15 »

Мерси за информацията,момичета  good Много искам такава горна част,ама ръкавите да са си част от роклята,а не като болеро.Много ми харесва  danceg Маджика ,втората рокля е много хубава  good Мисля,че съм виждала нещо подобно в салон Марция,ако искаш виж там  good На Евлоги георгиев,не знам кой номер,но е по посока на НДК.Успех!
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #4421 -: февруари 06, 2008, 23:14:18 »

Ето на какво съм се спряла. От първите две горната част а от третата долната.За да ми скрие закругленото дупе Bravo


* gorna 4ast-opred.jpg (55.22 KB, 600x579 - видяно 382 пъти.)
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #4422 -: февруари 06, 2008, 23:14:48 »

втората


* gorna 4ast-otzad.jpg (48.3 KB, 600x495 - видяно 266 пъти.)
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #4423 -: февруари 06, 2008, 23:15:17 »

третата


* roklia- dolna 4ast.jpg (26.88 KB, 600x374 - видяно 293 пъти.)
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #4424 -: февруари 07, 2008, 09:18:11 »

Ох тва че няма да намеря такава в Асеновград е ясно ,но поне да могат да ушият нешо шо годе свястно.ама след като видях роклята на Авва и мисля че е възможно:)

Гери, ако се вгледаш по-внимателно в роклята ми и ако видиш първоначалната ми идея напред в темата, ще видиш съществена разлика. Забележи как моята показана рокля /не готовата/ и твоята първа показана са почти идентични в деколтето- то е нежно и по-прилепнало. Но тук хората явно не умеят да шият бааааш така, та си я направиха както им харесва- с плат отдолу,а отгоре яко набор-и стои по-бухнало,а не трябва.
Освен това-линията! На пробата долния ми плат беше плътно по мен до талията, а като сложиха дантела отгоре съвсем друго стана-от под бюста пада в права линия.
Тоест-пак не като показаното от мен.
Няма спор, че роклята ми е различна и аз си я харесвам, но пак не е точно това, което исках. Ако имаш финансова възможност-по-добре си купи готова!
За моята рокля ходих 1 път на проба, един път да избирам дантелата-трябваше да чакам,докато докарат нови дантели, и я взех късно следобед на второто ходене. Предполагам,че може да се ушие за 1 седмица,ама не те съветвам да рискуваш! good
Активен
Страници: 1 ... 293 294 [295] 296 297 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines