Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 16:43:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 292 293 [294] 295 296 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1548851 пъти)
 
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #4395 -: февруари 04, 2008, 16:19:46 »

renka_87, преди малко разглеждах албума ти. Кога е сватбата? И дали ще бъде в зелено, защото виждам панделката ти отзад е зелена. Аз/ние/ все още не сме решили какъв ще е другият цвят освен бялото. Молото иска в розово или лилаво, но това е вече преекспонирано толкова. Аз харесвам много зелено и оранжево.
Ех, като ви гледам в роклите ви завиждам благородно Bravo Искам да дайде и моят момент да меря рокли....
Ава, нямам думи. Страхотна си!!!! Наистина!!!
Мила за да не ти се карат или да ти изтрият мнението и моето виж темата за цветове на сватбата
Мисля че бях написала там pardon
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #4396 -: февруари 04, 2008, 16:26:09 »

renka, имаш ли зелено на роклята и отпред или са само връзките? Оглеждам за идеи как да вмъкна малко розово в роклята си (която не съм избрала де). Гледах в чуждите списания, че е много популярно връзките на корсета да са с различен цвят. И още нещо искам да те питам, как се чувстваш в рокля с обръчи. Защо аз като пробвах предимно стоях на едно място, интересно ми е как се движи човек, как сяда и т.н. Тежко и неудобно ли е?
Май те засипах с въпроси blush
Активен
pisanka
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



« Отговор #4397 -: февруари 04, 2008, 16:52:17 »

Здравейте отново на всички  give_rose
Писах преди няколко дни, но май покрай невероятно красивите рокли на Авва и Ренка 87 никой не забеляза поста ми  cray
Както и да е...все още и аз нямам рокля,плануваме сватба през Юли, така че има време, но желанието да намеря прекрасна рокля расте с всеки изминал ден.... girl_wink
Спряла съм се на 10 рокли(скромен избор, а  tease ),които са в моята галерия и мисля да поръчвам от САЩ. Ще се радвам ако имате време и желание да ги разгледате и да си кажете мнението

Благодаря и до скоро good
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #4398 -: февруари 04, 2008, 17:01:22 »

Писанка, ясно е , че си се спряла на рокля тип 'Принцеса' с шлейф !!! НО защо ще поръчваш, ти в БГ ли си живееш, не можа ли да харесаш някоя в родните магазини !!!??? smile все пак да я облечещ да се видиш с нея, дали ще ти отива !!! smile на снимка е едно, на живо друго !!! " успех

всички рокли в галерията ти са страхотни smile
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #4399 -: февруари 04, 2008, 17:03:29 »

Писанка всички са страхотни.Най-много ми харесва осмата,първата и последната/по прибраните/.Но по-добре премери първо и после поръчвай.Дори и да ни е същата, поне подобен модел, защото има вероятност на теб да не седи така катко на манекена girl_wink
« Последна редакция: февруари 04, 2008, 17:13:03 от mariana » Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #4400 -: февруари 04, 2008, 17:07:48 »

Всичко рокли са много красиви..... Bravo
Трудно би било да откроя най-красивите, но тези които ми направи най-много впечатление са втората рокля с прическата в която има пера(уникална прическа) и озаглавената по този начин рокля giselle-back
Както казах всички са много красиви...и която и да избереш ще си уникална с нея.......Аз като цяло харесвам  почти всички рокли в чуждите сайтове........Но това не мога да кажа и за бг вариантите---нз защо.....но такива рокли , които съм виждала в Испания, Итали, Франция тук не съм-----за жалост....
Успех с избора.....но още веднъж страхотни са!
« Последна редакция: февруари 04, 2008, 17:09:34 от bibsi » Активен
pisanka
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



« Отговор #4401 -: февруари 04, 2008, 17:12:02 »

Първо благодаря за бързите отговори  blush give_rose
Аз живея в Лондон и няма да имам много възможност да обикалям по магазините в БГ.. sad
Иначе относно роклите тук мерих 5 от тях и стоят коя от коя по-добре.... girl_impossible
За съжаление обаче снимките не са позволени, особено с рокли на Маги Сотеро на които съм се спряла аз, така че няма как да ви се покажа cray
Четох преди пост за още една булка, която мислеше да поръчва оттам, но вече загубих дирите на всичко......не знам дали вече е поръчала и дали е доволна. Но аз трябва скоро да се ориентирам, защото срока на доставка е 10-14 месеца и трябва да съм подготвена shok
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #4402 -: февруари 04, 2008, 17:20:04 »

pisanka, аз също живея в Лондон и миналата година си взех роклята ми от тук, с две ръце препоръчвам роклите на Проновияс, страшно са красиви, главния им магазин е на Bond Street. Много съм доволна от отношението в магазина а моделите на Проновияс са от прекрасни по-прекрасни http://www.pronovias.com/index_entrada.asp
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #4403 -: февруари 04, 2008, 18:01:29 »

pisanka, аз ти видях поста още тогава. Разгледах роклите, както и сега, но ми се струва, че доста си приличат и не мога да избера една. Все пак първата снимка на втория ред като че ли първа ми направи впечатление. Според мен отиди да мериш, на място и детайлите на роклите ще се виждат по-добре.

zvezdiche, аз пробвах една с малък обръч долу (тези много големите са с по 2) и ми се стори много лекичка и удобна, не виждам как ще има обем, ако няма обръч.

Ели, вярно че не ти се мотат в краката, но роклята, която аз най-много харесах от обемните е много тежка - самият плат като че ли е такъв. С нея, като се завъртя на 90 градуса, както съм на едно място, и се вижда как тя се завърта след мен. А толкова ми харесва, воалчетата, голямата пола... ох, още дълго ще слушате моите колебания май cray
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #4404 -: февруари 04, 2008, 18:39:12 »

Четох преди пост за още една булка, която мислеше да поръчва оттам, но вече загубих дирите на всичко......не знам дали вече е поръчала и дали е доволна. Но аз трябва скоро да се ориентирам, защото срока на доставка е 10-14 месеца и трябва да съм подготвена shok
pisanka,
момичето, което говореше за рокля на Маги се казва klarafina.
тя си поръча роклята от магазина, в който е пробвала, не от сащ. аз проверих цените за роклята й за район чикаго и беше $1100+такси(около 9% от стойността на роклята). казаха ми на повечето места 5-6 МЕСЕЦА за доставка. ако сватбата ти е юли 2008, ще ти трябва rush доставка, за която се доплаща между 120 и 150$. можеш да се обадиш в който и да е магазин, представител на Маги и да поръчаш роклята - те ще ти чарджат кредитната карта по телефона. за доставка до европа - повечето не изпращаха или не знаеха, от 3 места ми казаха, че няма проблем, 2 от които не знаеха цена за доставка, от 1 ми казаха, че ще струва супер скъпо+ ме предупредиха, че трябва да се плати мито на стойността на роклята. препоръчаха човек да я вземе и занесе или изпрати.
искам да спомена и други 2 факта - роклята ще бъде някакъв размер, най-близък до твоя и е вероятно да се правят промени. ти трябва да имаш добър шивач, на който да платиш, както и факта, че след корекциите роклята се почиства и глади(пак се заплаща). сметнати всички разходи  - цената на  роклята става същата като в европа(до колкото разбрах там тези услуги са включени в цената на роклята).
abel мисля, че беше с поръчана рокля от сащ - тя може да ме опровергае и да не съм права за някои неща, но това ми е информацията за момента.
« Последна редакция: февруари 04, 2008, 20:56:06 от Anichka » Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #4405 -: февруари 04, 2008, 19:40:11 »

Мацки вижте тази рокля невероятна е


* 06L009-01[1].jpg (54 KB, 266x400 - видяно 7908 пъти.)
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #4406 -: февруари 04, 2008, 22:04:41 »

Бих добавила, че с моята рокля така както е по мен се чувствах много комфортно. Движех се нормално. Влизах в джипа от воле - това от което се притеснявах най-много. Цял ден си ми беше като втора кожа.
Просто си е въпрос на вкус. Дали с голяма пола или с подчертана линия на тялото, няма значение. Важното е да ви е удобно.
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #4407 -: февруари 04, 2008, 22:14:49 »

Моята рокляе с обръчи
Когато си я взех попитах в магазина всичко което ме интересуваше-как да сядам с нея,как ще хося до тоалетна,как ще слизам по стълби,как ще се кача в колата и т.н.
Когато я облякох вкъщи пробвах повечето неща
Роклята не е тежка,като се има впредвид че е от две части
Полата е с основа от американски сатен,който не лъщи и два пласта от матирана органза-също нелъщяща и всичко това (поне според мен) не тежи pardon
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #4408 -: февруари 05, 2008, 09:30:45 »

ето това е моята рокля.. smile само че разните флинтифлюшки няма да са такива точно, за база ще ползваме абсолютно изчистен модел, а допълнително ще се сложат презрамки, тук-там камъче.. чувството да си в тази рокля е много нежно..   Ashamed


* roklia.jpg (54.29 KB, 1200x1600 - видяно 435 пъти.)
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #4409 -: февруари 05, 2008, 09:43:14 »

това беше роклята за бала ми,но и за сватбена става blush отзад имаше голяма червена панделка blush и с червени обувки стоеше много добре,имаше и обръчи,но аз ги махнах за ужас на майка ми и роклята стоеше много по-красиво blush може да се хареса на някоя булка pleasantry
Активен
Страници: 1 ... 292 293 [294] 295 296 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines