Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 16:14:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 289 290 [291] 292 293 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1548800 пъти)
 
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #4350 -: януари 30, 2008, 16:38:29 »

kateto , тази роклята е божествена.  good Bravo
Аз по рпинцип търся точно нещо такова, но с презрамки, тъй като бюста ми не е много голям и не мисля, че такъв тип бюстие ще ми стой добре и че изобщо ще стой  pardon
Активен
vesi1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 176



Моят сватбен албум

« Отговор #4351 -: януари 30, 2008, 16:54:59 »

Днес трябваше да ходя до  центъра, да взема едни документи и като си свърших работата,какво мислите реших да направя-да мина по магазините да разгледам роклите.Нямаме много магазини, но все пак са около4-5 Спрях  се пред първия и като че ли се чудех дали да влезна.Но се реших  и влезнах(м/у другото съм много стеснителен и срамежлив човек и не обичам да разпитвам хората) имаше толкова красиви неща и рокли.За мое учудване момичетата бяха много мили и ме предразположиха да разпитвам,  да разглеждам и даже и да меря една страхотна рокля, но аз не пожелах, защото бях сама, а  мн.ми се иска  ког.облека рокля да има някой с мен.И така 1,2,3,магазина и бях вече замаяна от разнообразието и красотата.Бях стигнала до дома на младоженците(а вътре има мн.рокли)и реших да влезна(като ходихме да се записваме роклите не бяха хубави) и както си разглеждах очите ми попаднаха на една страхотна рокля, която така блестеше от слънцето че просто се спрях и седях като хипнотизирана shok.Точно това беше моята рокля мечта, но и аз незнам защо не я пробвах и да ви кажа сега съжалявам crazy
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #4352 -: януари 30, 2008, 17:01:30 »

Днес трябваше да ходя до  центъра, да взема едни документи и като си свърших работата,какво мислите реших да направя-да мина по магазините да разгледам роклите.Нямаме много магазини, но все пак са около4-5 Спрях  се пред първия и като че ли се чудех дали да влезна.Но се реших  и влезнах(м/у другото съм много стеснителен и срамежлив човек и не обичам да разпитвам хората) имаше толкова красиви неща и рокли.За мое учудване момичетата бяха много мили и ме предразположиха да разпитвам,  да разглеждам и даже и да меря една страхотна рокля, но аз не пожелах, защото бях сама, а  мн.ми се иска  ког.облека рокля да има някой с мен.И така 1,2,3,магазина и бях вече замаяна от разнообразието и красотата.Бях стигнала до дома на младоженците(а вътре има мн.рокли)и реших да влезна(като ходихме да се записваме роклите не бяха хубави) и както си разглеждах очите ми попаднаха на една страхотна рокля, която така блестеше от слънцето че просто се спрях и седях като хипнотизирана shok.Точно това беше моята рокля мечта, но и аз незнам защо не я пробвах и да ви кажа сега съжалявам crazy


момичееее, бягай да я пробваш с някого!!! и разкажи после!!

а пък аз имам страхотна главоблъсканица, как се казваше този твърд и яко намачкан плат, който може да замести обръча под подплатата на роклята? моля, ако се сещате ми кажете
Активен
kateto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



« Отговор #4353 -: януари 30, 2008, 18:40:34 »

d_petrovska ми и моя бюст не е голям, но нищо не мога да си харесам с презрамки cray huhhuh.gif nea... и затова си мисля да пробвам няколко модела без презрамки  Girl_hide( в събота съм на разузнаване дали ще се харесам в модел без презрамки де) .. примерно отдолу под роклята сутиен без презрамки, който да направи малко оптическа измама Bravo tease O_Oи така.. нещо такова..  blush Аааа и на тази рокля винаги може да и се сложат някакви презрамки нали ? smile

Весии.. тичай да я пробваш тази рокля, защото само ще го мислиш..  girl_wink smile
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #4354 -: януари 30, 2008, 18:50:51 »

Днес влязох в Булченска къща Холидей. Много се разочаровах,че всички рокли бяха на закачали и за да добиеш представа трябва да ги облечеш. В това отношение Сватбен център София много ми допадна,
всички рокли са облечени на манекени.
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #4355 -: януари 30, 2008, 19:12:17 »

kateto, има много хубави модели с презрамки. Ето един вариант.


* 004311482.jpg (87.99 KB, 474x632 - видяно 252 пъти.)
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #4356 -: януари 30, 2008, 19:14:00 »

А ето и на какво се натъкнах в сайта на Деметриос. Там има страхотни рокли (и на страхотни цени , разбира се  pardon)


* 004161757.jpg (69.89 KB, 474x632 - видяно 261 пъти.)
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #4357 -: януари 31, 2008, 09:28:04 »

момичета, това са моделите, които много ми допадат.. първата я видях на места по-назад в темата, от нея много ми харесва горната част, а от втората рокля - долната част (моделът е от http://www.maggiesottero.com , Faith, благодаря smile )
мисля че за висока и слаба жена е доста приятно решение smile


* dvete.jpg (58.79 KB, 789x563 - видяно 244 пъти.)
« Последна редакция: януари 31, 2008, 09:32:29 от zvezdiche » Активен
MTRA
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 8



« Отговор #4358 -: януари 31, 2008, 09:42:26 »

здравейте, и аз да се включа за моделите, тази на мен много ми допада, и наистина за висок и слаб човек ще е идеална  girl_wink


* 515.jpg (87.83 KB, 787x1181 - видяно 257 пъти.)
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #4359 -: януари 31, 2008, 09:47:34 »

Здравейте smile

Аз вчера влязох точно на 3 места. Имам малко снимки, но не съм ги свалила от телефона, а не знам до колко са добри като качество. Като резултат мога да кажа, че се харесах в почти всички рокли... Направо не знам как ще избера нещо girl_impossible

Ходих в Одета. Там мерих роклята, която още миналато лято си харесах. Момичетата бяха любезни и много се впечатлиха от историята как съм писала на списанието да питам на кого е моделът. Ще пиша и в съседната тема - продължават да обясняват как е най-добре до 2-3 дни да си поръчаш роклята, за да е готова на време и, че бързо трябва да вземеш решение, което ме дразни. Корсетите им много ми харесаха като форма, но от всичко, което видях, "моята" рокля си остана най-хубавата. Не разбирам много от платове, но изглеждат хубави. Въпросната рокля струва 1200 лв. Тя е голяма, с няколко обръча.
След това бях в Марция. Роклите там също много ми хареса. Цените са доста ниски. Погледнах няколко етикета и не видях цена над 500 лв. Там пробвах и една рокля, която е само с един обръч, тоест доста по-прибрана, която много ми хареса как ми седи. Общо взето на роклите им личи, че са от по-евтини материи, но са много много красиви.
И последно отидох в Симон. Направи ми впечатление, че има много абитюрентки там. От трите места определено беше най-популярното. Роклите им са много красиви и много добре изработени. Там ми обясниха, че според тях, за моята фигура (доста съм нисичка) са по-подходящи модели без обрачи. Пробвах един такъв, много ми хареса как стои... изобщо във всички рокли се хареса, както вече ви казах blush Премерих и една с обръч, която е симпатична, но я премерих по-скоро, защото ми дадоха да се снимам спокойно и исках да имам снимка и стакава рокля. Цените - първата беше 1650лв., втората 1300 лв.

Сега имам да реша два основни въпроса, преди да продължа с обикалянето. Дали искам рокля за около 500-600 лв. или искам рокля за 1000-2000 лв. Като и двата варианта ми харесват, но клоня към втория, защото мога да си го позволя и въпреки че мисля, че са неразумно много пари за един ден, все пак този ден никога няма да се повтори.
Другото е каква рокля искам - без обър, с обръч, с няколко обръча... Това ми е по-сложно вече sad
Активен
abel
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #4360 -: януари 31, 2008, 10:15:10 »

...
Сега имам да реша два основни въпроса, преди да продължа с обикалянето. Дали искам рокля за около 500-600 лв. или искам рокля за 1000-2000 лв. Като и двата варианта ми харесват, но клоня към втория, защото мога да си го позволя и въпреки че мисля, че са неразумно много пари за един ден, все пак този ден никога няма да се повтори.
Другото е каква рокля искам - без обър, с обръч, с няколко обръча... Това ми е по-сложно вече sad
smile
И аз като всяка булка се чудих доста, струва ли си нещо толкова пари, когато е само за един ден...
В крайна сметка стигнах до извода - щом мога да ги отделя, ще го направя. И не съжалявам...
Ако имаш възможността - направи го! По време на подготовката всички мислим кое колко ще струва и напасваме една голяма и дълга поредица от сериозни разходи.
Когато обаче дойде деня - вече става дума само за това как се чувстваш.  smile И от този момент нататък - си казвам, добре, че направих това или онова smile Защото точно този момент връщане няма... Остават само снимките, филма и спомените...
И когато влезеш в 'нормалния режим' - на ежедневието и на разходите, като минат няколко месеца се замисляш колко е преходен финансовия разход, а колко непреходен е спомена от събитието smile
Пари се изкарват и се харчат  Wink
Аз от моя гледна точка, като минала по вече по този път, бих посъветвала всички булки - ако имате възможност - купете си това, което наистина ви харесва - без значение дали ще е 200 или 2000 лв. - важното е да знаете, че е възможно най-близо до мечтаната рокля!
Спомените и  емоциите цена нямат - ако не си ги направите сами, кой друг ще го направи  Wink
Това като цяло важи за организацията на цялата сватба - поне според мен  smile Wink
Активен
moiatasvatba
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



« Отговор #4361 -: януари 31, 2008, 10:49:31 »

Здравейте smile

Аз вчера влязох точно на 3 места. Имам малко снимки, но не съм ги свалила от телефона, а не знам до колко са добри като качество. Като резултат мога да кажа, че се харесах в почти всички рокли... Направо не знам как ще избера нещо girl_impossible

Ходих в Одета. Там мерих роклята, която още миналато лято си харесах. Момичетата бяха любезни и много се впечатлиха от историята как съм писала на списанието да питам на кого е моделът. Ще пиша и в съседната тема - продължават да обясняват как е най-добре до 2-3 дни да си поръчаш роклята, за да е готова на време и, че бързо трябва да вземеш решение, което ме дразни. Корсетите им много ми харесаха като форма, но от всичко, което видях, "моята" рокля си остана най-хубавата. Не разбирам много от платове, но изглеждат хубави. Въпросната рокля струва 1200 лв. Тя е голяма, с няколко обръча.
След това бях в Марция. Роклите там също много ми хареса. Цените са доста ниски. Погледнах няколко етикета и не видях цена над 500 лв. Там пробвах и една рокля, която е само с един обръч, тоест доста по-прибрана, която много ми хареса как ми седи. Общо взето на роклите им личи, че са от по-евтини материи, но са много много красиви.
И последно отидох в Симон. Направи ми впечатление, че има много абитюрентки там. От трите места определено беше най-популярното. Роклите им са много красиви и много добре изработени. Там ми обясниха, че според тях, за моята фигура (доста съм нисичка) са по-подходящи модели без обрачи. Пробвах един такъв, много ми хареса как стои... изобщо във всички рокли се хареса, както вече ви казах blush Премерих и една с обръч, която е симпатична, но я премерих по-скоро, защото ми дадоха да се снимам спокойно и исках да имам снимка и стакава рокля. Цените - първата беше 1650лв., втората 1300 лв.

Сега имам да реша два основни въпроса, преди да продължа с обикалянето. Дали искам рокля за около 500-600 лв. или искам рокля за 1000-2000 лв. Като и двата варианта ми харесват, но клоня към втория, защото мога да си го позволя и въпреки че мисля, че са неразумно много пари за един ден, все пак този ден никога няма да се повтори.
Другото е каква рокля искам - без обър, с обръч, с няколко обръча... Това ми е по-сложно вече sad
Виж, това с финансовата част от дилемата е по-лесното!
В крайна сметка човек не се жени по милион пъти и ако има възможност, е прекрасно да си изживее всичко напълно,както си му е реда!
Относно цената на роклята-по-добре е първо да си харесаш такава и просто да се замислиш можеш ли да си я позволиш.С обръч, без,силует-всичко е строго индивидуално и е въпрос на проби и вкус.
Както знаем, не всичко, което ни е харесало на витрина или в списание или сайт е същото в действителност и ни стои толкова умопомрачително, колкото сме си представяли!
Така че, ако имаш време и нерви, не се колебай да обиколиш, за да си наясно и да можеш да вземеш най-правилното решение и най-прекрасната рокля-Твоята рокля!!!
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #4362 -: януари 31, 2008, 13:32:50 »

Благодаря за съветите!

И според мен по сериозният въпрос е за моделът рокля. Затова съм в голяма чуденка, искам първо да взема най-общо решение като силует какво искам, а се харесах вчера в много различни рокли. Довечера, ако успея ще ви пусна малко снимки, но то от тях не се вижда много добре.
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #4363 -: януари 31, 2008, 16:26:47 »

Веси, бързо върви и пробвай. Не е нуждо да си с някого. Ти като си я харесаш и като решиш,че това е твоята рокля няма нужда друг да ти го каже. good
Арлина и според мен цевата няма толкова голямо значение. Е ако трябва да бъда точна няма да дам 2000 лв. за рокля,която ще стои след това в гардероба. Тези пари предпочитам да ги вложа в украсата, или пък подаръците на гостите. Всеки има различно мнение. Ще чакам снимките с нетърпение.
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #4364 -: януари 31, 2008, 17:41:21 »


кажете си мнението за това моля  blush


* dress.jpg (30.06 KB, 375x500 - видяно 266 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 289 290 [291] 292 293 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines