Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 10:14:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 288 289 [290] 291 292 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1548133 пъти)
 
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #4335 -: януари 28, 2008, 15:14:48 »

misskapriss аз пък мисля че роклята ти стои много хубаво, наистина ти пасва, но не трябва да се събразяваш с нашето мнение тук, хора всякакви , вкусове също, въпраса е ти да почувстваш че това ще е роклята / имам в предвид че дори да не е точно тази конкретно, когато видиш тази с която ще си мисля че наистина ще го почувстваш.
А тук всеки има различно виждане за много неща.
Faith в този сайт има все страхотни рокли, радвам се че и ти си намерила своята рокля мечта, а на мен защо ми е толкова трудно незнам.... Уж като гледам всичко ми харесва, но нищо не ми е на 100% на сърце.
« Последна редакция: януари 29, 2008, 09:37:07 от maria_lakova » Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #4336 -: януари 28, 2008, 18:12:34 »

misskapris, на мен също ми харесва роклята, а и ти ми харесваш в нея good

Според мен трябва да се съобразиш със себе си, а не с майка ти или някой друг. Нали ти ще си я носиш. Аз съм предупредила - като избера нещо за сватбата не искам да чувам отрицателни мнения. И без това много се колебая и има голям избор за повечето неща. Когато искам мнение питам, когато съм решила съм решила.
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #4337 -: януари 28, 2008, 22:59:57 »

ani4ka1710 и Arlina, мерси и двечките за мненията. Аз не съм 100% за тази рокля. Имам много време и смятам да пообиколя и да разгледам.

Ели . мерих една рокля точно като твоята, но на теб ти седи по-добре или поне на мен повече ми хареса облечена на теб smile Иначе и на мен ми направи впечатление че тази е подобна на тази на Selvet, но нейната май беше с розово smile
Активен
iveto_e
Любопитен
*
Публикации: 26



Моят сватбен албум

« Отговор #4338 -: януари 28, 2008, 23:13:34 »

Arlina, наденцето, gadamer4e, avva_stz, iveto_e, KlaraFina благодаря ви много за съветите и куража който ми дадохте! Преди два дена премерих роклята, която си бях харесала, стои ми страхотно и направо я поръ§ах. До голяма степен дължа тази рокля на вас  heart!


Еееее, няма ли да ни пуснеш една снимчица. Ако нямаш когато си я пробвала поне от сайта. Много съм любопитна. Показвам моята в замяна  girl_wink

P.S. Коланчето ще е с цвета на роклята.


* 17255-2.jpg (21.08 KB, 420x549 - видяно 249 пъти.)
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #4339 -: януари 29, 2008, 08:56:30 »

Iveto_e, поздравления за избора, страхотна е!  Bravo Bravo Bravo

Regina, е прави ли се така сега- да ни дразниш любопитството само blum Давай снимки!


Моята рокля леко напредва... =]Вчера бях на първа проба...в 17.30..пътувахме 1час по нощите и валеше сняг...кошмар. Но много ми хареса като за първа проба- линията на роклята е точно каквато я искам, абе да ви кажа, с това парче бял плат се харесах повече, отколкото с която и да е от обличаните от мен рокли..странна работа crazy

И като ми наложиха дантелата да видим как стои на плата-ахнах...това беше чувството,което чаках да усетя! yahoo Само че като направиха калкулации, роклята щеше да излезе 900лв. Oh my ... Дантелата е скъпа. sad
Сега...свеки ми каза,че до 700лв може да реагират, аз мога да додам още 200, ама..не си струва crazy Ако мога да ги дам,без да ги усетя и да ми натежат на бюджета-да, ама така-да се лишавам от нещо друго и да давам от минималните си спестявания... blush

И сега в събота ще избирам друга дантела или вече..ох..не знам pardon
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #4340 -: януари 29, 2008, 09:11:59 »

Авва, дантелата прави чудеса с една рокля, може би дори повече от колкото предполагаш. Добре си помисли дали ще я сменяш, макар че разбирам мотивите ти.
Роклята, която аз съм харесала е супер елементарна и цялата й красота идва тъкмо от дантелата.
Активен
abel
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #4341 -: януари 29, 2008, 18:15:48 »

iveto_e роклята ти е страхотна  Bravo  Ама ми е чудно няма ли да ти е малко неудобно, ако се влачи толкова много отзад?  Винаги ми е било чудно как се танцува с такава ролкя?  Wink

Почти всички рокли, които имат шлейф имат механизъм за закачане на шлейфа  smile
Той се прибира отзад и дължината на роклята става еднаква  Wink
В зависимост от типа на шлейфа - има и различни типове 'закачания'.
Активен
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #4342 -: януари 29, 2008, 18:18:50 »

Ето, ето показвам...


* Picture1.jpg (25.89 KB, 669x769 - видяно 260 пъти.)
Активен
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #4343 -: януари 29, 2008, 19:14:30 »

И от другата страна...


* Picture2.jpg (30.74 KB, 655x771 - видяно 247 пъти.)
Активен
iveto_e
Любопитен
*
Публикации: 26



Моят сватбен албум

« Отговор #4344 -: януари 29, 2008, 22:00:15 »

Regina роклята ти е страхотна  yahoo
Мисля, че и аз я гледах докато още бях в перода на избор.
Иначе за шлейфа е точно така както Abel обясни - закачва се отвътре и роклята се изравнява, шлейфа ще е пуснат само за церемонията.
Ава и аз си мисля, че дантелата е нещо, което ще направи роклята ти неотразима (аз много харесвам дантела), но в крайна сметка разбирам какви са ти съображенията. Аз когато ходих да пробвам рокли и направо се влюбих в една - беше точно моя номер, седеше ми като излята, нямаше нужда от никакви корекции, долната част е от сурова коприна, а горната от невероятна дантела, но ... струваше доста повече от колкото можех да си позволя - 1800 $. За сравнение моята е - 580 $. Показвам снимка на роклята, ако някой може да си я позволи - невероятна е! Марката е Paloma Blanca.
Сигурна съм обаче Ава че какъвто и вариант на дантела да избереш ще бъдеш невероятна булка.  Bravo


* Paloma_Blanca_3850.jpg (23.24 KB, 381x562 - видяно 276 пъти.)
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #4345 -: януари 29, 2008, 23:15:23 »

iveto_e тази рокля е страхотна Bravo

Имам питанка smile Някой ходил ли е до Одрин да гледа за рокля. Майка ми ходили с баща ми за един уикенд там и се прибраха супер въодушевени. Какви ролки имало, какво платове,какви воали и т.н. Подлудяват ме с този Одрин. Само да се запролети и сме там за един уикенд. Ако някой е ходил, споделете впеатленията си моля. Кои магазини си струва да посеи човек и каквото още се сетите pardon

10x сладурки  give_rose
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #4346 -: януари 30, 2008, 09:07:03 »

Iveto, благодаря  give_rose

Regina, аз към твоята рокля съм пристрастна, защото е много подобна на моята, да не кажа почти същата! funnytooth Същото деколте, същите ръкави, същата панделка- мисля, че са от една колекция. girl_wink Само дето няма да имам дантела на бюста, а само надолу, и ще е цяла, не разтворена като при теб good Така че одобрявам избора ти на 200%! girl_wink good Bravo
Активен
kateto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



« Отговор #4347 -: януари 30, 2008, 11:04:06 »

Момичета... какво ще кажете за тази :
http://www.sonja.nl/vrouwen_detail.asp?ID=2210&Tiepe=vrouwen

Толкова много рокли изгледах, че започнаха вече всички да ми изглеждат еднакви, но тази ми се вижда сладка smile
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #4348 -: януари 30, 2008, 11:34:46 »

Здравейте момичета , въпреки , че моята сватба вече мина smile все още ми е интересно да разглеждам булченски рокли , smile
Ето ви едно интересно линкче с различни моделчета :
http://www.nergisgelinlik.com/yurtdisi.html

http://www.gelinlik21.com/2008-gelinlik/

« Последна редакция: януари 30, 2008, 11:37:28 от Selvet » Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #4349 -: януари 30, 2008, 11:40:34 »

kateto, аз харесвам такъв тип рокли. Мисля, че българските дизайнери имат подобни и би трябвало да намериш къде да ти я ушият.

Аз след малко излизам и ще ходя с приятелка да гледам рокли. Стискайте палци да харесам нещо smile
Активен
Страници: 1 ... 288 289 [290] 291 292 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines