Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 13:34:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 286 287 [288] 289 290 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1548514 пъти)
 
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #4305 -: януари 24, 2008, 17:28:15 »

misskapriss, мислиш ли че в Чехия ще има по-хубави платове. То и без друго в България почти всички са вносни.

Момичета, като си купуваш роклята тюла с обръчите отделно ли се плаща или влиза в цената на роклята. На мен днес ми казаха че се купува отделно и струва, затаете дъх..., 150 евро. Ама по нищо не се различава от тези, които съм виждала в България.

Ох, направо  cray Плачещо момиче, ама ще разкажа друг път за моите изживявания по магазините за рокли. Трябва малко да си успокоя страстите.
Активен
jennifer
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45


Да живее любовта :)


« Отговор #4306 -: януари 24, 2008, 18:06:23 »

misskapriss, мислиш ли че в Чехия ще има по-хубави платове. То и без друго в България почти всички са вносни.

Момичета, като си купуваш роклята тюла с обръчите отделно ли се плаща или влиза в цената на роклята. На мен днес ми казаха че се купува отделно и струва, затаете дъх..., 150 евро. Ама по нищо не се различава от тези, които съм виждала в България.

Ох, направо  cray Плачещо момиче, ама ще разкажа друг път за моите изживявания по магазините за рокли. Трябва малко да си успокоя страстите.

Аз съм си шила рокля за бала в Роматника и трябваше да си платя обръчите.Но няма смисъл да даваш 150евро. Поръчай си ги в България,по-евтино ще излезнат 100%.  good Аз тук в Лондон като гледам рокли,ми казаха на няколко места,че също се плащат обръчите. И цените пак еднииии... angry
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #4307 -: януари 24, 2008, 18:26:09 »

jennifer, благодаря за отговора, подейства ми успокояващо.

Искам да попитам, дали някой знае как стой въпроса с поръчването на рокля по интернет от USA. Някой да има опит или познат с опит? Направо е престъпно, че едни и същи рокли струват двойно повече в Европа от колкото в щатите.

Темата може и да е дискутирана вече, но ми е трудно да изчета всичките 300 страници.

Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #4308 -: януари 24, 2008, 18:59:39 »

misskapriss, мислиш ли че в Чехия ще има по-хубави платове. То и без друго в България почти всички са вносни.

Момичета, като си купуваш роклята тюла с обръчите отделно ли се плаща или влиза в цената на роклята. На мен днес ми казаха че се купува отделно и струва, затаете дъх..., 150 евро. Ама по нищо не се различава от тези, които съм виждала в България.

Ох, направо  cray Плачещо момиче, ама ще разкажа друг път за моите изживявания по магазините за рокли. Трябва малко да си успокоя страстите.
и моето беше отделно но беше 70евро не 150 Oh my ...,ама мога дакажа че не е същото като българските,доста по добре изглежда ама не си заслужава защото то дефакто не се вижда
Активен
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #4309 -: януари 24, 2008, 19:24:56 »

И аз да кажа за Симон, че ходих на скоро. Харесах 2 рокли, но бяха по 1500 лв. Тези рокли от снимките, които са пуснати ги нямаше изобщо в магазина. А и не е магазин, а е апартамент. Предполагам, че с тези цени на роклите дизайнерката би могла да си позволи да наеме по-подходящо, ама айде....   Иначе в сравнение с много други места са по-хубави роклите (тези на снимките специално)
Активен
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #4310 -: януари 24, 2008, 19:32:28 »

Купувам много неща по интернет , основно eBay, доволна съм много - от US даже обувки съм си купувала. За булчинска рокля не смея без да съм я пробвала, затова ще се въздържа. За eBay имай предвид следното: избирай само професионални търговци с висок рейтинг (feedback score)), не купувай нищо от Китай (item located China), плащай с PayPal. Не забравяй че ще трябва да платиш ДДС и каквито там допълнителни данъци се надчисляват в твоята страна.
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #4311 -: януари 24, 2008, 20:35:25 »

Момичета, мисля че намерих РОКЛЯТА! Направя онемях като се видях в нея. Всичките ми  представи за "моята рокля" се преобърнаха на 180 градуса. 
Бях сама когато я пробвах, ще ми е интересно да чуя и мнение различно от това на консултантките в магазина, но определено това е моят фаворит.
В щатите струва точно на половина, вярвате или не. За щастие имам все още време дори от там да я поръчам.

Дами, представям ви прекрасната Mirabella


Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #4312 -: януари 24, 2008, 21:52:59 »

Много ви благодаря, радвам се че ви харесва.
Пробвах един номер по-голяма рокля, но по принцип съм доста "стандартна" и не очаквам изненади.

Момичета, моето съкровище току що ми каза пак да си помисля за роклята и че по принцип нямал нищо против да бъда с рокля за 300 лв. Мисля, че имаше предвид по-стандартна рокля без излишни изхвърляния.
Не че им има нещо на роклите от 300 лв, но все пак става въпрос за 10-кратна разлика в цените.
Аз съвсем се паникьосах. Май трябва да се наспя и да се поосъзная малко с тия цени, че между 300 и 3000 лв ...
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #4313 -: януари 24, 2008, 22:48:07 »

KlaraFina, наистина има разлика между 300 и 3000лв., но ако можеш да си го позволиш - хич и не се замисляй. Роклята наистина е невероятна и щом си сигурна, че я искаш - това е твоята сватба и имаш право да се поглезиш smile. Пък ако имаш нерви и свободно време - тръгвай по магазини и шивачки smile!!!
Успех!
Активен
galka_d
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



Моят сватбен албум

« Отговор #4314 -: януари 25, 2008, 09:21:11 »

Здравеите!
И на мен ми предстои  сватба на 8 юни.
Доста се порових в нета,разглеждах различни сайтове с рокли
вчера бях в ателието на принцес,но в пловдив.Пробвах различни рокли,но в краина сметка им обясних какво искам и ще ми ушият рокля по мои модел.Малко се притеснявам защото не знам дали са добри и как ще ми ушият моята рокля мечта.А и цената която ми определиха за това което искам маи е висока(2300лв),но пък платовете,дантелата и камъните-уж сваровски са много хубави.някои има ли информация за модна къща принцес благоевград.моля ви за съвет,защото утре трябва да дам капаро и да започват роклята.
Предварително ви благодаря!!!
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #4315 -: януари 25, 2008, 09:24:02 »

KlaraFina не ми се искаше и аз да ахкам и охкам,защото е ясно,че роклята е суууупер!НО и аз си бях извадила същата когато избирах модели и е направо вълшебна!!! *INLOVE*Не мисля,че трябва да се двоумиш!Вярно,че не е евтина,но съм сигурна,че за друго решение вече е късно-сега каквото и да пробваш ще ти бледнее и все тази ще ти е пред очите!Така че заслужава си!А и да не говорим,че ако тръгнеш да си шиеш почти никога не стават такава...
Боже толкова благородно ти завиждам!Давай момиче!За една булка май роклята си е най-важната!И да има нещо друго,което да не е в ред на самия ден всички ще са така зяпнали по теб,че никой няма да го забележи!
Успех и нямам търпение да те видя в нея! good give_rose
Активен
galka_d
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



Моят сватбен албум

« Отговор #4316 -: януари 25, 2008, 09:51:13 »

Проблема ми е че съм с много голям бюст и нищо готово не ми става,а и трябва да е направена така роклята,че да ми е удобна и да ми държи тежкия бюст.А това което съм измислила и искам е съчетание от няколко рокли от деметриос,еди к и малко моя измислица.Не знам дали ще се получи и дали са добри като шивачи в принцес
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #4317 -: януари 25, 2008, 10:13:26 »

За толкова много пари, няма ли да получиш някаква гаранция за това, което шият?
Аз си мисля, че ако имаш възможност да ходиш по-често при тях на проби няма да има проблем.

Според мен риска за това, което искаш, но не си пробвала предварително, да не стой както си го представяш, е много по-голям от риска да не ти ушият роклята добре.
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #4318 -: януари 25, 2008, 10:16:11 »

galka_d,
и аз съм с огромен бюст.
и аз харесах модели на Деметриос и колкото и да гледах готови, засхтото се притеснявах дали с шиенето ще се получи добре - нищо не харесах, а и нищо реално не успях да облека.
тук в София ходих 100 пъти в Романтика те шж щяха да ми показват подбна рокля, уж да ми шият само ме бавеха.

Моята я уших в Асеновград при Нели Праматарова - аз съм писала и стана много близо до оригинала, както и всичко съобразихме с моята фигура.
от готовите или не можех да ги закопчая на бюста или ми бяха ужасно широки на ханша. give_rose

желая ти успех, дано да е добра дизайнерката в този салон, на който си се спряла give_rose
« Последна редакция: януари 25, 2008, 10:48:39 от ivaiva » Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #4319 -: януари 25, 2008, 10:27:21 »

galka_d,
сега видях сумата - много е висока.
но си права, че всъщност материалите са много скъпи.
ако имаш тези пари и не те притеснява цената, не трябва да се тревожиш.

Клара - аз лично много добре познавам тялото си и кои дрехи (кройки) как ми стоят, снятам, че докато роклята се шие могат да се преценят тези неща.
От друга страна цената наистина е висока. Но аз например дадох само 50 лв. капаро и чак като взех ролкята платих останалите общо 570.
 Така, че можеш да ги следиш ако нещо не стане както трябва.
Активен
Страници: 1 ... 286 287 [288] 289 290 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines