Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 11:05:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 283 284 [285] 286 287 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1548229 пъти)
 
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #4260 -: януари 22, 2008, 15:48:15 »

Здравейте Ели, Принцеса...Благодаря ви за отговорите, направо имам страшно много въпроси, като се сетя пак ще ви питам. За цвета на рокля съм се спряла на чисто бял. И аз за ръкавиците си го мислех същото, но някак си така ми се искаше:)Иначе съм разглейдала толкова много албуми в сайта та са ми познатоо Маслинка и Ели. Просто в един момент предпочитах да видя как стоят роклите на истински момичета, а не по сайтовете за мода. Не съм сигурна колко пари мога да отделя за роклята, защото ще я купува свекървата...Но няма да е от марковите бутици, надявам се да намеря нещо подходяшо, защото май не ми се занимава с шивачки:)

има рокли и на хубави цени,  има и по-скъпи !!!! зависи от възможността на бъдещата ти свекърва !!!! smile

моята струва 560 лв. и то заради корсета който беше много твърд и много хубаво (поне на мен много си ми харесва, като се има впредвид, че съм пълна) оформяше талията ми !!! smile
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #4261 -: януари 22, 2008, 15:51:29 »

хайде, vanilly,
и аз да се включа girl_wink

не те съветвам да ползваш ръкавици, защото доколкото съм чувала са доста неконфортен аксесоар:)

а за вида на роклята - не  знам и аз много се надявах да намеря готова, но уви нищо не харесах.
оказа се обаче, че с шиенето всичко стана много добре yahoo
моята рокля излезе 580 лв.
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #4262 -: януари 22, 2008, 15:56:12 »

И моята не е маркова и е шита-излезе 370лв. pardon
От две части като полата е с обрач,платовете са американски сатен и матирана органза(не исках да лъщи),корсета е не много твърд и е с дантела на мини пеперудки blush
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #4263 -: януари 22, 2008, 15:58:11 »

Аз като най-прясно посетила Асеновград и като най-върлия противник на купуване на рокля от там, ще кажа само,че накрая се чудех между 3 рокли,които ми харесваха, и че за 400-450лв можеш да имаш прекрасна рокля!!!! Girl_hide
Активен
vanillyz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 94



« Отговор #4264 -: януари 22, 2008, 16:02:46 »

Благодаря на всички за отговорите на така дълго задаваните въпроси! Аз мисля първо да обиколя тук в София и после, ако не си харесам нищо да отида до Асеновград, но доколкото разбрах от форума май си заслужава да се отиде до там. А вие как направихте: с какви обувки мерихте роклите? Носихте ли си специални, първо си купихте обувките и бельото или? Аз все си представям, че първо се купува роклята...Вие какви обувки избрахте. Аз не съм много висока, но и бъдещият младоженец е с 15-20см само по-висок та мисля да си избера около 5 см и ако мойе да са удобни, въпреки е си падам по тънкия ток...
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #4265 -: януари 22, 2008, 16:36:55 »

Благодаря ви за съветите, но мисля да пробвам и двата варианта.Но повече клоня към рокля на две части.Ели ти си от Димитровград нали? Аз съм от Хасково,но сега живея в Варна.От къде си взе роклята? ( съжалявам ако си писала вече откъде и аз не съм видяла  give_rose)

да от Димитровград съм !!!! роклята ми е от "Милена" Асеновград, но всъщност се оказа по етикета от "Аз и Ти" СМолян !!!! smile

колкото до обувките vanilly не бързай, избери си рокля, а дължината само един път се реже, така че първо рокля и тогава обувки !!!! smile
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #4266 -: януари 22, 2008, 19:51:03 »

Мацки, в този сайт има хиляди модели на рокли и обувки - http://www.houseofbrides.com/home.php
Активен
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #4267 -: януари 22, 2008, 22:08:50 »

Браво Гергана, айде качвай снимки че нямаме търпение  smile

Иначе за роклите от две части - аз лично не ги харесвам, но то е защото като цяло не си падам по корсети и принцески рокли. Иначе знам от опит, че роклите с банели са страшно неудобни, че и тежки. На моя приятелка на сватбата първо, че едвам успя да се качи и да седне в колата заради обръчите на роклята, второ, че презрамките й протриха кожата на раменете, защото роклята тежеше доста. Така че според мен трябва да се намери вариант хем роклята да е хубава, хем да е и удобна, защото все пак булката не трябва да се чувства като жертвено агне само и само за да е с красива рокля. А и няма точна дефиниция на красивата рокля, тя не е по презумция с обръчи и корсети.
Активен
iveto_e
Любопитен
*
Публикации: 26



Моят сватбен албум

« Отговор #4268 -: януари 22, 2008, 22:39:13 »

здравейте,
някой знае ли дали в българия се продават рокли на фирма Mon Cheri?
Привет!
Една съфорумка-abel беше с подобна (ако не и същата) рокля на сватбата си-разкошна!Но нямам представа с каква марка е нейната,честно казано pardon -можеш да й пишеш Wink А ти какви корекции искаш да правиш по твоята рокля?

Привет,

за съжаление не мога да помогна в случая с марката - моята рокля е на Jim Hjelm.
Направо бях влюбена в нея и само си пратих мерките, за да ми я поръчат в щатите.
Не съм и правила корекции (което все още ме изумява...), само леко я повдигнах, за да не я настъпвам,
но самата рокля има страшно много ръчна работа по нея и като цяло модела позволяваше такава корекция сравнително лесно.
Затова го направихме в домашни условия.
Ти каква корекция искаш да направиш?
Мога да ти дам контакт на много добра шивачка, тя прави сватбената рокля на една наша съфорумка,
както и на няколко мои приятелки, затова мисля, че би могла да ти свърши добра работа.
Ако те интересуват детайли, пиши ми на лични.
Поздрави  smile
Здравейте момичета,
Работата е там, че аз си избрах и поръчах рокля в америка докато бях на гости на сестра ми. Мерих я в магазина, но там проблема е че имат само много големи номера (за тях не са чак толкова големи) и роклята на мен ми я прищипаха с едни щипки за да имам представа как стои. След това ми взеха мерки и по едни таблици на тази марка Mon Cheri определихме кой е моя номер. После аз намерих същата рокля в интернет с 200$ по-евтина и си я поръчках там. И в двата случая времето за доставка е 4-5 месеца, което не е проблем, защото моята сватба ще е на 14 юни. Притеснявам се обаче, че може да имам нужда от някакви корекции и понеже сестра ми ще ми донесе роклята някъде седмица преди сватбата ще имаме много малко време за реакция. За това искам да съм подготвена предварително с някоя шивачка която да може да направи необходимите корекции. Може пък и да няма нужда, кой знае?
Abel благодаря ти ще ти пиша на лични.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #4269 -: януари 22, 2008, 22:41:57 »

ама Гери още ли се почесва  P-(я бързо да покажеш роклята как може да кажеш "момичета тази вечер си взех роклята"бла бла бла и да не покажеш  P-(ааа не така момиче не си познала  tease tease tease
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #4270 -: януари 23, 2008, 00:50:26 »

гери само пусна мухата и избяга sad

ето малко предложения за рокли от мен Wink
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #4271 -: януари 23, 2008, 09:19:15 »

Мм, аз в Сияна пробвах една като третата, само че абсолютно права,без шлейф, и с една панделка на кръста. Докато се чудех я купиха. Oh my ... А струваше само 450 лв и беше прекраснааа!!! А как ми стоешеее... Girl_hide  blushАма аз нали не искам "изискано", а "романтично"..... tease И докато се обърна и манекенът, на който беше, се оказа празен  sad
Активен
abel
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #4272 -: януари 23, 2008, 12:26:57 »

Здравей Maslinka, много ти благодаря за хубавото посрещане в сайта. Ами определено ще пробвам подобни и не само, но ми се струва малко рано, мисля да започна през Април, а и дотогава ме чака цяла дипломна работа! Вкусът ми доста се промени от преди половин гдина, когато решихме да се женим, в моите снимки съм прикачила и други две рокли, които май няма да са:) Аз залагам освен на това да съм неотразима и на удобството, много ми се иска нищи да не ми пречи на доброто настроение...със сигурност ще има и було и ръкавици, но се чудя за чорапите, вие какво мислите...дали е ок през Август да съм със сандали и боси крака:)
Привет,
аз бях булка на 25.08 - бях със сандали и боси крака Wink
И слава богу - беше от онези дни, когато температурата минава 40 градуса в София.
Не че аз забелязах Wink но според гостите е била непоносима жега.
Така че, моят съвет е да не си взимаш, роклята 'топли' достатъчно Wink
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #4273 -: януари 23, 2008, 13:11:31 »

Ето сега и Гери и нейната хубава рокля  Bravo Bravo Bravo


* DSC00239.jpg (60.27 KB, 400x533 - видяно 341 пъти.)
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #4274 -: януари 23, 2008, 13:12:02 »

И от близо  girl_wink


* DSC00245.jpg (69.27 KB, 400x533 - видяно 294 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 283 284 [285] 286 287 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines