Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 13:27:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 282 283 [284] 285 286 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1548497 пъти)
 
princess22
Регистриран

Публикации: 2



« Отговор #4245 -: януари 21, 2008, 13:05:24 »

Здравейте, булки! Аз съм от тези, дето се опитват дистанционно от чужбина да си организират сватбата. Искам да ви споделя, че в Прага попаднах на една страхотна рокля, а в българските каталози не намирам подобна. Тук я дават под наем за 4 дни - около 350 евро. Не съм предубедена, ако роклята ми не е купена. Държа по-скоро на това да ми харесва и да изглеждам добре с нея. Нека снимката не ви лъже - роклята изглежда ефирна, но на практика тежи много. Молбата ви към тези от вас, които са обиколили сватбените бутици в България, е да ми кажете къде да търся рокля с леко смъкнато рамо. Оставам с впечатлението, че у нас дизайнерите шият предимно в две части и бюстието е без презрамки, а полата е торта.... Иска ми се нещо по-изчистено и класическо. Поздравяввам всички, които са се решили на голямата стъпка!  Bravo
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #4246 -: януари 21, 2008, 13:41:54 »

Princess22, много си права за роклите от две части, много са популярни сред българските дизайнери. Най-дразнещото е, че навсякъде се опитват да те убедят че тези модели стояли много по-добре.
Както и да е, модел със смъкнато рамо имат Грънчаров и син. Те имат и доста изчистени поли също. Както казах - моделите им са от две части.
Имай предвид че почти навсякъде казват, че можеш сама да си избереш модела или да направиш промени по техните модели, а защо не и да ти зашият бюстието със полата.

Активен
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #4247 -: януари 21, 2008, 13:59:27 »

Princess22:
http://wedboutique.com/4/wed_046.jpg
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #4248 -: януари 21, 2008, 14:06:54 »

Авичка, от трите рокли,които си пробвала най-ми харесваш с втората. Много е нежна. Тази,което е спорд теб твоята рокля е наистина красива,ти казваш,че ще се преправя и слава богу, защото така не показва тваята красота и чар. Ти си толкова нежна, нужна ти е наистина ефирна и красива рокля.
Успех и после да я покаже като е готова.
Ти поне си обиколила вече имаш представа за модела, а аз още съм наникъде. shok
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #4249 -: януари 21, 2008, 14:08:51 »

Много ми е интересно този тип деколкета удобни ли са?
Активен
princess22
Регистриран

Публикации: 2



« Отговор #4250 -: януари 21, 2008, 14:55:01 »

Благодаря, ще проверя Грънчаров и син. Аз пробвах тази, която по снимка никога не бих я избрала, но в салона ми я предложиха и се оказа, че стои страхотно. Дантелата е много красива. Колкото до раменете - те според мен са "с един куршум два заека" - хем за околните стои загадъчно - все едно роклята аха да ти падне  Wink, хем на теб ти дава по-голяма сигурност, защото все пак се държи на раменете ти  danceg

Активен
vanillyz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 94



« Отговор #4251 -: януари 22, 2008, 15:02:54 »

Здравейте всички:)))
Аз съм нова тук и много се радвам да споделя с вас емоцийте си! Ще съм булка на 23.Август 2008 година:) *YAHOO*Много сайтове разгледах, четох и вие какво сте писали по повод буленските рокли. Сега последно съм се спряла на подобна, но на малко по-малко бродерии, малко по семпла и не искам да е по тялото съвсем, не съм сигурна дали ще ми отива, защото съм 157 см висока и 53 кг. Но пък тези по-бухналите ми се струват още по-така...Ще се радвам да ми пишете!


* watters_8041B_1_.jpg (28.41 KB, 225x498 - видяно 320 пъти.)
Активен
diavalo
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 283



Моят сватбен албум

« Отговор #4252 -: януари 22, 2008, 15:22:34 »

Момичета как мислите кои модел рокля е по- удобна тези, които са от све част или тези които не са?
Аз искам да не е на две части, но всички ми казат , че са по - удобни  Girl_sing
Хайде тази от вас, които имат опит да споделят.  girl_wink
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #4253 -: януари 22, 2008, 15:25:18 »

Момичета как мислите кои модел рокля е по- удобна тези, които са от све част или тези които не са?
Аз искам да не е на две части, но всички ми казат , че са по - удобни  Girl_sing
Хайде тази от вас, които имат опит да споделят.  girl_wink
Когато си търсех рокля,пробвах и от двата варианта:
Тази,която беше цяла ми се свличаше,пробвах друг модел-пак така.
За това реших да е от две части и наистина е по удобно-поне за мен pardon
Активен
vanillyz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 94



« Отговор #4254 -: януари 22, 2008, 15:26:20 »

Здравей Maslinka, много ти благодаря за хубавото посрещане в сайта. Ами определено ще пробвам подобни и не само, но ми се струва малко рано, мисля да започна през Април, а и дотогава ме чака цяла дипломна работа! Вкусът ми доста се промени от преди половин гдина, когато решихме да се женим, в моите снимки съм прикачила и други две рокли, които май няма да са:) Аз залагам освен на това да съм неотразима и на удобството, много ми се иска нищи да не ми пречи на доброто настроение...със сигурност ще има и було и ръкавици, но се чудя за чорапите, вие какво мислите...дали е ок през Август да съм със сандали и боси крака:)
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #4255 -: януари 22, 2008, 15:28:26 »

моята беше от две части корсет и пола и ми беше много удобна !!! тъй като корсета няма мърдане и така яко ме бяха стегнали, че изглеждах като фиданка и да искаше нямаше как да се изсули !!!

колкото до роклите, ако са без призрамки, те съветвам отзад да са с връзки, че ако отслабнеш да не ти пада !!!! smile
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #4256 -: януари 22, 2008, 15:29:05 »

Здравей, vanilly! Аз бях булка на 25.08.2007 и мога само да ти препоръчам да си без ръкавици, защото ще ти е страшно горещо и ръцете ти ще се спарят.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #4257 -: януари 22, 2008, 15:32:05 »

Vanilly здравей !!!!! много е красива роклята, аз имам слабост към розовото и много ми харесва !!!! колкото до височината и килограмите, мисля че може да си позволиш каквато си поискаш рокля, така че меренето му е майката !!!! smile

колкото до удобството, определено роклите с обръчи не са от най-удобните, но пък на мен не ми пукаше и изобщо не обръщах внимание !!!! все пак е дълга рокля и мисля, че дори и да е без обръч пак ще има някакво неудобство, за сандалките  - нашата беше юли месец и си бях босичка, вече както си прецениш, някой и в жегата бяха с чорапи !!!!!! smile успех с роклята, повярвай ми, ще си промениш още няколко пъти избора на рокля smile

а за ръкавиците - Принцесата е права !!!! smile повече подхождят на зимните булки
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #4258 -: януари 22, 2008, 15:42:07 »

аз съм з абез ръкавици и без чорапи Wink

а за роклите,когато бях кръстница,след сватбата булката ми даде да и пробвам роклята,мислех че ще е нещо супер неудобно но не... беше много лека страшно удобна(беше с корсет и пола с обръчи)
докато моята е без обръчи и цяла рокля е по неодобно чудо няма,свлича се колкото и да ти е стегната на талията и много трудно се върви защоо всичко ти се оплита в краката,ама както казва Ели,мен не ми пукаше,никога не съм мислила за удобство,защото цял вижот си ходя с удобни дрехи,на сватбата трябвада сме хубави blum
Активен
vanillyz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 94



« Отговор #4259 -: януари 22, 2008, 15:44:32 »

Здравейте Ели, Принцеса...Благодаря ви за отговорите, направо имам страшно много въпроси, като се сетя пак ще ви питам. За цвета на рокля съм се спряла на чисто бял. И аз за ръкавиците си го мислех същото, но някак си така ми се искаше:)Иначе съм разглейдала толкова много албуми в сайта та са ми познатоо Маслинка и Ели. Просто в един момент предпочитах да видя как стоят роклите на истински момичета, а не по сайтовете за мода. Не съм сигурна колко пари мога да отделя за роклята, защото ще я купува свекървата...Но няма да е от марковите бутици, надявам се да намеря нещо подходяшо, защото май не ми се занимава с шивачки:)
Активен
Страници: 1 ... 282 283 [284] 285 286 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines