Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 14:36:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 280 281 [282] 283 284 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1548629 пъти)
 
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #4215 -: януари 17, 2008, 15:26:00 »

Ави с втората си като Алиса в страната на чудесата girl_in_love Прелсест! едно такова закачливо детско излъчване, третата не ми харесва как ти стой, и да не съм чула да се оплакваш за раменете! Не се отчайвай ще намериш ТВОЯТА рокля сигурна съм. Само не се примирявай с нещата, търси и гони твоето си!
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #4216 -: януари 17, 2008, 16:46:42 »

Авва ,малко късно видях какво си написала,но моля те се успокой.Знам какво му минава на един по-критичен човек през главата,когато нищо не му се вижда достатъчно добро.Имаш да си избираш цяла сватбена рокля,разбирам какво ти е,колко се притесняваш,като нищо не ти грабва окото.Но спри с критиката и паниката,няма много да помогнат.Най-напред си помисли каква си се представяш.Дори и да не получиш цялостната картина на роклята,поне отправни точки ще имаш (например,че искаш да е с дължина до коляното,или да е права и т.н.).След което следващия път като обикаляш,вземи най-близката си приятелка с теб,за да не си сама и да има кой да гони лошите мисли,и продължи търсенето.А относно тези неща за фигурата,мога да те уверя,че каквото и да си мислиш,отстрани нито раменете са ти като на гребец,нито ханшът ти е ужасен,нищо подобно.Освен това роклята трябва да пасне на теб,а не ти на роклята  good И грешките не са в твоята фигура,а в моделите.Успех и без козирожка паника и самокритичност  good
Активен
mishlence
Сватбар
***
Публикации: 165


Госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #4217 -: януари 17, 2008, 19:31:15 »

Авва,и трите ти стоят супер,но аз съм за последнта,слабост са ми прилепналите рокли.Успех в избора.Аз май няма да съм с булченска рокля,а ще си търся нещо абитуриентско,но в светъл тон,че после да си я нося по официални повопди,иначе булченска ще ми свиди да я затворя в гардероба,но пък не съм навита и да я продам,или да си взема 2 употреба.Но има още време,напролет като пуснат моделите ще разгледам и ще решавам в действие.
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #4218 -: януари 19, 2008, 16:22:24 »

Малко руска мода в сватбените рокли: http://www.elza.ru/1.w-om.htm Дизаинерката се казва Оксаны Мухи smile
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #4219 -: януари 19, 2008, 17:54:14 »

Мис Каприз, много интересни неща има на този сайт. Много ми хареса идеята за такава дантела, въпреки че ми е вече късно smile
http://www.elza.ru/catalog/dresses-om.php?i=virginia16

А ти май не си споделяла каква рокля търсиш?
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #4220 -: януари 19, 2008, 20:30:40 »

Авичка, поне си направила крачката, макар и само с капарото. Тази рокля от снимката е много нежна и ти стои много ефирно, само дето не ми харесва с ръкавиците. Не искам да те обидя, но ми простеят до този модел. А този воал много си го бях харесала /всичките ми работи по мен бяха от Сияна/, но нали бях решила да съм без и така и не го взех.
Нормално е да се съмняваш, но на самата сватба ще бъдеш и с прическа, с грим и изобщо съвсем друга визия. Не може да събуеш дънките и чорапите на райета smile, да облечеш роклята и да се почустваш като булка smile.
Стига да знаеш какво точно искаш, не вярвам да не ти го направят в Сияна. Успехи!!!
Активен
secret_box
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



« Отговор #4221 -: януари 19, 2008, 21:48:57 »

Ава, роклята е красива, но.............според мен е модел за бременни булки................високата талия крие корема, а панделката също отклонява вниманието от него. Имаш прекрасна фигура и съм сигурна, че след преправянето роклята ще изглежда по значително по-различен начин! Good luck

П.П. Сега си проверявах снимките от компа, сигурна бях, че съм виждала тази рокля, една моя приятелка е била с такава на сватбата си, но за съжаление не можах да присъствам на нея ........момичето беше бременна в 6-тия месец!
« Последна редакция: януари 19, 2008, 22:05:19 от HeYkpoTuMa » Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #4222 -: януари 20, 2008, 00:16:29 »

Аввичка, не се разтройвай, роклята е симпатична и като и направиш твоите корекции ще стане точно твочта рокля  give_rose Качи леко панделката нагоре, обери излишния плат, така че роклята да седи по теб(имаш много хубава фигура, подчертай я) и роклята ще ти седи перфектно. А ако толкова много ти се иска да има и ръкавки като тази на Pronovias, сложете и ръкави, макар че според мен е излишно. И daniela e права според мен, без ръкавиците ми се струва по-хубаво. Казаното до тук разбира се е само лично мнение, дано не съм те засегнала по някакъв начин. Целувки и успех миличка  smile

П.С. Може панделката да се завързва на гърба, а не отпред и да е по-дълга, да кажем до сгъвката на коляното, като надолу да се разширява. Не знам дали става много ясно какво имам предвид  blush
Активен
iveto_e
Любопитен
*
Публикации: 26



Моят сватбен албум

« Отговор #4223 -: януари 20, 2008, 00:26:22 »

здравейте,
някой знае ли дали в българия се продават рокли на фирма Mon Cheri?
и също така къде бих могла да си поправя роклята, която си поръчах в чужбина. мерси!


* 17255-2.jpg (21.08 KB, 420x549 - видяно 203 пъти.)
Активен
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #4224 -: януари 20, 2008, 00:29:34 »

Здравейте! Току що се регистрирах и изчетох доста от дискусиите тук. Имам нужда от мнение - аз не живея в БГ и мога да си позволя роклите на Проновиас (наистина мои пари, не на баща ми или на годеника ми). Няма да гладувам ако си купя някоя от тях, но все пак знаете / те са си скъпички и все се чудя дали не си струва да си ида до БГ и да потърся нещо по евтинко, но пак красиво 
Ако бяхте на мое място как бихте постъпили? Струва ли разкарването и стреса?
Дано въпроса ми да не ви прозвучи арогантно ... Бих попитала майка си, но тя почина.
Между другото-Авва, роклята която си капарирала е великолепна. Ти си толкова нежна и красива, че всичко по натруфено ще те задуши. Съгласна съм също , че не са ти необходими ръкавиците ...
Активен
iveto_e
Любопитен
*
Публикации: 26



Моят сватбен албум

« Отговор #4225 -: януари 20, 2008, 00:34:28 »

Regina роклите на проновас са невероятни, в българия не можеш да намериш такова нещо и щом можеш да си го позволиш - направи го, струва си
аз си поръчах роклята в САЩ (сестра ми живее там и й бях на гости) на фирма Mon Cheri, имаше и Проновас, но не ми бяха по джоба.
Успех!
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #4226 -: януари 20, 2008, 10:24:33 »

Регина, а бой искаш ли? beating beating beating blum Умолявам те tease- купувай си Проновиас и не се занимавай с нищо друго! Не си струва! Няма по-красиво! На твое място дори не бих се замислила-дори и за друга фирма не бих помислила! good
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #4227 -: януари 20, 2008, 12:22:18 »

ава сладка аз лично не си те представях в такава рокля!!мислех си за нещо по ефирно по свободно тази сякаш те "затваря"в себе си good това е мое мнение но не ми се връзва с идеята за проилетна сватба!ти си много нежна а тази рокля е малко "тежка"не е точната дума но не мога да измисля по-подходяща!строга може би  good а и тази ми се струва подходяща за есенна сватба!сякаш нещо по неангажиращо по свободно ще е страхотно!
аз те разбирам напълно как се чустваш и притесненията ти са нормални всички минали по-този път знаем  blum ясно е че твоята рокля ще се шие просто трябва да се довериш няма как (и аз не го исках  bad)и да си изискваш и да си капризничиш на воля докато стане мечтаната рокля give_rose
Активен
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #4228 -: януари 20, 2008, 13:18:47 »

Здравейте.
avva_stz много е хубава роклята, но ако я преработиш както ти искаш ще стане още по-хубава. Със зелена панделка и по-ефирен плат на полата ще е страхотна.

Regina94 купувай си рокля на Проновиас и изобщо не се чуди. Успех. Сигурна съм, че ще  е страхонта.

Аз вчера продължих с обикалянето. Ходих до Арети и познайте - от 3 каталога харесах една единствена рокля, която беше от дантела и изглеждаше лека и нежна. Когато ми я показаха на живо обаче дори и тази рокля тежеше поне 3 кила и беше дебела като юрган. За края на юни месец, когато ще се женя искам да съм облечена с лека, нежна и ефирна рокля, а не да се потя и да не мога да мръдна. Капакът беше, когато продавачката ми каза, че струва около 1000 евро, а под наем 350 евро  Oh my ... Изнесох се от магазина със скоростта на Спиди Гонзалес  smile

И в Марция не харесах нищо, в Оксана също. Там пък роклите бяха толкова соц и даже продавачките се обидиха, че не харесах нищо от техните каталози. Вътре ми предложиха едно италианско сватбено списание с последните модни тендеции и  в него харесах доста работи. Ама си мисля, че в салон Оксана не трябва да слагат чужди списания, защото клиентът кат онаправи сравнение между това, което предлагат те  и това, което е в списанието и ще избяга както направих и аз.

И не мога да разбера защо повечето уж престижни салони в София се помещават в......апартаменти. Това не е никак представително, особено з ацените на роклите, които искат. Оксана, Арети, Романтика, Симон и др. са все в апартаменти  sad

Както и да е. Сега ще ви пусна снимки с 2 рокли на Феде. Харесах 4 рокли, но последно се спирам на 2. И април месец отивам да ми вземе мерки дизайнерката на Феде и да ми ушие роклята. Само да кажа, че не пускам снимка с роклята, на която се спрях, защото самата снимка не стана добре и изглеждам ужасно. Иначе са ми малки роклите и отзад с една педя не ги закопчах, но то е защото са правени за фотосесията за една манекенка, която я има 40 кила, я не.
« Последна редакция: януари 20, 2008, 13:22:58 от gadamer4e » Активен
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #4229 -: януари 20, 2008, 13:20:40 »

Отпред



отзад

Активен
Страници: 1 ... 280 281 [282] 283 284 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines