Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 13:37:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 279 280 [281] 282 283 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1548521 пъти)
 
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #4200 -: януари 16, 2008, 14:26:13 »

Здрасти Hristi - не се притеснявай smile smile smile моята сватба беше на 21.07 - роклята си я поръчах в началото на юни и в началота на юли -около 05.07 мисля че ми беше готова smilesmilesmile не се тревожи - покрай абитюрентките шивачките са заети до края на май и после смея да трвърдя , че по- спокойно . good
Успех !!!
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #4201 -: януари 16, 2008, 20:04:49 »

Ели твоят албум го разглеждам редовно, защото си една от малкото булки тук, които са заложили на розовото за сватбата си, а и аз искам розово. blush smile

И аз така  Wink И албумът на Сиска ,тя също има акцент в розово,виж и нейната сватба  good

ani_4ka_p ,втората и третата рокля най-много ми харесват,а правилно ли си спомням,че беше споменала,че искаш роклята да е с по-гол гръб?Ако да,този гръб на шестата рокля е чудесен  good Можеш да го приложиш на твоята рокля,той мисля,че е съвместим с повечето модели.

hristi ,всичко ще е наред  good Имаш време,не се притеснявай.А ако те тревожи лудницата покрай баловете,дай си роклята по-рано,към началото на април,стига да е възможно.Така ще си я имаш доста по-рано и ще можеш да действаш по другите неща от потготовката.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #4202 -: януари 16, 2008, 22:12:44 »

Ава извинявай ама показах снимките и на моя мъж!!той беше въхитен от начина по койот ти стои първата рокля и как те подчертавала и изразявала женствеността ти!така каза той!!това е мнението на един вече женен мъж и имайки в предвид че той е ценител на ествествената красота и най вече на женственото излъчване му се доверявам и за това ти споделям какво ми е казал той!!! give_rose @}->--каза че си прекрасна и наистина много красива малко са жените които биха си признали че това са думите на мъжете им!!
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #4203 -: януари 17, 2008, 09:10:54 »

Момичета, разбирам, че се опитвате да ме успокоите и е много мило от ваша страна, НО аз съм реалист- нито една от тези рокли не ми стои така, че като се погледна, да кажа-супер! cray
Клео, благодаря на мъжа ти за милите думи!
И наистина всички ще ви се сторят странна дължина- защото например тази късичката "по принцип" е с дължина до прасеца...само дето на мен ми е до коляното angry
А другите..не знам защо така едра изглеждам cray Вече мерих почти всички възможни модели...все нещо не е както хората... Първата много ми подчертава ханша на снимката, иначе аз като се гледах-добре ми стоеше полата уж... cray
Не мога да си обясня с какво деколте ще е най-добре...май с квадратно най-много съм се харесвала досега...
Хваща ме страх, че роклята, която искам да шия, дори нямам идея как ще ми стои-такава не съм обличала...Уплаших се, че крайният резултат ще е една ужасно стояща ми рокля...защо така  cray cray cray
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #4204 -: януари 17, 2008, 09:34:34 »

avva_stz
моля те да се успокоиш, аз се терзаех като теб.
дори роклята на мечтите ми, която харесах само на снимка - беше вече ушита, в ателието бях направила няколко снимки с телефон като теб, за да покажа на приятели и като погледнех снимките рухвах в плач. А всички смятаха, че роклята е страхотна, майка постоянно ме успокояваше. Умирах да я покажа на милото, за да ме успокои. А той как гледаше като ме видя на сватбата Oh my ... Oh my ... Oh my ... Oh my ....
Наистина на снимката 2рата рокля не се вижда, че ти е го коляното, но не ориентирай за формата - после като щиете с дизайнерката ще видите кое как трябва да се пипне, за да стои най добре.
Първата наистина е красива, аз обаче мисля, че няма да ти е най-удобно в прозрачно бщстие (може и да не съм много компетентна тук, другите момичета ще кажат).
Основното, което искам да ти кажа е, че гледаш на себе си критично, трудно се възприемаш и преценката ти не е реална.
« Последна редакция: януари 17, 2008, 09:50:58 от ivaiva » Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #4205 -: януари 17, 2008, 09:49:39 »

Пак гледах снимките на Ава.Първата нещо не ми харесва бюстието,много е прозрачно.Втората ми харесва,само дължината не е ОК,но това се оправя.Най-много ти отива третата.Ти си висока,слаба,линията е много добре.Може би трябва да се ориентираш към такъв силует.Вече детайлите по бюстието и полата можеш да ги промениш.Виждала съм хубави рокли с такъв силует на "Грънчаров и Син".

http://www.grancharovisin.com/index_bg.html 
Аз съм мерила тази отляво на модела е седи страхотно.Това отгоре е болеро,което се маха.Много е елегантна.


« Последна редакция: януари 20, 2008, 19:31:58 от maria_lakova » Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #4206 -: януари 17, 2008, 09:59:03 »

avva извинявай че ти го казвам так директно но ти луда ли си?  crazy Всички рокли ти седят повече от чудесно. Я се стегни, с тази фигура съмнявам се нещо би ти седяло лошо. Я пак си погледни снимките и на тях ще видиш едно прекрасно момиче с 3 много хубави рокли. Иначе на мен лично най-много ми хареса как ти седи късата рокля като кройка, единствено не ми допада дължината. Според мен дълга рокля би ти седяла по-добре. Успех в избирането на рокля миличка и не се отчайвай  give_rose give_rose give_rose
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #4207 -: януари 17, 2008, 09:59:13 »

Пак гледах снимките на Ава.Първата нещо не ми харесва бюстието,много е прозрачно.Втората ми харесва,само дължината не е ОК,но това се оправя.Най-много ти отива третата.Ти си висока,слаба,линията е много добре.Може би трябва да се ориентираш към такъв силует.Вече детайлите по бюстието и полата можеш да ги промениш.Виждала съм хубави рокли с такъв силует на "Грънчаров и Син".

http://www.grancharovisin.com/index_bg.html  Аз съм мерила тази отляво на модела е седи страхотно.Това отгоре е болеро,което се маха.Много е елегантна.


и аз съм на това мнение !!!! Ава харесваш ми най-много в третата рокля !!!! много е хубава !!! първата бюстието отпред нещо куца !!!!! втората не мога да възприема къса рокля за булчинска, ако е дълга ще бъде прелестна !!! sad

но определено такъв тип като третата ти ходи много !!!! имаш страхотно тяло, стига си се вайкала и ядосвала !!!!!!!! какво да кажем ние с килограмите, така че се стегни и стига си се критикувала !!! страхотна си !!!!!!
« Последна редакция: януари 17, 2008, 10:00:56 от Ели . » Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #4208 -: януари 17, 2008, 10:04:01 »

Нищо не ми стои.... cray cray cray
И аз съм на мнение, че дълга рокля ще е най-добре. Но това ви казвам-роклята, която съм избрала- на Проновиас модела- аз никога не съм пробвала подобна cray, защото няма- говоря като линия. Тия в салона- как да им имам доверие cray-не ги познавам, не са известни,за да има отзиви за тях... cray

Не, не ми взеха мерки, защото я нямаше шефката. cray Няма да ви занимавам повече, не се вайкам, за да си прося успокоение или компимнети- просто наситина преживявам някакъв адски шок с тия рокли Cray Cray Cray- не се харесвам в нито една, нито в тези,които мерих в София...
Не е от критичност, просто..не знам..  cray cray cray Явно си се представям по друг начин...
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #4209 -: януари 17, 2008, 10:05:29 »

http://www.grancharovisin.com/index_bg.html
Говорих за тази отляво,която се вижда


* Nina_02[1].jpg (27.06 KB, 296x425 - видяно 2856 пъти.)
« Последна редакция: януари 17, 2008, 10:09:40 от mariana » Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #4210 -: януари 17, 2008, 10:11:25 »

avva извинявай че ти го казвам так директно но ти луда ли си?  crazy Всички рокли ти седят повече от чудесно. Я се стегни, с тази фигура съмнявам се нещо би ти седяло лошо. Я пак си погледни снимките и на тях ще видиш едно прекрасно момиче с 3 много хубави рокли. Иначе на мен лично най-много ми хареса как ти седи късата рокля като кройка, единствено не ми допада дължината. Според мен дълга рокля би ти седяла по-добре. Успех в избирането на рокля миличка и не се отчайвай  give_rose give_rose give_rose

Хайде и аз да кажа blum и аз като мис каприз мисня-наи-ми харесваж с втората...но да е дълга. Многоромантижно излъжване ти предава girl_in_love, но аз съм пристрастна, понеже, маята е пожти такава, но дълга.
Това не озна<ва, <е другите ти стоят по-малко добре!!!
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #4211 -: януари 17, 2008, 10:12:46 »

ава,
просто роклите, които мериш не ти харесват.
и като моята не успях да премеря, но с дизайнерката (Нели Праматарова Асеновград) малко по малко правехме нещата точно както трябва да са.
3 дни стояхме с майка в Асеновград, спяхме при едни приятели в Пловдив, за да се получи точно както исках.
Ще видиш, че накрая ще си прелестна girl_wink
Активен
korona
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53



« Отговор #4212 -: януари 17, 2008, 11:15:15 »

avva_stz,защо вместо да се терзаеш толкова много не идеш , до София, до бутика където предлагат рокли на Проновиас и не мериш. Там дори и да го няма твоя модел рокля все ще има някоя която ще бъде със същата линия.
Поне ще си наясно дали ще се харесаш с роклята, която искаш и ще се успокоиш smile good
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #4213 -: януари 17, 2008, 11:29:33 »

и аз съм на мнението на korona  good
а от трите рокли за мен първата тотолно отпада като рокля,но иначе ти стои добре,третата ти прави ханша голям,а втората ми харесва много ,само дето е къса,може би ако беше дълга щеше да е супер.
Активен
kreia
Ентусиаст
**
Публикации: 76


« Отговор #4214 -: януари 17, 2008, 13:30:28 »

ава, чак сега ти видях снимките
аз съм си взела тази втората - късата, но направо от Лита в София, защото имах съмнения относно Галина, но съм 162 висока. За раменете - и моите не са по-различни, мисля, че си прекалено самокритична
на мен тази първата много ми харесва, но е за високи жени - много е оригинална иначе
Активен
Страници: 1 ... 279 280 [281] 282 283 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines