Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 10:47:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 277 278 [279] 280 281 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1548191 пъти)
 
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #4170 -: януари 12, 2008, 14:29:12 »

Magika, и аз мислех,че цената скача от дантелата, ама се оказа,че и моята "елементарна" рокличка без никакви бродерии ще излезе към 500лв- щото линията била сложна за изпълнение... crazy А аз си мислех-какво толкова, един плат да се позакърпи..
Между другото за моята рокля ми предложиха горният пласт да е жоржет...показа ми го жената, хубав е- не лъщи  Girl_hide Ама..очаквах..не знам...сатен някакъв...нямам идея как "пада" жоржетът. crazy
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #4171 -: януари 12, 2008, 14:44:31 »

Magika, и аз мислех,че цената скача от дантелата, ама се оказа,че и моята "елементарна" рокличка без никакви бродерии ще излезе към 500лв- щото линията била сложна за изпълнение... crazy А аз си мислех-какво толкова, един плат да се позакърпи..
Между другото за моята рокля ми предложиха горният пласт да е жоржет...показа ми го жената, хубав е- не лъщи  Girl_hide Ама..очаквах..не знам...сатен някакъв...нямам идея как "пада" жоржетът. crazy

Аз не знам какво точно е жоржет, но е супер че роклята ти няма да лъщи. Има рокли, които направо отразяват светкавицата на фотоапарата и на мен поне изобщо не ми харесват. Сигурна съм че ще ти стане много хубава роклята. А кога ще е готова?(извинявай ако си писала по назад blush)
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #4172 -: януари 12, 2008, 18:32:31 »

Не съм писала- трябва другата седмица вече да се наканя да отида да ми вземат мерки. Казаха, че  ако отида в края на януари за мерки,средата на февруари ще е готова. Bravo
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #4173 -: януари 12, 2008, 19:40:35 »

Мацки, ето ви малко рокли снимани в Италия. Ей така си ги споделям с вас, може пък да допаднат на някоя бъдеща госпожа.  blum


* Immagine 318.jpg (76.28 KB, 480x640 - видяно 267 пъти.)
Активен
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #4174 -: януари 12, 2008, 20:19:12 »

От днешната обиколка по магазините резултатът е следният - в Eddy K.  - пълно разочарование. За моя вкус роклите са доста неприятни, отпада изцяло като вариант. В Симон - харесах горе-долу една рокля за скромната сума от 1550 лв.  angry В Романтика - аутлет на Eddy K. на разпродажба, ужасни направо, една рокля харесана в каталога на някаква чужда марка, която Романтика внасят.....общо взето нищо интересно, освен че шият по поръчка чужди модели. И добрата новина - ХАРЕСАХ НЕВЕРОЯТНИ ДВЕ РОКЛИ В FEDE FASHION STUDIO. За съжаление бяха по 1200 лв., но поне при тях беше видимо защо са толкова скъпи - първо моделите са невероятно красиви и интересни, много различни от масовите, и второ платовете от които са ушити - никъде ги няма по другите магазини. Като влезнах в Холидейсона и излезнах точно за 20 секунди, беше ми достатъчно да хвърля бърз поглед на материите и моделите, както на булчинските рокли, така и на абитуриенските - какво да ви кажа кичарийка, шифонче и пайетки от най-евтинките, моделите като за циганска сватба  nea Остава ми да обиколя още няколко места  - Марция, Шуши, Холидей и ....май само това. Но като чели няма смисъл да обикалям повече - това, което ми харесва го има само в два магазина - Проновиас и Феде, всичко останало не е за мен. Дизайнерите в България ( с 3 изключение) все още не са информирали какви са световните модни тенденции в областта на сватбените рокли.
Активен
suny_girl_bg
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



Моят сватбен албум

« Отговор #4175 -: януари 12, 2008, 21:45:11 »

И аз днес обикалях и оъзнах, че незнам какво искам. Обиколих около 10 магазина и нищ не ми хареса. о някое време се замислих даже какво правя - ще се женя ли!!! tease някакво момнтно чувство, което слава богу отмина много бързо. много ми помогна кумата ми, заедно обикаляхме. и така нищооооооо не харесах sad sad sad кажете какво ми става?!?!? по принцип от първият път си намирам дрехи, не сум толкова претенциозна. има ли вероятност в асеновград да има по-голям избор?!?!?!?
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #4176 -: януари 13, 2008, 10:40:00 »

avva_stz,имаш ли си снимчица на роклята?Бих искала да погледна само,няма да копирам!

Роклята на avva_stz я има на 281 страница в темата. Дано не греша, но мисля че на нея се спря последно  Bravo
Да, това е роклята...само дето искам да имам и воал.
Suny_girl, нищо не ти става, мила, споко...аз съм същата- а като се видях в първата рокля, щях да повърна-все едно правех нещо противоестествено... Покажи какви модели горе-долу ти харесват, може да те насочим пък,знае ли човек...а за Асеновград-аз се отказах да ходя..нали ги видях по Пиротска /а и по снимки и сайтове/ роклите- лично на мен нито една не ми хвана окото-еднотипни са, а щом това, което си видяла,не ти допада, защо да си сигурна, че като видиш многото неща накуп, те ще са по-различни /в Асеновград/?
Активен
magica1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 182



Моят сватбен албум

« Отговор #4177 -: януари 13, 2008, 15:06:55 »

Оффф,значи не съм само аз дето не съм си избрала рокля... bqsnasym Ако в началото ми харесваха абсолютно всички,които премерих,то сега все повече започвам да намирам недостатъци на една или друга.Направо съм супер отчаяна..
Активен
magica1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 182



Моят сватбен албум

« Отговор #4178 -: януари 13, 2008, 15:38:51 »

Не,проблема е в това,че може досега не съм открила точната рокля за мен.Честно казано вече и аз не знам каква си я представям,но знам,че в момента,в който се видя облечена в нея, ще знам,че е тя.Досега много готини рокли открих,но...като размисля малко и магията отминава..Просто като ги видя втори път и нищо не ми трепва...
Активен
divna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219



« Отговор #4179 -: януари 13, 2008, 17:10:48 »

Avva_stz,в Стара Загора ли ще ти шият роклята? А видя ли платовете? Аз вече май също се ориентирам към шиенето! Тъй като и аз съм се спряла на модел на проновиас,ще ми е доста притеснено докато не видя готовата рокля,но май това е единствения шанс да имам роклята,която искам! А голям процент роклите на проновиас да изглеждат така е заради платовете! Та за това питам  blush
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #4180 -: януари 13, 2008, 21:03:29 »

Дивна, салонът е в Стара Загора, но не шиели тук...сигурно в Асеновград ще я пратят pardon Видях едно парче от плата 20/30см, но ми се иска да видя как "пада" жоржет на цяла рокля,така от едно парче... И мен ме притеснява платът,ама не знам как да действам...не мога да кажа "Искам еди-какъв си плат", защото си нямам понятие crazy
Активен
Vivianna
Регистриран

Публикации: 4



« Отговор #4181 -: януари 13, 2008, 21:38:16 »

Извинявам се, ако вече някъде е писано по темата, но има ли някой представа от какъв порядък са цените на роклите от колекцията на Pronovia, както и дали се дават под наем?
Активен
divna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219



« Отговор #4182 -: януари 13, 2008, 22:03:16 »

Дивна, салонът е в Стара Загора, но не шиели тук...сигурно в Асеновград ще я пратят pardon Видях едно парче от плата 20/30см, но ми се иска да видя как "пада" жоржет на цяла рокля,така от едно парче... И мен ме притеснява платът,ама не знам как да действам...не мога да кажа "Искам еди-какъв си плат", защото си нямам понятие crazy

А защо не се раходиш по магазините за платове и да поразпиташ за тоя жоржет? Като го видиш на топ мисля че ще придобиеш по-ясна представа. Помоли шивачката ти да ти даде мострата ако е възможно и с нея обикаляй.  smile
То сигурно има десетки видове жоржет,както сатена.......... А и предполагам,че едва ли продават такъв плат във всеки магазин! Поне аз мисля ,че булчинските рокли се шият от малко по-луксозни платове,които едва ли са толкова комерсиални и предполагам,че се продават в няколко и то специализирани магазини.....
Активен
Katy
Новак
*
Публикации: 12


« Отговор #4183 -: януари 14, 2008, 09:28:18 »

Здравейте,

дали някой знае ориентиравъчно какви са цените на булчинските ролки марkа Pronovias? 
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #4184 -: януари 14, 2008, 11:34:56 »

Момичета, аз нищо не разбирам от платове. Гледам да ми хареса като го видя и да ми е приятна материята като се облека. Има ли нещо специално, за което да внимавам като избирам рокля? И още нещо, харесах в списание една рокля подобна на тази:

Бюститето е същото, но полата е различна. чудя се дали няма да ме дразни тази част около врата. Август месец ще е и ще е доста топло. А имам една подобна блуза, която много ми харесва как ми стои, затова се замислих за такъв вариант.
Активен
Страници: 1 ... 277 278 [279] 280 281 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines