Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 17:50:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 275 276 [277] 278 279 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1548969 пъти)
 
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #4140 -: януари 09, 2008, 10:41:03 »

Момичета, знаете ли Виргиния Здравкова дали шие роклите от старите си колекции? Много харесвам две рокли, които са от есен-зима 2005/2006, новите не ми харесват и се бях отказала да ходя до магазина, но вчера разглеждах пак старите и много ми харесват на снимките girl_wink
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #4141 -: януари 09, 2008, 11:31:42 »

Arlina, Според мен не би трябвало да има проблем. Обади се в бутика и попитай. Те си имат кройките, щили са ги вече и защо да не ушият още един път това което искаш.
bonbona, ето още един модел:


* 24917_455775555555.JPG (38.55 KB, 266x413 - видяно 5502 пъти.)
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #4142 -: януари 09, 2008, 11:43:46 »

Такъв модел/отпред къса,отзад дълга/ видях на едно момиче,когато си поръчвах моята рокля.Бяха я направили тит "балон".Седеше й страхотно,но тя беше по-скоро височка и с прав крак.Мисля,че това изисква този модел.
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #4143 -: януари 09, 2008, 14:10:11 »

aniiii8  този модел е много екстравагантен и красив
супер моделче  good
Успех
Активен
angie
Новак
*
Публикации: 19



« Отговор #4144 -: януари 09, 2008, 14:27:19 »

на 14 юни е събитието и почваме с трескавата подготовка. *YAHOO*естествено мен ме вълнува най-много роклята и от сега започвам да се оглеждам
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #4145 -: януари 09, 2008, 14:42:57 »

angie  Welcome Надявам се да сме ти от полза, вече миналите по този път!

Роси на мен ми харесва повече твоята, може би от снимките не се вижда красотата на бялата. Сигурна съм че и тя е била много нежна и красива.
Активен
abel
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #4146 -: януари 09, 2008, 14:48:10 »

Здравейте,

на мен почти не ми остава време да се включвам във форума, но реших, че това инфо може да е полезно на всички бъдещи булки и най-вече на тези от София.

Преди няколко дни близо до нас на ул. Оборище видях, че са направили много красив салон за сватбени рокли - Bridal Fashion.
Но се шашнах като видях на рекламата им какво предлагат: Pronovias, Elie Saab, Valentino Sposa.
Аз самата си бях харесала модели от там, но понеже знаех, че нямат вносител, не съм и търсила тук.

Днес се зарових и ги намерих в нета, ето им сайта:
http://www.bridalfashion.bg/

Аз вече мога само да ги гледам и да въздишам, че не го отвориха година по-рано pardon, но на някоя от вас може да е полезно  Wink
Предварително се извинявам, ако вече е пуснат линка във форума, но нямам възможност да чета в момента.

Поздрави  smile
Активен
angie
Новак
*
Публикации: 19



« Отговор #4147 -: януари 09, 2008, 14:53:11 »

благодаря ти little_sweet didka, сигурно ще имам нужда от помощ, голямо лутане ще е за рокля, като се познавам, но ще е забавно.много бутици предлагат ушиване по избран модел от списание, но мен ме е страх малко, незнам дали ще го направят точно така. май енай добре да меря готови варианти, за да няма после cray
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #4148 -: януари 09, 2008, 14:55:02 »

abel те са представители на тези марки съвсем от скоро и затова не си ги виждала преди, и аз така бях....ако бяха станали по рано сигурна съм че моята щеше да е на PRONOVIAS! Познавам се с жената която е собственичката мисля на Брайдал Фешин ие изключително мила.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #4149 -: януари 09, 2008, 14:56:10 »

ще мериш готови но задължително ще има поправка даже да решиш да преправяш или шиеш по нов модел(аз бях така)и накрая от тук от там се получава роклята на мечтите ти
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #4150 -: януари 09, 2008, 14:57:07 »

Здравейте,

на мен почти не ми остава време да се включвам във форума, но реших, че това инфо може да е полезно на всички бъдещи булки и най-вече на тези от София.

Преди няколко дни близо до нас на ул. Оборище видях, че са направили много красив салон за сватбени рокли - Bridal Fashion.
Но се шашнах като видях на рекламата им какво предлагат: Pronovias, Elie Saab, Valentino Sposa.
Аз самата си бях харесала модели от там, но понеже знаех, че нямат вносител, не съм и търсила тук.

Днес се зарових и ги намерих в нета, ето им сайта:
http://www.bridalfashion.bg/

Аз вече мога само да ги гледам и да въздишам, че не го отвориха година по-рано pardon, но на някоя от вас може да е полезно  Wink
Предварително се извинявам, ако вече е пуснат линка във форума, но нямам възможност да чета в момента.

Поздрави  smile
брех катои видях elie saab  и се шашнах пак то какво билo blum
то този магазин няма ли го отдавна  с роклите на my lady
« Последна редакция: януари 09, 2008, 15:01:16 от maslinka » Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #4151 -: януари 09, 2008, 14:59:57 »

Случайно като разглеждах албумите попаднах на една булка,която носи същата рокля като моята..........само че бяла Oh my ... Винаги съм се чудила как ли би изглаждала моята рокля в друг цвят,че моя е доста нестандартен за булки и като видях тези снимки направо Oh my ... Oh my ...
Не зная дали момичето чете и пише във форума,но се надявам,че няма да се разсърди да сложа тук снимки на роклята й,харесва ми как изглежда и ми стана много приятно и любопитно да ги видя Girl_hide Реших да споделя и с вас smile
    





Роси и бялата рокля е много хубава,но на твоята дантелата изпъква много повече и ако аз трябва да избирам ще избера твоята blush
благодаря ти little_sweet didka, сигурно ще имам нужда от помощ, голямо лутане ще е за рокля, като се познавам, но ще е забавно.много бутици предлагат ушиване по избран модел от списание, но мен ме е страх малко, незнам дали ще го направят точно така. май енай добре да меря готови варианти, за да няма после cray
ако са професионалисти,няма да имаш проблем,аз когато си ших  рокля за бала,пробвах модел уж щит за кльощава
манекенка,но пак не ми стана  blushбеше ми голяма и ми ушиха едно към едно друга рокля,и нямах никакви забележки yahoo
Активен
abel
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #4152 -: януари 09, 2008, 15:34:58 »

брех катои видях elie saab  и се шашнах пак то какво билo blum
то този магазин няма ли го отдавна  с роклите на my lady

Ами конкретно този магазин на Оборище го нямаше до скоро, беше за нещо друго.
Аз там наблизо живея и не бих пропуснала такова чудо smile
До момента аз вносител на тези марки в България не съм срещала, затова ги пуснах smile
Дано само цените им да са както подобава - да отговарят на каталозните, а не да са завишени.
За My Lady нямам идея, не си падам по техните рокли и не съм ги проучвала.
Но за Pronovias проверих, най-близкия беше в Солун и така и не стигнах...

В крайна сметка не съжалявам де, моята рокля така или иначе ми беше фаворит още преди да получа официалното преложение, иначе щях може би да съм с различна  blum Wink
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #4153 -: януари 09, 2008, 21:25:46 »

Ще ходя задължително до Марция (влюбих се в роклите на витрината, но не съм влизала да видя материите) 

Аз може би малко късно се включвам,но понеже имам опит с Марция (абитуриентски балове  pardon ),ще те посъветвам нещо.Там моделите са много хубави,наистина,и не са скъпи,НО се въоръжи с желязно търпение  huhhuh.gif Много се мотат  nea Едно момиче от моя клас си скъса нервите с тях,стана й готова роклята в последния момент  crazy ,при това ставаше въпрос за готова тяхна рокля,без никакви изменения в модела,само за корекция от няколко сантиметра  crazy Поговори предварително с момичетата в магазина за времето на изпълнение на поръчката.Но пък най-хубавото на Марция е,че (поне за баловете) не продават 2 еднакви рокли за 1 и същи ден  Bravo Няма да ти се случи да видиш своята рокля в деня на сватбата си на друга булка,гаранция  good .

И btw не знам защо толкова плюете магазините на Пиротска  Oh my ... pardon Аз минах от там миналия петък и в базара (този,който е на 2 или три етажа,с огледалата по стълбите) на 2рия етаж видях една от най-невероятните рокли,които съм виждала в последно време  heart Ако ми наближаваше сватбата,тутакси щях да си я поръчам в бяло (защото тя беше в бордо),как не можах да я снимам да ви я покажа,много ме е яд  diablo ,сигурна съм,че щяхте да я харесате много (поне съдейки по снимките,които пускате  pardon ).Ама ме гледаше продавачката и не посмях,за да не ме набеди,че й крада моделите  tease
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #4154 -: януари 09, 2008, 21:41:04 »

Благодаря за съвета! Аз и тук четох, че се мотат, но аз изобщо няма да им кажа кога ми е сватбата. Искам си роклята в началото на юни (да знам, че за два месеца може да имам промяна в килограмите) и ще си я поръчам за тогава. Сватбата ми е 2 месеца по-късно и мисля, че има достатъчно резерв да се мотат smile
Активен
Страници: 1 ... 275 276 [277] 278 279 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines