Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 10:50:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 274 275 [276] 277 278 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1548202 пъти)
 
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #4125 -: януари 06, 2008, 17:01:41 »

аз имах списък преди да тръгна за рокля:
areti,shu shi,mtyler,eddyk,mylady,виргиния,невена-това са за мен единствените хубави магазини
в романтика има хубави рокли,ноо заради отношението  там съм ги изключила от списъка
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #4126 -: януари 06, 2008, 17:09:18 »

Аз скоро си направих списък на всички булченски салони в София. Незнам дали е пълен, но повечето ги има. Мисля да отида почти навсякъде за да си събера информация. Имам мнение за повечето ,но все пак е хубаво намясто да преценя.
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #4127 -: януари 06, 2008, 17:58:38 »

Ани, на теб ще ти трябват дни! Аз от както стана ясно, че ще се женя хвърлям по едно око на булчинските магазини, покрай които минавам. Така доста отпаднаха, защото макар и известни, роклите и материите, които видях не ми харесаха. Живея близо до Пиротска и често минавам от там - в повечето салони не бих стъпила, но има и някой хубави.
Ще ходя задължително до Марция (влюбих се в роклите на витрината, но не съм влизала да видя материите), Одета (от там е роклята, която харесах в списание Сватба), в Сватбен център София, защото е много голям и четох, че имат много каталози за всичко, в един магазин на Опълченска, чието име не помня, но ми харесаха роклите, Арети, вероятно и Шу-ши.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #4128 -: януари 06, 2008, 19:24:49 »

Марция е на Евлоги Георгиев посока Ндк *THUMBS*моята рокля е от там и съм адски доволна може да я видиш ако искаш  blush посети този салон милата продавачка е така сладка и ще откликне на всеки твой каприз и си разбира от работата аз харесах една рокля на витрината и след време като отидох да я пробвам се влюбих и с малки изменения това беше 'моята рокля' yahoo
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #4129 -: януари 06, 2008, 20:48:17 »

Ани, на теб ще ти трябват дни!
Разполагам с достатъчно време. Вече ходих в Сватбен Център София и харесах доста неща ,но не съм мерила защото бях с Него. До 1-2 месецаби трябвало вече да съм избрала и поръчала. Сватбата е юни. На сестра ми роклята беше готова за 30 дни.
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #4130 -: януари 06, 2008, 21:17:43 »

Аниии  на сестра ти сравнително бързо са й я направили *THUMBS*Ако си поръчаш готов техен модел ще стане бързичко,но ако като мен идеш в салона със снимка на рокля модел от друг магазин ще те забавят повече....Причината моята да я шият 3 месеца бяха и абитуриентските балове(сватбата ми беше 28 април)
по-добре по-раничко да я поръчаш,че не се знае какви изненади могат да ти поднесат от магазина good
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #4131 -: януари 08, 2008, 13:22:09 »

Случайно като разглеждах албумите попаднах на една булка,която носи същата рокля като моята..........само че бяла Oh my ... Винаги съм се чудила как ли би изглаждала моята рокля в друг цвят,че моя е доста нестандартен за булки и като видях тези снимки направо Oh my ... Oh my ...
Не зная дали момичето чете и пише във форума,но се надявам,че няма да се разсърди да сложа тук снимки на роклята й,харесва ми как изглежда и ми стана много приятно и любопитно да ги видя Girl_hide Реших да споделя и с вас smile
    




Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #4132 -: януари 08, 2008, 13:24:53 »

на мен бяла много ми харесва стои дски нежно и красиво!!!аз  много харесах твоята рокля но бих я ушила(за себе си)в по светъл цвят или пък бяло *THUMBS*надявам се да не се сърдиш  heart
Активен
coco
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 71



Моят сватбен албум

« Отговор #4133 -: януари 08, 2008, 14:23:35 »

На мен бежавата ми харесва повече. Бялата ми простее, губи се дантелата и целият фасон на роклята.
Докато тази на Россистела пада страхотно, дантелата се откроява, изглежда по-стилна и женствена.  blush Wink
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #4134 -: януари 08, 2008, 15:39:02 »

На мен бежавата ми харесва повече. Бялата ми простее, губи се дантелата и целият фасон на роклята.
Докато тази на Россистела пада страхотно, дантелата се откроява, изглежда по-стилна и женствена.  blush Wink
И аз смятам че се губят доста от детайлите по бялата рокля, по-добре е бежавата или шампанско или какъвто цвят да е (извинявай че не уцелвам  give_rose)
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #4135 -: януари 08, 2008, 15:45:01 »

Красотата на детайлите изпъкват много пове<е на роклята на Росистела и в този слу<ай, нейната ми харесва пове<е. Въпреки, <е аз предпо<итам белите рокли и моята <те е бяла
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #4136 -: януари 08, 2008, 19:24:32 »

Аз лично бях видяла албума на това момиче(Вероника се казва) много отдавна blush и тогава се замислих къде другаде бях видяла същата рокля...и се сетих че на Роси беше същата,но в екрю(и аз като Вероника сигурно не уцелих цвета, give_rose)
Мисля,че и двете рокли са страхотни и стоят по страхотен начин и на двете,може би на Роси нямаше да й стои добре бялата рокля,а на Вероника-рокля в екрю
« Последна редакция: януари 08, 2008, 19:27:17 от picolina » Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #4137 -: януари 08, 2008, 19:39:46 »

и аз мисля, че и двете рокли са много стилни и имат свой дух. Пък и телцата, на които са лепнали са страхотни.
БРАВО Bravo
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #4138 -: януари 08, 2008, 22:10:30 »

Случайно като разглеждах албумите попаднах на една булка,която носи същата рокля като моята..........само че бяла Oh my ... Винаги съм се чудила как ли би изглаждала моята рокля в друг цвят,че моя е доста нестандартен за булки и като видях тези снимки направо Oh my ... Oh my ...
Не зная дали момичето чете и пише във форума,но се надявам,че няма да се разсърди да сложа тук снимки на роклята й,харесва ми как изглежда и ми стана много приятно и любопитно да ги видя Girl_hide Реших да споделя и с вас smile
    





Роклята е страхотна и в двата цвята, направо е уникално........И позите които си хванала суперско....мн готино.........Уникална рокля....
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #4139 -: януари 09, 2008, 10:07:17 »

и на мен ми харесват и двете обаче ако трябваше да избирам бих избрала  тази на роси,някак си по ми изпъква дантелата

аз пък моята рокля реших да я продам,някои знае ли за някакви магазини където мога да я оставя за да се продава?
Активен
Страници: 1 ... 274 275 [276] 277 278 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines