Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 18:15:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 273 274 [275] 276 277 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1549010 пъти)
 
nia_mileva
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #4110 -: януари 04, 2008, 22:10:04 »

и аз си мисля, че ще е много лесно, но ако има опция - меря - харесвам се - малко коригират - готова съм, я предпочитам:)) благодаря за отговора все пак ... в крайна сметка сигурно на шиене ще отидат нещата:)
Активен
magica1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 182



Моят сватбен албум

« Отговор #4111 -: януари 05, 2008, 11:59:18 »

 girl_in_love Хиляди благодарности на всички ви!!!Първоначалната ми идея и на мен беше за тип принцеса,нещо класическо с малко по-голямо бюстие. Мисля да продължа с огледите-все още не съм ходила в доста магазини,ако открия нещо по-интересно ще ви го покажа.
Авва,твоята ролкя е уникално нежна,стилна,женствена и въобще....ще си невероятна с нея,сигурна съм!!! Bravo
« Последна редакция: януари 10, 2008, 16:04:05 от maria_lakova » Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #4112 -: януари 05, 2008, 12:05:20 »

magica1983, в булченските салони в които си ходила и си пробвала рокли, правили ли са ти проблеми ,че искаш да пробваш рокли? Чувала съм ,че на някои места искат да имаш парите за роклята за ди ти позволят да мериш. Незнам така ли е или това са само слухове
Активен
magica1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 182



Моят сватбен албум

« Отговор #4113 -: януари 05, 2008, 12:13:24 »

А къде ги мериш тези красоти? Още не съм тръгнала за рокля, но тези които показваш много ми допадат.
Направи си списък,защото обикалянето и пробите са доста.Но пък усещането е страотно! girl_wink
Иначе започнах от Пиротска,навсякъде,където има такива рокли,като най-очарована бях там от Грънчаров и син,те са на Пиротска 10 (в безистена, в който се записват часове за ритуални зали). Момичето беше изключително любезно и там мери три рокли,една от тях е тази, която на снимката,която показах тук,модела е черен.Имаха подобна на втория модел рокля, а имаше и една с много изчистена кройка и коланче,също интересна.Цените им са повече от разумни(около 350лв).Ходих по Графа,там има също няколко магазинчета,като най-много ме грабнаха моделите на Мария-Анна Бела("Граф Игнатиев" 53 вх. В, ет. 2,на ъгъла с Евлоги Георгиев),но са по-скъпички.Дават и под наем там. Много ми харесаха на Шу-Ши,на Евлоги Георгиев,даже там колекция 2007 е с 50% намаление.На Ал. Стамолийски(около пл. Възраждане) има един магазин също с красиви рокли(но ми бяха малки)Абе,рокли има-трудното е да си избереш!!! give_rose
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #4114 -: януари 05, 2008, 12:16:37 »

Аз също съм си направила списък на всички булченски салони и ателиета ,които открих в София, но още ен съм тръгнала на обиколки. Само в Сватбен Център София ходих. Трябва ли да си записваш предварителен час, тъй като в булченските списания под адресите пише ,че трябва предварителна уговорка
Активен
magica1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 182



Моят сватбен албум

« Отговор #4115 -: януари 05, 2008, 12:17:55 »

magica1983, в булченските салони в които си ходила и си пробвала рокли, правили ли са ти проблеми ,че искаш да пробваш рокли? Чувала съм ,че на някои места искат да имаш парите за роклята за ди ти позволят да мериш. Незнам така ли е или това са само слухове
Никой никога,толкова са любезни всички.Нямам предвид мазни,само и само да те навият да си купиш.Просто анистина са готови да ти свалят половината магазин с рокли,помагат ти при обличане/събличане,дават ти диадеми,шлейфове,обувки,за да се видиш наистина как ще изглеждаш.Абсолютно безплатно!!!Досега само за един сватбен магазин съм чела,че се записват часове, за пробите и дори ми стана смешно,защото чак пък такъв наплив от булки не видях... girl_haha
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #4116 -: януари 05, 2008, 12:57:38 »

avva_stz поздравления мила! Роклята е наистина страхотна, на мен роклите на Pronovias  са ми фаворити, нали мойта е от там  give_rose


Само да си кажа мнението недей слага зелено, няма да е хубаво. Ако толкова искаш да е свързано с темата, сложи малки избродирани маргаритки... Макар че моето мнение е че булката не е част от украсата  Wink


Хихихихихи, много ме развесели с това, Роу! good blum

А с тази рокляяя, вече ми писнаааааа!!! Плачещо момиче hysteric Отивам вчера в салона, в който реших да я шият...И си викам- свърши се с мъките ми, таз проста като модел рокличка...Малееееее, като я видяха продавачките, като се затюхкаха- ах, ама въх, ама толкоз сложна тая рокля, ама тая кройка, ама плата, ама олеле... bqsnasym gthouh Ама нямало я шефката, да съм дойдела в понеделник. Иначе веднага ме питаха- ооо, това Проновиас ли е? good
И съм решила- ако в понеделник пак видя срещу себе си човек, който ми охка и въздиша, взимам си снимката, отивам в Асеновград и да се свършва вечеееее Mad girl Да се започва,тоест!
Туууу...сложно било..ми то ако е просто,няма да идвам при вас,беее, ще ми я ушие бабката в гаражчето до нас!!! girl_impossible
А за зеленото в роклята-чудех се и аз за панделка...но ми се ще по-скоро шевицата както си е с вплетен в нея зелен конец например. good
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #4117 -: януари 05, 2008, 13:53:01 »

avva_stz браво че вече си се спраяла на модел smile на мен ми се струва доста лесен за изработка,незнам защо от салона са реагирали така crazy
а за зеленото моя съвет е да не слагаш,защото "булката не е част от украсата",а букетчето ти което си избрала е доста зеленичко и мисля че е достатачно Wink
« Последна редакция: януари 05, 2008, 13:54:40 от maslinka » Активен
bonbona
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #4118 -: януари 05, 2008, 14:42:51 »

Момичета дайте малко идей за рокли по магазините не ми харесва нищо. angry Все са едни накичени грозни натруфени ит.н. Аз искам нещо по така :)Харесах си едни бутуши целите в дантела и мисля роклята да ми е отпред къса а назат дълга.
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #4119 -: януари 05, 2008, 15:32:12 »

bonbona, незнам дали това ще ти хареса ,но аз мисля,че ще отива на дантелени ботушки


* product_image.php.jpg (17.53 KB, 325x430 - видяно 4639 пъти.)
Активен
tiholina
Ентусиаст
**
Публикации: 68


« Отговор #4120 -: януари 05, 2008, 15:54:35 »

Много благодаря!!!Ами направо ви показвам роклите,вие ще кажете!!!
първата рокля на Mariees de Paris е страхотна; виждала съм я в магазина на фирмата във ВарналИскам да ти кажа че в действителност е още по-хубава.Отзад е с връзки и е лесна за корекция ако се наложи.Трябва да я пробваш за да видиш как ще ти стои.Ако ти е нужна помощ за връзка с магазина ще ти помогна.
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #4121 -: януари 05, 2008, 21:28:03 »

Направи си списък,защото обикалянето и пробите са доста.Но пък усещането е страотно! girl_wink
Иначе започнах от Пиротска,навсякъде,където има такива рокли,като най-очарована бях там от Грънчаров и син,те са на Пиротска 10 (в безистена, в който се записват часове за ритуални зали). Момичето беше изключително любезно и там мери три рокли,една от тях е тази, която на снимката,която показах тук,модела е черен.Имаха подобна на втория модел рокля, а имаше и една с много изчистена кройка и коланче,също интересна.Цените им са повече от разумни(около 350лв).Ходих по Графа,там има също няколко магазинчета,като най-много ме грабнаха моделите на Мария-Анна Бела("Граф Игнатиев" 53 вх. В, ет. 2,на ъгъла с Евлоги Георгиев),но са по-скъпички.Дават и под наем там. Много ми харесаха на Шу-Ши,на Евлоги Георгиев,даже там колекция 2007 е с 50% намаление.На Ал. Стамолийски(около пл. Възраждане) има един магазин също с красиви рокли(но ми бяха малки)Абе,рокли има-трудното е да си избереш!!! give_rose
Благодаря за съветите. Аз списък вече имам. Ти явно си влязла в много магазини. Не знам дали е реалистично, но аз съм избрала 5-6, в които да ходя и да меря. Ако нищо не ми хареса имам  резервен списък от още толкова. Наистина има много магазини и ако трябва да се ходи на всякъде ще отнеме много време.
Лятото бях на стаж в една фирма и всеки ден минавах покрай Шу-ши и Марция (много ми харесаха роклите на витрината) и едва се удържах да не вляза, но занех, че остава повече от година до сватбата и няма смисъл smile
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #4122 -: януари 06, 2008, 12:23:59 »

Като  се замисля наистина има много салони за рокли в София, но конкретно за Пиротска ако става въпрос - малко са салоните, които предлагат наистина качествени и красиви рокли, повечето ползват доста остарели кройки и модели, некачествени материи. Като се замисля фирмите, които държат на името си са следните:

Atelier Simon
Shu-shi
Mon Amour
Романтика
Virginia-atelier
Areti
Astella - atelier
M. Tyler
Аз и ти - Смолян
Holidaysona
Холидей
Активен
magica1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 182



Моят сватбен албум

« Отговор #4123 -: януари 06, 2008, 14:58:41 »

Като  се замисля наистина има много салони за рокли в София, но конкретно за Пиротска ако става въпрос - малко са салоните, които предлагат наистина качествени и красиви рокли, повечето ползват доста остарели кройки и модели, некачествени материи. Като се замисля фирмите, които държат на името си са следните:

Atelier Simon
Shu-shi
Mon Amour
Романтика
Virginia-atelier
Areti
Astella - atelier
M. Tyler
Аз и ти - Смолян
Holidaysona
Холидей

Съгласна съм на 100%.Само бих добавила - Грънчаров и син,защото и те не са за подценяване. В защита на "изберете българското" girl_wink
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #4124 -: януари 06, 2008, 16:37:49 »

Като  се замисля наистина има много салони за рокли в София, но конкретно за Пиротска ако става въпрос - малко са салоните, които предлагат наистина качествени и красиви рокли, повечето ползват доста остарели кройки и модели, некачествени материи. Като се замисля фирмите, които държат на името си са следните:

Atelier Simon
Shu-shi
Mon Amour
Романтика
Virginia-atelier
Areti
Astella - atelier
M. Tyler
Аз и ти - Смолян
Holidaysona
Холидей

Съгласна съм на 100%.Само бих добавила - Грънчаров и син,защото и те не са за подценяване. В защита на "изберете българското" girl_wink

Съгласна съм с вас момичета. Искам да добавя Сватбен Център София към вашия списък. Там има рокли от различни булченски салони и са много любезни.
Активен
Страници: 1 ... 273 274 [275] 276 277 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines