Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 16:32:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 272 273 [274] 275 276 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1548829 пъти)
 
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #4095 -: януари 03, 2008, 22:40:09 »

avva_stz много добър избор...е като всичко на Проновиас  good На мен ръкавите страшно ми харесват, а и са последен писък на модата  Bravo

Аз тази нощ пък си сънувах роклята - беше на Проновиас уж, но несъществуващ модел....още не съм решила нищо все пак и не съм обиколила нито един магазин, все си казвам, че има време....
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #4096 -: януари 03, 2008, 22:48:51 »

Kleo, не, не си ме обидила,хехехехех  Wink Аз пробвах рокля с такива ръкави-страшно ми отиват, такова деколте-също. И наистина ги намирам за много нежни.  Girl_hide А тънки презрамки- не се харесвам,защото са ми широки раменете и малък бюста-найш ква ще съм карикатура  NO Wink

Gadamer4e, ама съвсем към нищо ли не си се насочила?
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #4097 -: януари 03, 2008, 22:54:14 »

И на мен много ми харесва, поздравления Авва! Bravo Намирам ръкавите за много стилен акцент, оформят много секси деколте! И ти си права че всичко е до фигура! А относно цветният акцент, аз много го харесвам в булчинските рокли, дори в моята акцентирах много смело в светло лилаво, макар първоначално исках само лилава панделка под бюста. На място наложи различни нюанси на цветовете на които залагаш и ще прециниш. От нюанс до нюанс има голяма разлика. На мен в началото лилавото ми се видя много силно и отидох с едно такова свито сърце на проба, а се оказа че в църквата дори не си личи.
Активен
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #4098 -: януари 03, 2008, 22:59:33 »

Ами насочила съм се дотолкова доколкото много добре знам какво ми харесва - естествено Проновиас и няколко модела на FEDE  - за Проновиас не си правя илюзии, ням ада дам толкова пари за едно обличане, а за FEDE просто не съм отишла на място да разгледам. Зависи и там какви са им цените, ако харесам нещо до 600-700 лв. най-много, ще си взема оттам рокля.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #4099 -: януари 04, 2008, 09:02:49 »

на мен не ми харесват ръкавите но как само е излята по силуета трепач е  *THUMBS*ако беше с тънки презрамки знам ли много ретро стил и придават тея ръкави като на "айде ленче да издоим кравата"дано не съм те убидила адашке  blum

хеййййййййй Клеооооо разби ме lol)))

Ава роклята е страхотна, аз не бих си позволила такава рокля заради фигурата ми, НООО на теб ще ти стои прекрасно !!!! само имам един въпрос от какъв плат ще я правят, тъй като ако е от сатен, той очертава много !!!!! smile
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #4100 -: януари 04, 2008, 09:42:25 »

Авва страхотна рокля girl_in_love
само ме е яд малко  bqsnasym , че не ти се сбъдна мечтата за "нашата" рокля  girl_wink, но и с тази ще си като ангел good
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #4101 -: януари 04, 2008, 10:55:08 »

Ели, нямам идея от какво друго може да е, освен от сатен, но има един,дето не лъщи-май беше италиански. Днес като отида в салона, ще разпитам подробно,предполагам, че ще ми покажат платове на място. А за очертаването....първо не ме притеснява кой знае колко blush, то и роклята не е впита, а от малко над талията пада свободно надолу. Само се притеснявам да не ми се "лепи" и наелектризира crazy
Майче, да ти кажа, душко, реших да не рискувам да се разочаровам..а и пътуване за проби до Варна през зимата...и цената....изобщо, има доста неща, които бяха в полза на новото ми рокле good Пък и такива главоболия щаха да са с таз дантела....
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #4102 -: януари 04, 2008, 10:56:02 »

Avva роклята е много нежна и стилна. И ръкавките и са много милички и много добре завършват роклята. А за цветния акцент, тази дантела под бюста ако ти я направят в някакво бледо зелено ми се струва че ще седи много нежно smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #4103 -: януари 04, 2008, 12:13:56 »

Само се чудя дали да не й вкарам под бюста зелен елемент crazy, защото букетът ще е преобладаващо зелен, цветовете ще са зелено и жълто, темата-пролет... Girl_hide Girl_hide Girl_hide
Мисля че няма нужда от зелен елемент под бюста.Роклята е много сепла и изчистена.Определено е нежна и красива.
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #4104 -: януари 04, 2008, 14:58:04 »

Ава, суперска е роклята!!! Направо ви завиждам, че можете да си позволите такава кройка sad, ама какво да се прави, ние по-охранените......... И на мен ми е малко странно зелен цвят на роклята?! Сигурно защото любимите ми цветя са фрезиите, бих предпочела нещо по-розово-оранжево-жълтичко. Ама най-важното е ти да си харесваш нещата smile
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #4105 -: януари 04, 2008, 17:59:35 »

avva_stz, страхота рокля! Поздрави за избора.  *THUMBS*Аз много харесвам ръкавите и мисля ,че те и придават по различен вид. Bravo Представям си я вече с една бледо зелена панделка. В последно време на много рокли им слагат панделки под бюста и доста хубаво се получава
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #4106 -: януари 04, 2008, 18:16:33 »

magica1983,според мен си вземи третата рокля,която си пуснала веднага след своята снимка,невероятна е  1tongue 1tongue 1tongue good good good Тя е най-интересна,най-женствена и има нещо закачливо в нея,освен това не е от роклите,с които е пълно под път и над път(моля те не ми се сърди,не го казвам с лошо,а защото ми е направило впечатление-четвъртата рокля е на всяка втора булка И абитуриентка също,аз бях на 2 бала тази година и там общо видях 7 такива рокли,същия модел в различни цветове  Oh my ... ,ако не вярваш и снимки ще дам  pardon ,това не значи,че не е красива,но третата рокля е наистина неповторима и наистина е изпипана,много,много ми хареса,най-много от всичките и ще ти стои невероятно,освен това е много готина самата рокля като модел изобщо взимай я според мен  pardon !!!).Първата също е красива,тя ми е на второ място,така да се каже  Wink ,но третата е  1tongue !!!
avva_stz,роклята ти е много красива,честито  Bravo Bravo Bravo Пожелавам ти да ти донесе най-хубавите изживявания,да се чувстваш неотразима и много,много щастлива в нея,както и да ти я ушият бързо и безпроблемно и да стане точно такава,каквато я искаш  good (и да не те ядосват шивачките,чеее  beating ).
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #4107 -: януари 04, 2008, 18:53:09 »

avva_stz поздравления мила! Роклята е наистина страхотна, на мен роклите на Pronovias  са ми фаворити, нали мойта е от там  give_rose

По принцип избягвам да си давам мнението за булченски рокли тъй като сватбата и особено роклята е нещо много лично, тоест повечето от нас си имат някаква визия в главата за това как искате да изглеждате на сватбата и това е различно за всеки, но avva не мога да не ти кажа че роклята е перфектна.

Само да си кажа мнението недей слага зелено, няма да е хубаво. Ако толкова искаш да е свързано с темата, сложи малки избродирани маргаритки... Макар че моето мнение е че булката не е част от украсата  Wink

magica1983 а на мен първата и втората рокля ми харесват най-много, може би първата ще ти седи по-добре, тоест, втората е повече за хора които имат да скрият това онова, или пък са с по-голям бюст.
« Последна редакция: януари 04, 2008, 18:55:55 от Rou » Активен
nia_mileva
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #4108 -: януари 04, 2008, 20:37:56 »

Здравейте и от мен с едно кратко включване. Тъй като все още не съм тръгнала на Великата обиколка за Роклята, виждали ли сте нещо такова на бг пазара: http://www.davidsbridal.com/bridal_gowns_detail.jsp?stid=2027&prodgroup=10
Благодаря предварително на всички!
Активен
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #4109 -: януари 04, 2008, 22:05:17 »

nia_mileva Ами аз не мога да кажа дали някъде има подобни рокли, но ми се струва, че ако не намериш готова, този модел биха могли много лесно да ти го ушият
Активен
Страници: 1 ... 272 273 [274] 275 276 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines