Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 15:54:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 267 268 [269] 270 271 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1548765 пъти)
 
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #4020 -: декември 12, 2007, 18:32:37 »

Благодаря за бързите отговори, май ще ми трябва помощ.
Случаят ми е следния: аз съм от София, приятелят ми е от Бургас, сватбата ще е в Созопол а междувременно ние живеем в чужбина. Сватбата ще е в края на август или началото на септември.
Трябва да организирам всичко само за две прибирания за по две седмици + дните преди самата сватба.
Нямам много време за обикаляне и търсене на рокли в България, затова реших че трябва да започна да търся от сега, поне да си избера типа рокля която ми стой добре. Ще направя всичко възможно да си купя роклята от България та си мислех да помоля за координати на добри шивачи, които шият само от снимки (в случай че избера този вариант). Много бихте ми помогнали с препоръки и съвети.


Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #4021 -: декември 12, 2007, 18:36:52 »

Интересува ме дори дали сам си избираш платовете, можеш ли да ги видиш и пипнеш, както се казва, на колко проби се ходи и всякави нещта от този характер.
Активен
ruslana
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #4022 -: декември 13, 2007, 01:42:01 »

Здравейте момичета!!!
Много ще се радвам да се писъеденя  кам вас - големи сладурани сте!
Проблема ми е че се писъединявам кам вас малко касничко, т.е. след големия ден, което е много жалко защото сега като чета форума намирам много полезни идеи, но се надявам все пак да ме приемете Flower
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #4023 -: декември 13, 2007, 09:22:56 »

Здравей Клара! И аз съм като теб- приятеля ми е от стз, аз от Пирдоп, а живеем във Франция. Аз организирах по4ти вси4ко само за едно прибиране....другото 6те е преди сватбата. Но, преди да се прибера в БГ, ходих да пробвам рокли тук (ФР), за да се ориентирам в моделите и т.н. После като се прибрах се справих за един ден с роклята и аксесоарите към нея. Първата (и единствена надявам се)проба 6те е на 1/03/08, а сватабата на 8/03/... shok
Така, че 6те се справи6, спокойно Girl_hide
Тук сладурките  много помагат, а и с помо6тта на твой близък в БГ...
За 6ива4ите...повечето салони го предлагат - Холидей, Романтика, Симон, Лита за София,за друго място не занам, аз поръ4ах в София.
« Последна редакция: декември 13, 2007, 09:28:39 от Valentinka » Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #4024 -: декември 13, 2007, 09:29:26 »

Клара кажи какви пари си готова да дадеш за рокля и момичетата ще те посъветват къде в БГ да потърсиш.
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #4025 -: декември 13, 2007, 09:45:34 »

Момичета, направо сте страхотни!
Мисля че и аз ще приложа стратегията на Валентинка, ще си избера роклята в Швеция и ше се надявам да си купя подобен вариант в България.
Цената...още разсъждавам върху нея. Мога да дам и 2 000, но не ми се иска честно казано. Затова ще се опитам да намеря нещо по-евтино, до 1 000 може би.
Ще се прибираме за празниците и ще гледам рокли в София и в Бургас.
Чувам че в Асеновград имало какво да се види, но не знам дали ще смогна.



Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #4026 -: декември 13, 2007, 09:58:22 »

Хубаво е и там да провериш за да не те е яд после, че не си отишла. А мислила ли си за рокля под наем - вярно, че не излиза много по евтино от това да си я купиш, но пък можеш да си вземеш такава дори от ателието на Виргиния Здравкова, а също и от Симон, Романтика и др. Не знам дали Сватбен център София също не предлагаше рокли под наем. Някоя по запозната форумка да каже...
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #4027 -: декември 13, 2007, 10:07:39 »

Клара, аз също организирах сватба от чужбина и имам опит. Ще ти споделя какво направих аз, купих си списания от Германия, набелязах рокли и започнах да издирвам магазините на марките. Мерих тези които бях харесала и така постепенно отхвърлих какмо ми отива и какво не. Най-накрая когато открих "моята" рокля се осведомих дали тази фирма има представителство в БГ и си я купих от България почти на половин цена. Е, разбира се вечe зависи как ще си разпределиш бюджета си и какъв дял ще отделиш за роклята, но сигурно имаш предвид чe роклите на марки с голямо име изискват и съответната сума (повечeто варират над 1500 лв.) Разбира се, ти винаги може да харесаш рокля и да ти я ушият, но аз лично не исках да рискувам! Успех!  good
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #4028 -: декември 13, 2007, 10:10:08 »

Мммм, хубава рокля:


KlaraFina  Welcome Ако ни покажеш някои модели, които си харесала в Интернет, можем да те ориентираме към дизайнер. Аз лично бих ти препоръчала Симон- там прекрасните рокли са около 1000-1200. Има много стилни и елегантни,има и малко по-шармантни. Но така без идея какво харесваш-трудно *crazy*Преди обаче да кажеш какво харесваш,бих те посъветвала да пробваш различни модели,за да видиш кое ти стои добре. good Принцески ли,рибки ли, А-линия... И тогава ще помагаме по-пълноценно good
Ааа, освен за Симон, се сещам за Холидей, а и за Романтика.
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #4029 -: декември 13, 2007, 10:26:20 »

ruslana Welcome при нас!!!Разбира се, че си добре дошла!Айде гмуркай се из темичките.... danceg
KlaraFina има рокли и за под 1000 лв, но всичко зависи от марката и модела, моята излезе към 600 и нещо и беше страхотна, ако искаш разгледай някоя друга снимка в албума ми..Така че всичко е въпрос на търсене и събиране на достатъчно информация.Успех!
Активен
elenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 130



Моят сватбен албум

« Отговор #4030 -: декември 13, 2007, 10:46:31 »

Здравей KlaraFina,
Аз също след дълго мислене и разглеждане си харесах модел на рокля в нета.По препоръка на мои приятелки писах на Росица Котюр във Варна , като им пратих и модела на роклята.Получих много бърз и подробен отговор така, че края на декември трябва да ги посетя и да обсъдим подробностите!Евентуално , ако я поръчам там , към края на януари мога да ти кажа дали съм доволна от резултата!Варна не ти е много далече , нали?  good
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #4031 -: декември 13, 2007, 10:49:13 »

Започвам да обяснявам.
Вчера както писах вече, гледах рокли за първи път. Бях категорична, че НЕ искам тип принцеса, по-скоро тип рибка. Пробвах по една рокля от двата типа и познайте, повече се харесах точно в тортената рокля. В другата се чувствах много обикновенно. Мисля че ще се ориентирам към по-големите рокли и задължително със шлеиф. Харесала съм една рокля на Pronovias, ¨¨те се опитам да я намеря в нета.
Да знаете къде се продава тази марка в България и какви са цените?
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #4032 -: декември 13, 2007, 10:53:02 »

elenceto именно!!!!!!Моята рокля също беше от Росица Котюр и съм адски доволна, много добре си свършиха работата и то за 2 седмици при положение, че си я ших в разгара на сезона!
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #4033 -: декември 13, 2007, 11:02:45 »

Klara Fina, официален представител на Pronovias за България е Bridal Fashion Group (http://www.bridalfashion.bg) - те представляват и My Lady; в "контакти" ще се ориентираш за магазини, мисля, че си имат отделен магазин за колекциите на Pronovias. За цени, обаче, не мога да ти кажа нищо - не съм ходила до магазина.
За шиене на рокля "по снимка" според мен е добре да провериш в Минон - Бургас, и Росица Котюр - Варна (това май са единствените ателиета, за които не съм видяла нито едно негативно мнение относно изпълнението на модела)
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #4034 -: декември 13, 2007, 11:08:41 »

Момичета, направо сте страхотни!
Мисля че и аз ще приложа стратегията на Валентинка, ще си избера роклята в Швеция и ше се надявам да си купя подобен вариант в България.
Цената...още разсъждавам върху нея. Мога да дам и 2 000, но не ми се иска честно казано. Затова ще се опитам да намеря нещо по-евтино, до 1 000 може би.
Ще се прибираме за празниците и ще гледам рокли в София и в Бургас.
Чувам че в Асеновград имало какво да се види, но не знам дали ще смогна.
 
Не те съветвам да ходиш до Асеновград!Щом можеш да дадеш 1000/2000 лв за рокля погледни в по-извеснити бутици и модни къщи във София и Варна.Купи си някакво сватбено списание и там ще намериш всички координати. В София можеш да отидеш до Романтика,Холидей,Мон Амур,Виргиния Здравкова,Шу Ши .....
« Последна редакция: януари 10, 2008, 15:43:25 от maria_lakova » Активен
Страници: 1 ... 267 268 [269] 270 271 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines