Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 16:06:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 265 266 [267] 268 269 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1548784 пъти)
 
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #3990 -: ноември 27, 2007, 16:20:40 »

 :welcome:на korneliq_donkova
милчика и аз бях с рокля на Mori Lee имат страхотни модели и са по 1000 до 3000 някъде,ще ти пиша на лично подробно Wink
Активен
korneliq_donkova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



« Отговор #3991 -: ноември 27, 2007, 16:55:51 »

Маслинка разгледах снимките от сватбеният ти албум и мога да кажа......по красива булка не съм виждала Oh my ... Oh my ... Oh my ...
Божествена рокля  girl_in_love
Благодаря ти за магазина Mori Lee
Активен
Гери
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 307


Много щастливи!


« Отговор #3992 -: ноември 27, 2007, 20:44:56 »

Здравейте, момичета! Аз тази вечер ходих до Сватбения център, харесах си няколко модела, следващата седмица отивам да пробвам и да си купя, разбира се!  smile Много съм доволна! А като стане факт покупката ще се похваля пак! Целувки от мен!  girl_wink
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #3993 -: ноември 27, 2007, 20:48:52 »

Леле какви красоти има тука  shok...беше отдавна когато влизах  за последно в темичката
 Welcome на всички нови бъдещи булки!
МИла korneliq_donkova  всяка булка е най-красивата tease и ще видиш ще един ден ти също ще се чустваш така good. Стиксам палци да се сбъдне мечтата ти за Твоята рокля give_rose

Gergana_and  чакаме с нетърпение снимков материал Coffe pc-mainiak
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #3994 -: ноември 28, 2007, 11:01:23 »

мда, и аз забравям тази тема, а има супер рокли.
Моята рокля е модел на Деметриос и когато питах за нея можесе само по поръчка за 1800 Евро:)
Неле Праматарова ми я уши за 570 лв.
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #3995 -: ноември 28, 2007, 12:12:45 »

Здравейте, момичета! Аз тази вечер ходих до Сватбения център, харесах си няколко модела, следващата седмица отивам да пробвам и да си купя, разбира се!  smile Много съм доволна! А като стане факт покупката ще се похваля пак! Целувки от мен!  girl_wink

Гери сладурче, непременно да се снимаш и да ни покажеш, може още да не си го разбрала но ние сме голееееми любопитки!!!! Girl_hide Love girl Успех миличка и дано намериш бързо ТВОЯТА булченска рокля!
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #3996 -: ноември 29, 2007, 11:30:51 »

http://life.dir.bg/2007/11/28/news2384704.html
ето какво намерих преди малко и може да е полезно за някоя зимна булка  Wink има снимки в края, цъквайте линкчето и гледайте  Wink
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #3997 -: ноември 29, 2007, 11:54:27 »

Katitka роклите са много красиви, благодаря за линка  give_rose

Момичета при мен е много драматично с тази рокля  girl_impossible, от както решихме да се женим и определихме датата, което беше преди почти 4 месеца само разглеждам разни рокли и модели, хем ми харесват 100 неща, хем си мисля че може да има по-хубави и продължавам ли продължавам да се ровя из сайтовете и вече започвам да се побърквам  crazy. Имам чувството че никога няма да намеря перфектната рокля и винаги ще има и по-хубави. Иде ми да се разкрещя. Успокоявам се с мисълта че има още 8 месеца до сватбата, но ако прдължавам така да не мога да реша направо не знам....
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #3998 -: ноември 29, 2007, 12:42:25 »

Оххх, ами аз не че му търся кусури, но все си мисля че може и да има нещо още по-красиво. Гледам вашите рокли, стоят ви толкова добре и толкова ви подхождат, не видях една булка на която роклята да не ми хареса или да не изглежда точно създадена за нея. Просто се надявам че ще успея да намеря моята идеална рокля все пак  Girl_sing
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #3999 -: ноември 29, 2007, 13:09:51 »

Оххх, ами аз не че му търся кусури, но все си мисля че може и да има нещо още по-красиво. Гледам вашите рокли, стоят ви толкова добре и толкова ви подхождат, не видях една булка на която роклята да не ми хареса или да не изглежда точно създадена за нея. Просто се надявам че ще успея да намеря моята идеална рокля все пак  Girl_sing

не се притеснявай, моята рокля беше първата която облякох, после обиколихме всички магазини мислих 1 месец, после пак обикаляне и се върнах уверена, че това е моята рокля и си я поръчах !!! и повече спрях да гледам рокли !!! ти имаш достатъчно време, нооооооо когато обиколиш и мериш вярвай, ще намериш ТВОЯТА рокля !!!! smile
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #4000 -: ноември 29, 2007, 13:13:21 »

Ооооо Ели . твоята рокля е много хубава и ти седи много добре, изобщо ти си ми една от любимите булки, да си призная  blush И косата и роклята и букета всичко ми харесва. Не искам да обидя никого, всички сте много красиви  give_rose
Активен
Гери
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 307


Много щастливи!


« Отговор #4001 -: ноември 29, 2007, 14:59:15 »

Здравейте, момичета! Аз тази вечер ходих до Сватбения център, харесах си няколко модела, следващата седмица отивам да пробвам и да си купя, разбира се!  smile Много съм доволна! А като стане факт покупката ще се похваля пак! Целувки от мен!  girl_wink

Гери сладурче, непременно да се снимаш и да ни покажеш, може още да не си го разбрала но ние сме голееееми любопитки!!!! Girl_hide Love girl Успех миличка и дано намериш бързо ТВОЯТА булченска рокля!

Little_Sweet_Didka ще се опитам да кача снимка, когато се снимам, но знаете ли, че вече си харесах моята рокля и ще ходя да я поръчвам следващата събота. Мисля че е на АЗ и ТИ-Смолян.  smile Това е най-прекрасната рокля която съм обличала, а за съм проблава най-много 4.  smile
Активен
Гери
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 307


Много щастливи!


« Отговор #4002 -: ноември 29, 2007, 15:39:37 »

Благодаря, момичета! Като стане факта роклята ще я снимам и ще ви я покажа, но това сигурно ще стане чак следващата година така че ще трябва да се въоръжите с търпение, а и аз разбира се.  funnytooth
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #4003 -: ноември 29, 2007, 17:53:16 »

Момичета, извинявам се, че разводнявам темата, но не се ли притеснявате да пускате снимки на роклите си преди да е минала сватбата. Аз не бих качила, защото се притеснявам, че любимият ми може да попадне на тях. Едва ли смогва да ми, чете всички постигни по форумите и едва ли има желание и идея да го прави, но е напълно възможно от падащия списък случайно да кликне на страница, която съм посетила. Знам, че вероятността е малка, но въпреки това не бих рискувала.
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #4004 -: ноември 29, 2007, 18:31:59 »

Arlina , всеки си познава половинката и знае най-добре дали ще влезне да чете сватбените форуми, преди да се омъжа, моят мъж хабер си нямаше от форуми, пък и идеята да влезне в сватбен такъв не би му дошла вобще на ум. Което важи и сега-последното което би направил е да седне и чете в сватбен форум какво е писала жена му. pardon Така че ако ти си мислиш че твоето мило би излюбопитствало недей да пускаш. Има и друга практика тук във форума- много от момичетата искащи мнение и съвет са казвали ден и час в който ще пуснат снимка на роклята си, да речем за 30 мин или 1 час. И така другите съфорумки гледат и коментиреат, или пък си я показват на лични съобщения. Така че има варианти, ако се нуждаеш и ти от мнение или съвет все ще измислим начин good
Активен
Страници: 1 ... 265 266 [267] 268 269 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines