Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 01, 2024, 03:24:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 244 245 [246] 247 248 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1580244 пъти)
 
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3675 -: септември 28, 2007, 18:37:02 »

момичета прекрасни знам че е утре но не можах да си взема роклята днес  cray cray :'(шефа не ме пусна че имахме много работа но вече съм  се уредила със шала и скоро и той ще е готов girl_in_love
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3676 -: септември 29, 2007, 12:29:35 »

взех си роклятааааааа yahoo yahoo yahoo *YAHOO*толкова съм щастлива прелестна  еи не мога да и се нагледам!!!!!!!по късно ще я снимам и ше пусна снимчиците да и се порадвате и вие :DANCE:и воала и чантичката се невероятни и сега само шала във вторник го очаквма да пристигне че по-късно го поръчахме него danceg girl_in_love :girl_in_love:много съм щастлива най- накрая мойта измъчена рокля е с мен  yahoo
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3677 -: септември 29, 2007, 12:31:12 »

от вълнене забравих да благодаря на всички които ме подкрепяха и бяха до мен през цялото време на терзания и притеснения give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose ако не бяхте вие нямаше да се справя самичка Bravo Bravo Bravo :bravo:БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕКРАСНИ МОИ give_rose give_rose give_rose
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #3678 -: септември 29, 2007, 12:38:33 »

kleo_20, много се радвам за теб  yahoo
с нетърпение очакваме да покажеш снимки на тази красота  DANCE
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #3679 -: септември 29, 2007, 14:22:17 »

 Bravo Bravo  kleo_20  много хубави новини,да не забравиш да пуснеш снимки с роклята Wink
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3680 -: септември 29, 2007, 17:57:46 »

тук е в къщи си я прибрах едвам я прибрах в гардероба много е дълга blum милички не знма дали ще успея да я снимам  angry мама я прибра и каза забравяме за нея до 14 laugh как да я забравя като е така красива girl_in_love
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #3681 -: септември 29, 2007, 18:15:37 »

а ние как да спрем да искаме снимки като е толкова красивааааааааа  yahoo искаааамееееееееееее снимкииииииииииииииииии  tease

много особено усещане е като си вземеш роклята нали yahoo, нямаш търпение да я облечеш пак
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #3682 -: септември 29, 2007, 22:23:35 »

Честита ти рокля Клео!  DANCE И на мен ми е любопитно да я видя, не остана много време до вашата сватба!  Wink
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3683 -: септември 30, 2007, 10:48:04 »

усещането е неописуемо аз я облякох в магазина само колкто да видим дали е точна angry и я свалих много бързо бързах за работа crazy ама е така "жива" и като се врътнах и тя така с мен все едо лети danceg извинете ме че така говоря ама това си помислих и почуствах girl_in_love girl_in_love girl_in_love girl_in_love и момичето от магазина казало че която булка я видела на закачалката в пробната всяка казвала че е страхотна и питала "ама може ли са я пробвам" Oh my ... beating естествено не я давала и показвала оригинала и всички "охх ама тя хич не е същата"и понеже е преправен модела харесвали повече моя вариант роклята се казва Мери почти като Мира нали? yahoo laugh
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #3684 -: септември 30, 2007, 14:44:15 »

така като ни гледаш питаш ли ни как издържаме да ни говориш за нея без да сме я видяли  blum blum blum blum давай снимкаааааааааааааааааа
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3685 -: септември 30, 2007, 17:08:11 »

Миличка клео така се радвам за теб!!!!!! yahoo yahoo yahoo Ние всички изстрадахме твоята рокля и наистина нямам търпение да я видя на снимка!!!!!!!!!!! DANCE
А за моята рокля мога да кажа, че в понеделник съм на проба!Стискайте палци, че да не остана разочарована пак..........
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3686 -: септември 30, 2007, 17:23:36 »

стискам палци  DANCE надявам се да си доволна   give_rose както бях аз като видях моята прелст girl_in_love girl_in_love girl_in_love ще издебна да я снимам когато мама я няма защото по нейните смешни суеверия да не се била виждала и дрън дрън ей такива ми ги говори!аз си я харесвам на някой може и да не му допадне и хареса но за мен това я най-красивата рокля на света girl_in_love
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3687 -: септември 30, 2007, 17:34:37 »

благодаря ти мила, дано!Вече съм изгубила надежда, че ще стане както искам и ще се харесам.....Нямам търпение да видя твоята прелест!
Активен
Venera
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #3688 -: септември 30, 2007, 19:18:52 »

Ей Диди, хич да не ги говориш тези неща - никакво губене на надежда  beating Сигурна съм, че всичко ще е наред и веднъж като облечеш готовата рокля няма да искаш да я сваляш  girl_in_love Трябва само още мъничко търпение и всичко ще се нареди, ще видиш! А междувременно аз ще стискам палци утре пробата ти да мине добре и да се поуспокоиш  good

kleo_20 и аз се чувствах точно като теб, когато взех моята рокля - никак не исках да я събличам, нооо трябваше да се връщам обратно на работа  pardon Сега добре, че стои при мама и татко иначе сигурно все щях да се изкушавам да я обличам  laugh Пожелавам ти прекрасен сватбен ден, толкова красив, колкото ще си ти в твоята рокля  girl_in_love
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #3689 -: септември 30, 2007, 20:49:41 »

kleo_20 толкова се радвам за теб! :bravo:Така те мислих през сватбеното пътешествие!Както и всички останали,ама бях сигурна,че нещата ще се наредят!Мила представям си те колко си убава в нея и нямам търпение да те видя вече! kiss2
Venera разбирам,че и ти вече си се "уредила" с рокля,а и събитието наближава!Нямам търпение да видя и теб,но теб поне на живо ще те видя! :girl_in_love:Стига мъжа ми да не ме заведе някъде за месечинката ми,понеже все го бъзикам какво ще правим,ама надали ще ходим някъде-все пак вчера се прибрахме :laugh:Така че сигурно ще сме на линия girl_wink
Крисистрашно се радвам и за теб!сигурно камък ти е паднал от сърцето!Сигурна съм,че и ти ще си много красива в роклята си(и моята беше със сваровски girl_wink).Дано се чувстваш най-красивата!
didi_vla1983 мила стискам ти палци,но съм сигурна,че накрая ще си много доволна!Няма да те оставят без рокля,ако трябва накрая ще шият денонощно,но това си е техен проблем.Ще видиш-и аз малко се изнервих накрая,че за една корекция-стесняване и пришиване на камъните ме бавиха 2 седмици и я взех дни преди сватбата,но не се притесних толкова и накрая всичко си беше наред!Спокойно!
Активен
Страници: 1 ... 244 245 [246] 247 248 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines