Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 29, 2024, 06:52:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 232 233 [234] 235 236 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1575184 пъти)
 
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #3495 -: септември 10, 2007, 16:38:18 »

Мила не случай другите!!!!На сватбата няма да имаш време за никойи най-важното ще е как се чувстваш ти и дали имаш самочувствие.А и родителите има малко по-различно виждане за нещата.Ако искаш да отидем утре заедно?
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3496 -: септември 10, 2007, 16:51:14 »

Аз сега след 15 мин имам среща със сестра ми и ще ходим да видим първат какво е останало от нея....И утре ще пиша какво е решението и ако ще поръчвам новата може да се уговорим наистина да дойдеш с мен да ми дадеш съвет като разбираща булка, че вече незнам кого да случам и на кого да вярвам....Утре сутрин ще пиша!
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #3497 -: септември 10, 2007, 16:54:36 »

Така като Ви чета за чашките и голям смях ме напушва.Добре че не си ших роклята там.Те за Вас момичета нямат чашки а аз какво щях да правя тогава.
Дам Вероника наистина обиколката и чашките са две различни неща.Аз имам сравнително малка гръдна обиколка за сметка на чашката.Разликата ми обиколка и чашка е 35см.
didi_vla1983 не слушай чуждото мнение.Ти си булката и най важоното е ти да се харесваш и да се чувстваш хубава и да ти е удобно.Нали знаеш приказката вкус другар няма.Така че мила стискам палци да намериш точната рокля и да се чувстваш прекрасна и неотразима в нея.
Момичета май се отплеснахме за бельо в темата за роклите.
Активен
vanessa
Сватбар
***
Публикации: 262



« Отговор #3498 -: септември 10, 2007, 17:16:30 »

Ей,момичета не се отчайвайте така!Знам от какво значение е за вас ,а и за мен,мнението на майките ни.И аз обикалях с моята мама .Още с влизането в магазина тя ми каза виж тази и я посочи.Аз пък няколко дни преди да започна сериозно обикалянето бях влизала в този магазин та даже и мерих рокля.И като погледнах посочената от мамчето -тя същата само че от две части.Премерих я и тя ме хареса и я купихме.Но най-важното е ние да се харесваме с Нашите си рокли,защото колкото и да е нашите обичани мамчета са друго поколение и понякога могат да имат малко странен вкус.Стискам палци на всички да намерят ТЯХНАТА си рокля! give_rose give_rose give_rose good good good
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #3499 -: септември 10, 2007, 20:16:18 »

Момичета, днес си взех роклята  yahoo Много хубава е станала и съм много щастлива girl_in_love Утре ако успея ще пусна снимка smile
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #3500 -: септември 11, 2007, 19:29:00 »

Момичета, качих снимки в галерията ми smile
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #3501 -: септември 11, 2007, 21:31:45 »

Миличка страхотна е роклята която си избрала  give_rose
А ето я и моята само не и се вижда презрамката през врата:
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #3502 -: септември 11, 2007, 22:12:19 »

 give_rose give_rose kiss2 Мерси миличка за хубавите думи  girl_in_love
А това до мен е сестричката ми, която се изявяваше като шаферка  Wink
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #3503 -: септември 11, 2007, 22:26:25 »

dani81 роклята е много нежна! Харесва ми и нямам търпение да те видя в нея!!!

veselyshko   избрала си същата рокля като на една булка на която и правихме букет. Много я харесах още когато ми прати снимки от нейната сватба!
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #3504 -: септември 11, 2007, 22:38:03 »

Според мен не е съвсем същата,но аз така или иначе харесвам всички от този тип!Много са нежни....А и Веси на твоята снимка не личи как добре ти стоеше на бюста-пускай и други снимки да те разгледаме по-добре,стига се стиска! beating
Активен
Jungle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205


What goes around, comes around...


Моят сватбен албум

« Отговор #3505 -: септември 11, 2007, 22:40:15 »

Веси, красива рокля...,ама и шаферката колко е доволна\ Wink
Хораааа и аз вече си имам рокля, въпреки няколкото проблема около нея angry Важното е , че накрая се получи.
Активен
Jungle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205


What goes around, comes around...


Моят сватбен албум

« Отговор #3506 -: септември 11, 2007, 22:45:02 »

 pleasantry Тони, аз съм от суеверните  *crazy*и ще запазя роклята в тайна  blush , за сега...( може да ви звучи глупаво)
А иначе оригинала я има в галерията ми.
Третата снимка, с тюлените ръкави.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3507 -: септември 12, 2007, 09:47:05 »

чудни рокли прелестни мои @}->--бравооооо много се радвам за всички
аз все още чакам ли чакам да ми се обадят за проба но уви cray вече откачам сериозно ви казвам уж казаха че понеже си е техен модел а не мой измислен ще стане за 2-3 максимум седмици а аз не виждам как ще стане уж за 20 този месец съм щяла да си имам всички и рокля и воал и шал и чантичка е как ще стане че не се сещам нещо????не съм такъв човек иначе до сега да съм дигнала скандал до бига но съм от кротките овчици дето само те си знаят какво им е отвътре и не се карат с останалите дори да са в правото си Cray
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3508 -: септември 12, 2007, 10:07:05 »

благодаря ти много мила Веси @}->--явно не може без притеснения но аз съм си такава и се притеснявам ами ако нещо не  е доизпипано и не ми хареса или има някакъв проблем а няма време да се оправи cray ако ми я дадат много късно няма да мога да реагирам и да искам поправка защото ако ще я карат до Благоевград наново и за това ще е нужно време и още нерви и  hysteric hysteric hysteric
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #3509 -: септември 12, 2007, 10:13:00 »

kleo_20 мила така добре те разбирам!Понеже и аз съм същата и с моята рокля беше така и чаках търпеливо цяла седмица,през която трябваше да ми се обадят и накаря като звъннах няколко дни преди сватбата и се оказа,че била готова и така с притаен дъх и мъничко страх отидох и.... Oh my ... бях много приятно изненадана и всичко си беше наред слава богу!Така че ще видиш,че и при теб ще е така,ако има нещо те много бързо ще го поправят като няма на къде...
Активен
Страници: 1 ... 232 233 [234] 235 236 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines