Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:36:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1535431 пъти)
 
mishle
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56


Добро мишленце


« -: март 17, 2006, 19:40:41 »

Здравейте! Сега намирам този форум и се надявам заедно да си помогнем в търсене на необходимите неща за сватбата.
Активен
jeni
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



« Отговор #1 -: март 17, 2006, 19:47:42 »

Здравейте и от мен. Wink На мен ми предстои това велико събитие през май и сега съм в търсене точно на булченската рокля. Ще се радвам да обменим идеи.
« Последна редакция: март 19, 2006, 21:20:51 от jeni » Активен
mishle
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56


Добро мишленце


« Отговор #2 -: март 17, 2006, 19:53:18 »

Хай, jeni, нашето събитие е юни, така че заедно ще изкараме всичките вълнения kiss От къде си? Къде мислиш да търсиш роклите - из интернет или по магазините?
Активен
cveti
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 57



« Отговор #3 -: март 18, 2006, 19:37:09 »

Здравейте момичета и от мен! Аз предпочитам на живо по магазините да обикалям и да гледам роклите, а от интернет - събирам само идеи Wink
Активен
jeni
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



« Отговор #4 -: март 18, 2006, 20:00:09 »

Здрасти mishle! Wink Аз съм от Търговище и тук имаме само два магазина sad. Може би ще обиколя близките по-големи градове - Шумен и Варна, защото тук нищо не мога да си харесам. За Интернет -ако някой знае страници с хубави рокли, нека да сподели;)
Активен
Persiana
Професор
****
Публикации: 409



« Отговор #5 -: март 19, 2006, 15:58:54 »

Рокли рокли рокли .... помислете отново дами рокля ли искате или нещо друго, костюмче например Wink
Активен
cveti
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 57



« Отговор #6 -: март 19, 2006, 16:04:26 »

peshom, за костюмче не се бях замисляла, но съм виждала симпатични по-къси рокли, които след това могат спокойно да се носят през лятото, та май ще взема да съчетая нещо такова...
Активен
Persiana
Професор
****
Публикации: 409



« Отговор #7 -: март 19, 2006, 16:08:34 »

Hi cveti. Да, така съм съгласен. Нещо семпло би било супер за мен! Е, сигурно зависи и каква ще е сватбата - малка, голяма и т.н. Но все пак - аз само предлагам - да се разчупят рамките Wink
Активен
mishle
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56


Добро мишленце


« Отговор #8 -: март 19, 2006, 17:18:43 »

оо, аз определено съм против натруфените рокли, с много цветенца и не знам си какво по тях...нещо семпло, оригинално, ама май по-добре да реша какво точно искам и тогава ;D
Активен
jeni
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



« Отговор #9 -: март 19, 2006, 21:25:49 »

Като ви чета и идеята за нещо практично и официално почва да ми се загнездва в главата, но не знам как ще се преборя с родителите...те искат да видят дъщеря си като принцеса...знам какво ще кажете- че аз съм булката и аз си решавам, че е наша сватбата...ох, много е сложно >sad
определено ще има за какво май да се "борим" с родителското тяло, дано да спечелим накрая и войната, но идеята за практичен костм е добра...макар че винаги като чуя думата "булка" и в съзнанието ми се появява момиче с грамадна рокля, но може би така ни е заседнало в главите... :-\
Активен
mishle
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56


Добро мишленце


« Отговор #10 -: март 20, 2006, 12:18:40 »

Като ви чета и идеята за нещо практично и официално почва да ми се загнездва в главата, но не знам как ще се преборя с родителите...те искат да видят дъщеря си като принцеса...знам какво ще кажете- че аз съм булката и аз си решавам, че е наша сватбата...ох, много е сложно >sad

jeni, напълно те разбирам, за съжаление все още родителите се месят във всичко, искат и те да са част от събитието явно...но аз няма да позволя на нашите да ми се пречкат във вземането на такива решения
Мога само да ги питам дали им харесва нещо, но дори и да кажат "не", важното е на мен да ми харесва ;D
Активен
mariya
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


Горда мама


« Отговор #11 -: март 20, 2006, 19:00:26 »

Хайде и аз да се включа тук, аз бях даже с панталон, не съм срещнала съпротива от никого, но самият костюм си беше много елегантен, от лека материя, дълъг бял разклонен панталон и отгоре едно горно, което е нещо тако блузка, но с цепка от бюста надолу....аз не харесвам роклите ;D
« Последна редакция: март 20, 2006, 19:30:15 от mariya » Активен
Persiana
Професор
****
Публикации: 409



« Отговор #12 -: март 21, 2006, 10:51:28 »

Yes, mariya! Напълно подкрепям това, което си написала. Както вече знаете, аз съм за по-разчупени тоалети - костюмче или семпла рокличка:)
Активен
ani4ka
Сватбар
***
Публикации: 201



« Отговор #13 -: март 21, 2006, 16:55:07 »

здравейте всички и на мен ми предстои сватба през май, за роклите аз лично много харесвам роклите тип принцеси но ми се струват страшно неудобни с всичките там обръчи, аз също търся рокля и честно казано мисля да се спра на тези рокли които са по изчистени, на които полата е права и се разширява надолу - тип камбанка или русалка, стоят много елегантно ... на мен поне ми харесват
« Последна редакция: април 13, 2006, 08:14:00 от ani4ka » Активен
Persiana
Професор
****
Публикации: 409



« Отговор #14 -: март 21, 2006, 17:42:15 »

долу горе такава ли имаш предвид ani4ka?


* kambanka.jpg (48.73 KB, 400x533 - видяно 1360 пъти.)
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines