Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 20:10:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Знаем как да преживяваме, но незнаем как да живеем  (Прочетена 11352 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: януари 11, 2007, 16:11:33 »

Цитат
Обаче не винаги може да се спазва на 100%, нали?

Не бих казал. Каквото и да правиш трябва да го постигнеш на всяка цена. Провалът не е вариант. И най-важното!!!! Не трябва да съжеляваш за нещо което си направил. То няма да се върне.

Аз никога не съжалявам за нещо което съм направила.Не съм съгласна че трябва да постигаш целта си на всяка цена.Но засега успявам да постигам целите си!Една крачка назад не означава провал според мен.Може би като отстъпиш малко събираш сили за атака! girl_wink
Постигам целите си спазвайки това blushЦитат
Отделяйте  повече време на тези, които обичате, защото те не са до вас завинаги
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: януари 11, 2007, 16:16:20 »

Аз никога не съжалявам за нещо което съм направила. Не съм съгласна че трябва да постигаш целта си на всяка цена. Но засега успявам да постигам целите си! Една крачка назад не означава провал според мен. Може би като отстъпиш малко събираш сили за атака! girl_wink
Постигам целите си спазвайки това blushЦитат
Отделяйте  повече време на тези, които обичате, защото те не са до вас завинаги

fiibi_bg, съгласна съм с теб на 100%, мила!!! girl_wink Много точно си го казала!!! good Bravo Направо ми взимаш думите от устата!!! secret
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: януари 11, 2007, 16:25:20 »

Защото това е част от нещата които може да спечелиш и да загубиш
Цитат
Времето на по-големите семейни доходи и на повечето разводи, на по-красивите къщи и на разбитите домове
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: януари 11, 2007, 16:42:54 »

Защото това е част от нещата които може да спечелиш и да загубиш
Цитат
Времето на по-големите семейни доходи и на повечето разводи, на по-красивите къщи и на разбитите домове

Така е, но губим времето си в осъществяването на тези неща да са наши, а всъщност не знаем или неосъзнаваме колко МНОГО губим и от себе си!!! Cray
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #19 -: януари 11, 2007, 17:06:51 »

Беден би бил човек, до сърцето на когото не успее да стигне тази сложна истина за привидно простия живот. good
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: януари 11, 2007, 17:30:45 »

Права си, но според мен трябва не само да стигне до сърцето, но и да намери малко местенце там и също така да се осмисли мнооого добре!!! heart

А и нали знаете, че "акоот теб са вземали на този свят, то значи си богат, а взелият е  беден!!! (Ш. Петьофи)"
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: януари 15, 2007, 20:24:28 »

Цитат
Горещо прегърнете човека до себе си, зашото това е единственото съкровище, което можете да дадете от сърцето си и не струва нито стотинка
Казвайте " Обичам те" на любимите си хора, но най-вече наистина го мислете; целувка и прегръдка могат да поправят всяка злина, когато идват от сърцето
Дръжте се за ръцете и ценете моментите, когато сте заедно, защото един ден този човек няма да е до вас
Наистина не трябва да си спестяваме тези неща,за да не си направим равносметка някой ден и да се окаже ,че сме изпуснали много вълшебни мигове безвъзвратно! girl_in_love heart girl_in_love
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: януари 15, 2007, 20:54:17 »

Цитат
Горещо прегърнете човека до себе си, зашото това е единственото съкровище, което можете да дадете от сърцето си и не струва нито стотинка
Казвайте " Обичам те" на любимите си хора, но най-вече наистина го мислете; целувка и прегръдка могат да поправят всяка злина, когато идват от сърцето
Дръжте се за ръцете и ценете моментите, когато сте заедно, защото един ден този човек няма да е до вас
Наистина не трябва да си спестяваме тези неща,за да не си направим равносметка някой ден и да се окаже ,че сме изпуснали много вълшебни мигове безвъзвратно! girl_in_love heart girl_in_love

Така е, защото времето няма бутон "Back" и няма как да върнем някои моменти!!!
Аз затова винаги казвам това, което ме радва!!!
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: май 25, 2007, 13:34:01 »

Това скоро пак си го прочетох и съвета ми е:Момичета прочитайте го често.Не е нужно да ни се случи някаква беда и тогава да седнем да преосмисляме ценностите в живота.Просто ,защото понякога може да имаме шанс да живеем отново,но не винаги и не всеки получава такъв шанс!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: май 26, 2007, 21:50:12 »

Това скоро пак си го прочетох и съвета ми е:Момичета прочитайте го често.Не е нужно да ни се случи някаква беда и тогава да седнем да преосмисляме ценностите в живота.Просто ,защото понякога може да имаме шанс да живеем отново,но не винаги и не всеки получава такъв шанс!

Съгласна съм с теб, fiibi_bg!!! Bravo Bravo Bravo good good good
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: май 28, 2007, 21:36:42 »

fiibi_bg, мила права си, че трябва да се препрочита често.Чела съм го няколко пъти, но се улавям, че забравям какво пише и когато се почувствам зле го чета отново и отново. И да за съжаление времето, както казва Bulechka_TS няма бутона BACK, затова трябва да се стараем да се насладим на всеки миг от живота ни и да не губим време в недоволство, караници, сърдене, отмъщаване - когато се усмихнем и си кажем нещо хубаво всичко е по-лесно!И дано всички се научим да се радваме на малките неща!
« Последна редакция: май 28, 2007, 21:38:49 от spirit » Активен
Oizo_Zoizo
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 247


Да Фрешmaker - Hip-hop Тони Стораро


« Отговор #26 -: май 31, 2007, 15:38:19 »

Обаче без караниците, сръднята и др. отрицателни емоции няма да е интересно и нещо повече... няма как да се научиш да цениш хубавия момент, защото всичко ще бъде прекалено хубаво и ще дойде момент в които няма да се забелязват тези моменти, случки и всичко ще се превърне в рутина. Както се пееше в една песен "Too much heaven will kill You.."
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: август 15, 2007, 14:16:12 »

Както си ровех из форума и попаднах на тази темичка!
Едно голямо ЕВАЛА на fiibi_bg  за това , че е направила такава темичка и че е публикувала възможно най-точните думи написани от един велик човек!
Аз от известно време насам съм се замислила върху тези неща и естествено полагам някакви усилия да бъда по-добраХодя на църква от време на време /но не само на празници/ , държа вкъщи едно шишенце със светена водица , от която пръскам от време на време дома ни!Старая се да не се карам много с моето съкровище , гледам да съм честна с всички , старая се винаги да съм усмихната  и гледам да обръщам повече внимание на малите неща отколкото на големите!!!
Искрено се надявам хората да станат по-добри и да не злобеят и завиждат на другите!
Ние сме смъртни!Замислила съм се върху това че както всеки ден загиват хора в катастрофи и природни бедствия така и на нас може да се случи същото!
Бъдете внимателни , пазете се и се радвайте на това , което Господ ви е дал!Не бъдете алчни!!! good
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines