Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 17:57:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Freedom for the Bulgarian Nurses In Libya - Petition  (Прочетена 28652 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: януари 11, 2007, 15:11:42 »

Стикерчета, лентички с тях сме по всякакъв начин! Незнам дали ще им помогнем! Дано! sad

Много ми се иска да си дойдат хората вече в БГ!!!

Близките им са при тях, но видяхте ликакво стана? Обеща ли им свиждане всеки ден, но сега само 3 пъти!!! Много гадно!!! beating
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #31 -: януари 11, 2007, 17:24:00 »

Вярвате ли, че тези стикерчета ще направят нещо? И смятате ли, че те все още са останали хора? Жан Виденов, Костов и всички последвали правителства до настоящото.... angry bad bad

Не може някой да седне и да ни обяснява, че политиката си има своите ограничения! И ние да вярваме и да се окичваме като коледни елхички. По-скоро желанията имат ограничения. Вече не помня колко медици от колко националсности са били разпитвани в началото на арестите. Защо всички ги измъкнаха? Защо тези хора плащат мръсната цена на една мръсна и отмъстителна държава?
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: януари 11, 2007, 17:43:31 »

 Изтеглили са ги защото държавите от които са ги е грижа за поданниците. А нашите са там по простата причина, че нашата държава е най-добрата мишена за изнудване. Не сме нито една от големите и силни страни с които щега небива. И търпим да ни изнудват. Този проблем се предава от правителство на правителство.... И не знам кога ще се реши.
Дано да е тази година. Иска ми се да ги посрещна на аерогарата. И да ги поздравя за търпението. Дано да се случи.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: януари 11, 2007, 18:06:25 »

Вярвате ли, че тези стикерчета ще направят нещо? И смятате ли, че те все още са останали хора? Жан Виденов, Костов и всички последвали правителства до настоящото.... angry bad bad

Не може някой да седне и да ни обяснява, че политиката си има своите ограничения! И ние да вярваме и да се окичваме като коледни елхички. По-скоро желанията имат ограничения. Вече не помня колко медици от колко националсности са били разпитвани в началото на арестите. Защо всички ги измъкнаха? Защо тези хора плащат мръсната цена на една мръсна и отмъстителна държава?

Така е, съгласна съм, но по този начин изразяваме съпричастността си!!! Cray

Изтеглили са ги защото държавите от които са ги е грижа за поданниците. А нашите са там по простата причина, че нашата държава е най-добрата мишена за изнудване. Не сме нито една от големите и силни страни с които щега небива. И търпим да ни изнудват. Този проблем се предава от правителство на правителство.... И не знам кога ще се реши.
Дано да е тази година. Иска ми се да ги посрещна на аерогарата. И да ги поздравя за търпението. Дано да се случи.

ТОЧНО така е!!! Ние просто се поддваме на манипулация!!! Но до кога? Няма ли вече да се осъзнаят нашите пол;итици и да престанат????? Плачещо момиче
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #34 -: януари 11, 2007, 18:19:24 »

Булечка, кой ще се променя и за какво да се променя? Нали той е докопал кокала в момента, лежи на чужд гръб, семейството му е на сигурно място? Кой ще си мръдне пръста? Аз пък им пожелавам да ги освободят и никога да не се върнат в България. Преди няколко години, когато бяха пуснали наши журналисти до тях за интервю една от сестрите каза, че никога няма да се върне. И е права донякъде! Та хората, които ги оставиха без живот още си живеят благо и преблаго тук. 

От друга страна бих се радвала да намерят сили да простят. И да се върнат при нас, обикновените хора, които са си закичили и колите и палтата с въпросните стикерчета. И които ще плачат от радост, когато ги видят на свобода.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: януари 11, 2007, 18:23:13 »

Sheila, за пореден път казвам, че съм съгласна с теб!!! Права си така е! Но нали тук са близките им!!! Аз също искам да ги освободят и да се върнат!!!! Но искам и виновните да си получат заслуженето, ако не чрез правосъдната ни система, защото много се съмнявам, че ще има някой, който да ги осъди!!! Но Господ забавя, но никога не забравя!!!
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: януари 11, 2007, 18:31:36 »

 Те те да ви кажа са си получили заслуженото. Жалко само дето са децата им а не те самите...
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: януари 11, 2007, 18:32:48 »

Те те да ви кажа са си получили заслуженото. Жалко само дето са децата им а не те самите...

Извинявай, Юле, но нещо не те разбрах!
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: януари 11, 2007, 18:35:24 »

 Ами исках да кажа, че Господ  ги е наказал още в самото начало пък и до сега със самата болест СПИН И жалко, че са децата на народа а не самите насилници и обвинители.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: януари 11, 2007, 18:41:12 »

Ясно, разбрах!
Аз говорех за нашите политици!!! beating
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: януари 11, 2007, 18:52:30 »

А нашите политици докато не излезем да ги накажем или докато някой по-лудичък и смачкан вече от простотията им човечец не ги  hunter няма да се оправят!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: януари 11, 2007, 18:57:11 »

А нашите политици докато не излезем да ги накажем или докато някой по-лудичък и смачкан вече от простотията им човечец не ги  hunter няма да се оправят!

За съжаление е точно така!!! Cray Ама и ние,като народ сме мноооого, даже прекалено търпеливи!!! Oh my ... beating
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: януари 19, 2007, 11:52:35 »

http://www.fnib-lybie.be/index-bu.asp
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: януари 19, 2007, 12:41:57 »

Аз подписах!!! good
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: януари 21, 2007, 10:15:49 »

Ето сайт,който е специално създаден за тях

http://www.nestesami.bg/main/home.php?lang=_bg
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines