Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 17:41:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Freedom for the Bulgarian Nurses In Libya - Petition  (Прочетена 28649 пъти)
 
Oizo_Zoizo
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 247


Да Фрешmaker - Hip-hop Тони Стораро


« Отговор #15 -: декември 19, 2006, 14:25:38 »


Това е ясно,само не разбрах ние ли сме най-слабата държавичка!За да изберат нас значи са сигурни в нашата слабост и безпомощност и глупост!Ако това беше в която и да е било друга държава едва ли щяха да си позволят такова своеволие! diablo stop
За съжаление, която и да е държава освен щатите, щяха да се справят с проблема. Сетете се как?
Либия е държава която живее сама за себе си и показва че не е податлива на външен дипломатически натиск. А че сме безпомощни, сме безпомощни и това се дължи на слабата ни дипломация. Ако помните когато започна този фарс. Всички цивилизовани държави си изтеглиха техните граждани от Либия, дори и Филипините. А ние какво направихме? Тръбяхме за Евро-Атлантическта интеграция. Без дори и да подозираме това което се случва. В полската преса беше публикувана информация за предстоящия международен скандал и последващата го криза. А нашите медии какво правят тук? ни занимават с детските игрички на политиците ни. В прочем и с това продължават да ни занимават, но това е отделен въпрос. Тъй че според мен трябва да се сърдим на "независимите" медии и на политиците ни за бездействието.
Активен
nevidimo dete
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



« Отговор #16 -: декември 19, 2006, 15:25:39 »

Мен ако питате (жалко, че никой не ме пита), трябва да се спре потокът на чуждестранни лекари медицински сестри към Либия, защото в момента все още има глупаци (моля да ме извинят), които ходят да работят там. Ако всички чуждестранни специалисти им откажат помощ, ще видим кой ще им лекува децата!!! Това е безобразие!  bad
 diablo
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: декември 19, 2006, 16:05:08 »

Свива ми се сърцето цял ден  Cray Не мога все още да осъзная, че това действително се случва.  girl_impossible
Продължавам да се моля, че все още има надежда, макар че ми е все по-трудно  resent
Много искам да ги спасят  cray
Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #18 -: декември 19, 2006, 16:31:24 »

Толкова е тъжно...
Очакваше се такъв развой на нещата, но нали казват, че надеждата умирала последна...
Дано да ги оправдаят
После ше ги помилват, обаче ше оставят хората с нагласата, че нашите са причинителите на това абсурдно деяние ...  LAUGHTER ше потриват доволно ръце ... нали са се измили с нашите медици....
Дано поне съм права за помилването, че ....  beating направо плачат за  bomb
а после? Разбиха живота на горките хора и на техните семейства...Кой ще компенсира всичко това??
 tazran
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: декември 19, 2006, 16:36:24 »

и на мен ми стана много тъжно sad,гадно е преди Коледа  cray
Активен
nevidimo dete
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



« Отговор #20 -: декември 19, 2006, 17:40:27 »

То в България си стана "традиция" Коледите ни да се помрачават... самият факт, че обявяването на решението беше насрочено за днес (5 дни преди Коледа) говореше сам за себе си достатъчно категорично...  cray
Активен
tan4eto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 502



« Отговор #21 -: декември 19, 2006, 18:06:17 »

Казват че на Коледа стават чудеса!!!
Аз отдавна не вярвам в дядо Коледа, но вярвам в чудеса!!!
Остава ни само да се помолим за тези изстрадали души и техните семейства и да се надяваме на ЧУДО!!!
« Последна редакция: декември 19, 2006, 18:08:00 от tan4eto » Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: декември 20, 2006, 14:47:11 »

http://www.petitiononline.com/bulgaria/petition.html
Може да бъдете съпричастни, като се подпишете в тази петиция.
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: декември 20, 2006, 15:15:27 »

И преди се бях подписвала... направих си няколко нови мейл адреса и се подписвах пак сега  Cray Дано да помогнем по-някакъв начин...  cray
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: декември 20, 2006, 15:50:12 »

е аз вече дадох моя глас.дано да помогнем с нещо!
Активен
sexy_kitten
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5


много обичана жена:-))))която и обича;-)))


« Отговор #25 -: декември 24, 2006, 22:52:04 »


аз уча международно право и един колега попита проф. какво мисли по въпроса и това което той сподели с нас е следното--в началото либииците са задържали хора от различни държави всички държави чийто граждани са били арестувани са изпратили свой представител и са освободили всойте съграждани,а нашето мило наде е казала 'който отиде си подписва оставката' hysteric и първият който е отишъл е бил осовободен от работа от министерството look
според мен е малко късно,и либииците много добре го знаят и затова така ни мачкат и ни се подиграват--на всеки голям християнски празник те ни 'закопават' с тежката присъда-смърт

Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: декември 26, 2006, 12:53:39 »

За съжаление ми дава error за петицията пише, че имейла ми е грешен а просто няма място къде да го въведа има само двете имена, държава и професия ако някой ми каже къде е проблема....
 А иначе аз съм изключително потресена от това което се случва с нашите медици. За това полужение е ясно кой е виновен...., но много се надявам и се моля следващата година тези хора да се приберат в България. Този абсурт трябва да свърши най-после.  diablo
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: януари 07, 2007, 17:50:22 »

Много е тъжно наистина!!! Всеки празник ни съсипват с някоя присъда, а това сега е направо ужасно!!! На никой техен близък не му се е празнувало Cray

Дано все пак ги оправдаят и да си дойдат!!!

Макар че тези хора са психически сасипани...
Активен
Oizo_Zoizo
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 247


Да Фрешmaker - Hip-hop Тони Стораро


« Отговор #28 -: януари 11, 2007, 14:31:08 »

Вие лепнахте ли стикерчета на колите си днес сутринта? Аз си взех но ще си лепна събота или неделя, защото красавицата ми е много мръсна и ще трябва да я 
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: януари 11, 2007, 14:35:47 »

Стикерчета, лентички с тях сме по всякакъв начин!Незнам дали ще им помогнем!Дано! sad
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines