Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 14:19:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 ... 6 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Freedom for the Bulgarian Nurses In Libya - Petition  (Прочетена 28526 пъти)
 
Oizo_Zoizo
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 247


Да Фрешmaker - Hip-hop Тони Стораро


« -: ноември 14, 2006, 14:00:51 »

Предварително се извинявам че това не е в категория "сватба".

Това е подписка за освободжаване на българските медицински сестри в Либия.
Аз се подписах, също така го изпратих и на едни познати в чужбина. Ако ви е еня за Българите в джамахирията Ви приканвам и вие да го направите. Знам ли може да и ги освободят ако целият свят се вдигне...

http://tashev.org/podpiska.cfm
« Последна редакция: ноември 14, 2006, 14:05:18 от Oizo_Zoizo » Активен
Mia Iv
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 58


Мило коте


« Отговор #1 -: ноември 14, 2006, 14:05:23 »

Мисля, че нещо не работи. Даде ми грешка. cray
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: ноември 14, 2006, 14:13:09 »

Работи, опитай пак.
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #3 -: ноември 14, 2006, 14:23:02 »

Аз преди съм се подписвала и сега опитах пак, обаче не дава-разпознава ме, жалко.
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: ноември 14, 2006, 21:53:30 »

и аз се подписах good
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: ноември 15, 2006, 10:23:40 »

И аз дадох своя глас!При това като Иванова вече!И го пратих нан доста приятели по skype!Дано да има някакъв ефект! sad smile
Активен
Elena
Ентусиаст
**
Публикации: 140



« Отговор #6 -: ноември 15, 2006, 13:45:27 »

Целият свят застана зад тях. Тия не ги ли е срам вече, само се излагат.
Аз не бих отишла в тази държава за нищо на света.  angry angry angry angry
Активен
seny
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 643


щастлива мама на двама


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: ноември 16, 2006, 10:37:49 »

Един глас и от мен...дано този път има ефект-надеждата умира последна .
Ще го пратя и аз на когото се сетя...
Активен
Oizo_Zoizo
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 247


Да Фрешmaker - Hip-hop Тони Стораро


« Отговор #8 -: ноември 16, 2006, 11:27:34 »

Един глас и от мен...дано този път има ефект-надеждата умира последна .
Ще го пратя и аз на когото се сетя...


Дано и този път не умре...
Според мен на митниците в Либия трябва да пише вместо "Welcome.." , "Надежда тук всякаква оставете" на български.....
Късмет им пожелавам на хорицата.  Дано правотата и Либийския Съд бъдат на тяхна страна.
P.S. Аз в Бог не вярвам.. Бог на там не гледа.
Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #9 -: ноември 29, 2006, 10:55:44 »

И аз съм с вас. Дано успеем и покажем на тези изроди, че ни пука за сънародниците ни и правим всичко възможно за тях!
Активен
seny
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 643


щастлива мама на двама


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: ноември 29, 2006, 14:47:44 »

Крайно време е... diablo diablo diablo
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: декември 19, 2006, 11:49:42 »

Съдът в Триполи потвърди смъртните присъди на българските медици.

Цитат
Присъдите бяха произнесени в присъствието на българските журналисти, на които в последния момент бе разрешено да присъстват на заседанието на съда. В залата имаше и над 20 арабски журналисти. Мъчителите на българките също са в залата. Изключително притеснен влезе в залата и д-р Здравко Георгиев. Това е чудовищно, съсипани сме. Тези хора от преговори не разбират, заяви д-р Георгиев. "Борбата не може да е юридическа. Не може да се очаква правосъдие в Либия." Това коментира единият от адвокатите на българките Георги Гатев.

 Oh my ...
д-р Здравко Георгиев ми е бил наблюдаващ лекар, когато съм бил  baby_boy
Не мога да повярвам на това решение....
Активен
hrisito
Любопитен
*
Публикации: 37



« Отговор #12 -: декември 19, 2006, 12:29:39 »

 Много яко се гаврят с МЕДИЦИТЕ ни.На мен не ми е ясно какво искат.При положение,че какви ли не учени им доказаха,че заразата си я е имало още преди БЪЛГАРИТЕ да отидат там.Ясно е,че е на политическа основа ама как стоят нещата точно не е ясно.
  beating  beating  beating   crazy  diablo  diablo    angry
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: декември 19, 2006, 13:10:20 »

Цитат
Ясно е,че е на политическа основа ама как стоят нещата точно не е ясно

Това е ясно,само не разбрах ние ли сме най-слабата държавичка!За да изберат нас значи са сигурни в нашата слабост и безпомощност и глупост!Ако това беше в която и да е било друга държава едва ли щяха да си позволят такова своеволие! diablo stop
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #14 -: декември 19, 2006, 13:47:17 »

 Плачещо момиче
 hunter bomb tazran aggressive
Така ше изкарат нещата, че да излязат чисти от това, което либийците са си посяли сами !!!
Първо, обаче, ше се погаврят с нашите, ше ги изкарат виновни за всичко, включително липсата им на хигиена и може би за слънцето, което пече !!!! После ше ги помилват, обаче ше оставят хората с нагласата, че нашите са причинителите на това абсурдно деяние ...  LAUGHTER ше потриват доволно ръце ... нали са се измили с нашите медици....
Дано поне съм права за помилването, че ....  beating направо плачат за  bomb
Активен
Oizo_Zoizo
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 247


Да Фрешmaker - Hip-hop Тони Стораро


« Отговор #15 -: декември 19, 2006, 14:25:38 »


Това е ясно,само не разбрах ние ли сме най-слабата държавичка!За да изберат нас значи са сигурни в нашата слабост и безпомощност и глупост!Ако това беше в която и да е било друга държава едва ли щяха да си позволят такова своеволие! diablo stop
За съжаление, която и да е държава освен щатите, щяха да се справят с проблема. Сетете се как?
Либия е държава която живее сама за себе си и показва че не е податлива на външен дипломатически натиск. А че сме безпомощни, сме безпомощни и това се дължи на слабата ни дипломация. Ако помните когато започна този фарс. Всички цивилизовани държави си изтеглиха техните граждани от Либия, дори и Филипините. А ние какво направихме? Тръбяхме за Евро-Атлантическта интеграция. Без дори и да подозираме това което се случва. В полската преса беше публикувана информация за предстоящия международен скандал и последващата го криза. А нашите медии какво правят тук? ни занимават с детските игрички на политиците ни. В прочем и с това продължават да ни занимават, но това е отделен въпрос. Тъй че според мен трябва да се сърдим на "независимите" медии и на политиците ни за бездействието.
Активен
nevidimo dete
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



« Отговор #16 -: декември 19, 2006, 15:25:39 »

Мен ако питате (жалко, че никой не ме пита), трябва да се спре потокът на чуждестранни лекари медицински сестри към Либия, защото в момента все още има глупаци (моля да ме извинят), които ходят да работят там. Ако всички чуждестранни специалисти им откажат помощ, ще видим кой ще им лекува децата!!! Това е безобразие!  bad
 diablo
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: декември 19, 2006, 16:05:08 »

Свива ми се сърцето цял ден  Cray Не мога все още да осъзная, че това действително се случва.  girl_impossible
Продължавам да се моля, че все още има надежда, макар че ми е все по-трудно  resent
Много искам да ги спасят  cray
Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #18 -: декември 19, 2006, 16:31:24 »

Толкова е тъжно...
Очакваше се такъв развой на нещата, но нали казват, че надеждата умирала последна...
Дано да ги оправдаят
После ше ги помилват, обаче ше оставят хората с нагласата, че нашите са причинителите на това абсурдно деяние ...  LAUGHTER ше потриват доволно ръце ... нали са се измили с нашите медици....
Дано поне съм права за помилването, че ....  beating направо плачат за  bomb
а после? Разбиха живота на горките хора и на техните семейства...Кой ще компенсира всичко това??
 tazran
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: декември 19, 2006, 16:36:24 »

и на мен ми стана много тъжно sad,гадно е преди Коледа  cray
Активен
nevidimo dete
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



« Отговор #20 -: декември 19, 2006, 17:40:27 »

То в България си стана "традиция" Коледите ни да се помрачават... самият факт, че обявяването на решението беше насрочено за днес (5 дни преди Коледа) говореше сам за себе си достатъчно категорично...  cray
Активен
tan4eto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 502



« Отговор #21 -: декември 19, 2006, 18:06:17 »

Казват че на Коледа стават чудеса!!!
Аз отдавна не вярвам в дядо Коледа, но вярвам в чудеса!!!
Остава ни само да се помолим за тези изстрадали души и техните семейства и да се надяваме на ЧУДО!!!
« Последна редакция: декември 19, 2006, 18:08:00 от tan4eto » Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: декември 20, 2006, 14:47:11 »

http://www.petitiononline.com/bulgaria/petition.html
Може да бъдете съпричастни, като се подпишете в тази петиция.
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: декември 20, 2006, 15:15:27 »

И преди се бях подписвала... направих си няколко нови мейл адреса и се подписвах пак сега  Cray Дано да помогнем по-някакъв начин...  cray
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: декември 20, 2006, 15:50:12 »

е аз вече дадох моя глас.дано да помогнем с нещо!
Активен
sexy_kitten
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5


много обичана жена:-))))която и обича;-)))


« Отговор #25 -: декември 24, 2006, 22:52:04 »


аз уча международно право и един колега попита проф. какво мисли по въпроса и това което той сподели с нас е следното--в началото либииците са задържали хора от различни държави всички държави чийто граждани са били арестувани са изпратили свой представител и са освободили всойте съграждани,а нашето мило наде е казала 'който отиде си подписва оставката' hysteric и първият който е отишъл е бил осовободен от работа от министерството look
според мен е малко късно,и либииците много добре го знаят и затова така ни мачкат и ни се подиграват--на всеки голям християнски празник те ни 'закопават' с тежката присъда-смърт

Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: декември 26, 2006, 12:53:39 »

За съжаление ми дава error за петицията пише, че имейла ми е грешен а просто няма място къде да го въведа има само двете имена, държава и професия ако някой ми каже къде е проблема....
 А иначе аз съм изключително потресена от това което се случва с нашите медици. За това полужение е ясно кой е виновен...., но много се надявам и се моля следващата година тези хора да се приберат в България. Този абсурт трябва да свърши най-после.  diablo
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: януари 07, 2007, 17:50:22 »

Много е тъжно наистина!!! Всеки празник ни съсипват с някоя присъда, а това сега е направо ужасно!!! На никой техен близък не му се е празнувало Cray

Дано все пак ги оправдаят и да си дойдат!!!

Макар че тези хора са психически сасипани...
Активен
Oizo_Zoizo
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 247


Да Фрешmaker - Hip-hop Тони Стораро


« Отговор #28 -: януари 11, 2007, 14:31:08 »

Вие лепнахте ли стикерчета на колите си днес сутринта? Аз си взех но ще си лепна събота или неделя, защото красавицата ми е много мръсна и ще трябва да я 
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: януари 11, 2007, 14:35:47 »

Стикерчета, лентички с тях сме по всякакъв начин!Незнам дали ще им помогнем!Дано! sad
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: януари 11, 2007, 15:11:42 »

Стикерчета, лентички с тях сме по всякакъв начин! Незнам дали ще им помогнем! Дано! sad

Много ми се иска да си дойдат хората вече в БГ!!!

Близките им са при тях, но видяхте ликакво стана? Обеща ли им свиждане всеки ден, но сега само 3 пъти!!! Много гадно!!! beating
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #31 -: януари 11, 2007, 17:24:00 »

Вярвате ли, че тези стикерчета ще направят нещо? И смятате ли, че те все още са останали хора? Жан Виденов, Костов и всички последвали правителства до настоящото.... angry bad bad

Не може някой да седне и да ни обяснява, че политиката си има своите ограничения! И ние да вярваме и да се окичваме като коледни елхички. По-скоро желанията имат ограничения. Вече не помня колко медици от колко националсности са били разпитвани в началото на арестите. Защо всички ги измъкнаха? Защо тези хора плащат мръсната цена на една мръсна и отмъстителна държава?
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: януари 11, 2007, 17:43:31 »

 Изтеглили са ги защото държавите от които са ги е грижа за поданниците. А нашите са там по простата причина, че нашата държава е най-добрата мишена за изнудване. Не сме нито една от големите и силни страни с които щега небива. И търпим да ни изнудват. Този проблем се предава от правителство на правителство.... И не знам кога ще се реши.
Дано да е тази година. Иска ми се да ги посрещна на аерогарата. И да ги поздравя за търпението. Дано да се случи.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: януари 11, 2007, 18:06:25 »

Вярвате ли, че тези стикерчета ще направят нещо? И смятате ли, че те все още са останали хора? Жан Виденов, Костов и всички последвали правителства до настоящото.... angry bad bad

Не може някой да седне и да ни обяснява, че политиката си има своите ограничения! И ние да вярваме и да се окичваме като коледни елхички. По-скоро желанията имат ограничения. Вече не помня колко медици от колко националсности са били разпитвани в началото на арестите. Защо всички ги измъкнаха? Защо тези хора плащат мръсната цена на една мръсна и отмъстителна държава?

Така е, съгласна съм, но по този начин изразяваме съпричастността си!!! Cray

Изтеглили са ги защото държавите от които са ги е грижа за поданниците. А нашите са там по простата причина, че нашата държава е най-добрата мишена за изнудване. Не сме нито една от големите и силни страни с които щега небива. И търпим да ни изнудват. Този проблем се предава от правителство на правителство.... И не знам кога ще се реши.
Дано да е тази година. Иска ми се да ги посрещна на аерогарата. И да ги поздравя за търпението. Дано да се случи.

ТОЧНО така е!!! Ние просто се поддваме на манипулация!!! Но до кога? Няма ли вече да се осъзнаят нашите пол;итици и да престанат????? Плачещо момиче
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #34 -: януари 11, 2007, 18:19:24 »

Булечка, кой ще се променя и за какво да се променя? Нали той е докопал кокала в момента, лежи на чужд гръб, семейството му е на сигурно място? Кой ще си мръдне пръста? Аз пък им пожелавам да ги освободят и никога да не се върнат в България. Преди няколко години, когато бяха пуснали наши журналисти до тях за интервю една от сестрите каза, че никога няма да се върне. И е права донякъде! Та хората, които ги оставиха без живот още си живеят благо и преблаго тук. 

От друга страна бих се радвала да намерят сили да простят. И да се върнат при нас, обикновените хора, които са си закичили и колите и палтата с въпросните стикерчета. И които ще плачат от радост, когато ги видят на свобода.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: януари 11, 2007, 18:23:13 »

Sheila, за пореден път казвам, че съм съгласна с теб!!! Права си така е! Но нали тук са близките им!!! Аз също искам да ги освободят и да се върнат!!!! Но искам и виновните да си получат заслуженето, ако не чрез правосъдната ни система, защото много се съмнявам, че ще има някой, който да ги осъди!!! Но Господ забавя, но никога не забравя!!!
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: януари 11, 2007, 18:31:36 »

 Те те да ви кажа са си получили заслуженото. Жалко само дето са децата им а не те самите...
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: януари 11, 2007, 18:32:48 »

Те те да ви кажа са си получили заслуженото. Жалко само дето са децата им а не те самите...

Извинявай, Юле, но нещо не те разбрах!
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: януари 11, 2007, 18:35:24 »

 Ами исках да кажа, че Господ  ги е наказал още в самото начало пък и до сега със самата болест СПИН И жалко, че са децата на народа а не самите насилници и обвинители.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: януари 11, 2007, 18:41:12 »

Ясно, разбрах!
Аз говорех за нашите политици!!! beating
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: януари 11, 2007, 18:52:30 »

А нашите политици докато не излезем да ги накажем или докато някой по-лудичък и смачкан вече от простотията им човечец не ги  hunter няма да се оправят!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: януари 11, 2007, 18:57:11 »

А нашите политици докато не излезем да ги накажем или докато някой по-лудичък и смачкан вече от простотията им човечец не ги  hunter няма да се оправят!

За съжаление е точно така!!! Cray Ама и ние,като народ сме мноооого, даже прекалено търпеливи!!! Oh my ... beating
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: януари 19, 2007, 11:52:35 »

http://www.fnib-lybie.be/index-bu.asp
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: януари 19, 2007, 12:41:57 »

Аз подписах!!! good
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: януари 21, 2007, 10:15:49 »

Ето сайт,който е специално създаден за тях

http://www.nestesami.bg/main/home.php?lang=_bg
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: януари 25, 2007, 11:14:32 »

Не сте сами

Музика: Стефан Димитров
 Стихове: Михаил Белчев
 Боже, спри това безумие!
 Осем кошмарни години!
 Направи така, че сестрите ни да се върнат в родината.
 Направи така, че да грейне истината в очите им
 и да видят отново слънцето пет невинни момичета.
     Не сте сами,
     не сте сами
     ние сме с вас
     и в дни, и в нощи
     не сте сами,
     не сте сами!
     Пази ги, Боже, още!
 Дано доброто да победи!
 Ти, Господи вездесъщи,
 направи така, че нашите сестри
 да се завърнат вкъщи!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: януари 26, 2007, 20:05:33 »

Много хубаво текст!!! good
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: януари 26, 2007, 20:06:02 »

Дано кампанията "Не сте сами" да има ефект!!!! good girl_in_love
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: януари 27, 2007, 14:48:58 »

Стискаме палци и се молим всичко да свърши и да се приберат у дома.  cray
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: януари 27, 2007, 14:52:13 »

Стискаме палци и се молим всичко да свърши и да се приберат у дома.  cray

И аз нося лентичка!!! girl_in_love
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: януари 27, 2007, 17:00:14 »

И аз съм с вас. Дано успеем и покажем на тези изроди, че ни пука за сънародниците ни и правим всичко възможно за тях!

И аз дано!!! girl_in_love
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: април 02, 2007, 00:19:17 »

 cray shok


* lybia-btvrep.jpg (90.35 KB, 300x240 - видяно 341 пъти.)
Активен
katia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



« Отговор #52 -: април 02, 2007, 06:53:26 »

и аз пуснах своя глас и сестра ми. good
но този ад трябва все да има край!трябва да се приберат нашите медици!!!!!!!!!!!!!!!!!!! diablo diablo diablo diablo
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: април 19, 2007, 15:53:32 »

Малко със закъснение виждам темата , но реших да се включа все пак. Фактът , че е създадена фонд от България за набиране помощи за либийските деца, говори, че признаваме за виновни нашите медици. За съжаление как Надка наистина започна да заплашва във Външно. А точо по това време трябваше да се проведе една по-агресивна дипломация.
Много се вбесих и на Петканов, който непосредствено  след произнасяне на вторите смъртни присъди заяви , че трябвало да продължим да провеждаме тихата дипломация- нещастник  beating
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юли 11, 2007, 11:59:54 »

Незнам дали тук му е мястото да пиша за това, ама аз съм тотално възмутена.. нямам думи  angry Oh my ... beating cray angry

http://www.netinfo.bg/?tid=40&oid=1070472
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юли 11, 2007, 12:07:01 »

Аз просто нямам думи вече, като го чух това по радиото  sad
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юли 11, 2007, 12:10:29 »

за пари го правят нещастниците, за да могат да изнудват сега  beating
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: юли 11, 2007, 12:14:11 »

естествено  beating beating beating
Колкото могат повече да измъкнат!
Горките медици, само мога да предполагам, на какво са подложени и да чуят за втори път подтвърждението! cray cray cray
Активен
tan4eto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 502



« Отговор #58 -: юли 11, 2007, 12:36:44 »

Подиграват се с живота на хората и техните семейства!!!  angry
Подиграват се с нашата държава и всички останали, които ни подкрепят, направо заслужават hunter  bomb
Много ми мъчно за нашите лекари  girl_cray3
Дали въобще ще си дойдат някога??? Плачещо момиче
Дано!!! :
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: юли 11, 2007, 12:38:16 »

сигурно никога няма да си дойдат  cray
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: юли 11, 2007, 12:51:24 »

дори и да си дойдат вредата, психическата травма им е вече нанесена......  :huh:Едва ли ще се върнат и някога ще станат същите хора!!!!!!
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: юли 11, 2007, 12:54:40 »

Политическо решение. Вдигат мизата.  bad
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: юли 11, 2007, 15:09:33 »

Подиграват се с живота на хората и техните семейства!!!  angry
Подиграват се с нашата държава и всички останали, които ни подкрепят, направо заслужават hunter  bomb
Много ми мъчно за нашите лекари  girl_cray3
Дали въобще ще си дойдат някога??? Плачещо момиче
Дано!!! :
да и аз днес чух по радиото
да на всички ни се иска да се завърнат здрави колкото се може по бързо но.....май вече надеждата си отива за съжаление
Активен
kaneva
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14


malko nini


« Отговор #63 -: юли 16, 2007, 08:49:47 »

Здравейте и от мен! Искам и аз да споделя разочарованието си от "управниците ни".
Знам че Либия дължи доста пари на България и това да държи медиците ни в "плен" е един от начините да се опитва да опрости дълга си. Искрено се надявам тези клети хорица да се завърнат живи и здрави, нищо че психическите травми които са изтърпяли ще си останат за цял живот. Разбиха им здравенцето и живота, и не само на тях а и на семействата им. А онези мазни оправници които имаме, нали са газоблизци се осетиха чак когато положението стана напечено. Не сме за никъде, ни за Европа ни за което и да било място. Не ставаме за нищо. Що в Европейските страни не ни приемат добре? Щото може по голямата част от хората да са супер ама като има няколко издънки и край - ставаме най-черните. Точно и за това мразя управниците, щото като цяло сме супер народ но като има такива хора в парламента - не ставаме за нищо!

 diablo beating Cray girl_impossible Mad girl cray
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: юли 16, 2007, 09:45:02 »

ами парламента сме си го избирали ние и той е представителна част от народа, и как пък от 15 г. всички  в паламента са издънки, значи вече значителна част от българския народ сме такива...... Всички са виновни за състоянието на бедните хора, а най-лесното е да си прехвърля топката от правителството на президента от него на европейския съюз и обратно!!!!! гледах интервю с майките на децата, нищо не може да ги убеди че българките не са виновни!!!! не знаят много за болестта и вярват на джамахирията, за тях тя е свещена!!! един от принципите на корана е: "Око за око, зъб за зъб", така че докато тези хора вярват че нашите са виновни, ще искат отмъщение. Една либийка каза: "ако ги освободят, аз лично ще пратя детето си когато порасне да отиде в тяхната страна и да ги убие!!!!" мисля че не е вярно, че родителите на децата искат само компенсации, те искат "наказание за виновните", а в Исляма наказанията са жестоки!!!!!
Бог да им е на помощ!!!!
« Последна редакция: юли 16, 2007, 09:50:20 от fanimira » Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: юли 23, 2007, 20:35:52 »

Ей, хора, да знаете колко се радвам, че българките ще си дойдат! Дано всичко се нареди и да ги освободят изцяло!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: юли 24, 2007, 07:50:48 »

 дааааааааааааааа, след около час ще са на родна земя!!!!!! DANCE
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: юли 24, 2007, 08:25:19 »

аз се разплаках на момента в който разбрах, дано дано не е само лъжа докато не слязат от самолета и не ги видя с очите си няма да повярвам!
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: юли 24, 2007, 08:52:00 »

В момента самолетът каца!!!Много вълнуващ момент cray
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: юли 24, 2007, 09:06:17 »

Те са си у дома.Посрещат се на летището, много силен момент.Сега си правят снимки.
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: юли 24, 2007, 09:11:39 »

Гледам телевизия и плача. Толкова драматичен момент, че чак не ми се вярва, че се случва
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: юли 24, 2007, 09:24:39 »

даааааааааааа тук са  вече трима души ми се обадиха да ми кажат, наистина е много драматичен и силен момент:'( и аз се разплаках

ама  се чудя как има хора (колегите ми) които хич не реагират и даже се присмиват crazy crazy crazy crazy crazy
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: юли 24, 2007, 09:43:55 »

  *YAHOO*ЧЕСТИТО МНОГО СЪМ ЩАСТЛИВА  yahoo
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: юли 24, 2007, 10:06:45 »

отдавна не бях се вълнувала така  cray
ЧЕСТИТО   yahoo
!!!!!!!!!!! ГОСПОД Е БЪЛГАРИН !!!!!!!!!!
Активен
lilsan/Лили
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 439


Любовта е поезията и слънцето на живота!


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: юли 24, 2007, 10:24:42 »

УРАААА!!!! Bravo hurrah
НАЙ-ПОСЛЕ МЕДИЦИТЕ НИ СА СВОБОДНИ!!!
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: юли 24, 2007, 17:35:07 »

НАЙ-НАКРАЯ!!! Bravo Bravo Bravo
Много съм щастлива, днес като се събудих и пуснах телевизора...и ... нямам думи girl_in_love girl_in_love girl_in_love  много се радвам за тях!
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: юли 24, 2007, 18:04:13 »

Аз прочетох тази сутрин email-а от майка ми и там пише
"Медицинските сестри, които бяха осъдени в Либия днес си пристигнаха в България и са на свобода."

Прочетох го 1 път, втори път и просто не мога да повярвам!

НАЙ-НАКРАЯ!
Толкова съм щастлива, че са се прибрали!!!!

Обадих се на милото, на приятелката ми, на кумовете...започнах да чета online новините...

Истина е  DANCE

Дано адаптацията им е лека и да са здрави!
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: юли 24, 2007, 20:12:00 »

Страхотно!Голям рев падна!Така се вълнувах,вълнуват се и всички българи!Най-сетне!
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: юли 26, 2007, 11:45:28 »

Ох, дано всичко се нареди, че сега като слушам, май пак ще има проблеми. Трябвало Интерпол да ги следи или нещо такова! Дано всичко остане така както си е сега!
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: юли 26, 2007, 13:03:48 »

ооо голяма радост е наистина за нашите медици Bravo Bravo DANCE DANCE DANCE

 !! аз гледах как каца самолета и к ка ги посрещнаха, вчера гледах конференцията с тях и днес също го чух това за интерпол !!! но нали все пак Президента има право според конституцията да ги помилва !!! та те даже не са виновни, но официално като документ !!! те са вече в България и не могат нищо да им направят !! толкова са изтрадали трябва да престанат да ги мъчат !!!! smile
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: август 04, 2007, 16:16:48 »

ооо голяма радост е наистина за нашите медици Bravo Bravo DANCE DANCE DANCE

Да, когато ние излитахме от летище София, техния самолет тъкмо кацаше, научих новините в Тенерифе, радвам се за тях, но нека не се прекалява с помощта към тях!!!
Активен
Страници: 1 2 3 ... 6 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines